Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

17 Eylül '10

 
Kategori
İlişkiler
Okunma Sayısı
1131
 

Aldatılmak( Başka bir kadın )

Aldatılmak( Başka bir kadın )
 

Her kadının aldatılmaya alerjisi vardır ve her kadının sevgilisi yada eşi hakkında sürekli şüpheleri vardır bu tartışılmaz. Ama bir o kadar da birlikte olduğu kişiye konduramaz böyle bir suçlamayı.
Aslında biz bayanların korkulu rüyasıdır başka bir kadına tercih edilmek yada başka bir kadına eşimizin dokunmuş olması. Başkalarının aldatılma hikayelerini dinlerken genel huyumuzdur ben olsam şunu yapardım, ben olsam tokatı basardım hele ben olsam bedelini ödetirdim.
Bende aynıydım aldatılmak ve sonrasına dair sarfettiğim sayfalarca kelimelerim var. Gelelim benim konuma 1 buçuk yıldır birlikteyim sözlümle. Hayatımda yaşadığım en sorunlu ama bir o kadar da, yaşadığım en mükemmel ilişki. Her sabah ona aşık olarak uyandığım, tutkuyla bağlı olduğum ve onunda bana aynı duyguları hissettiğine inandığım sözlümün 1 yıl önce 2 saatlikte olsa beni aldattığını öğrendim hemde kendisinden. Ne mi yaptım? Sadece sustum. Ne tokat atabildim, ne bağırabildim, nede masadan kalkıp gidebildim sadece "sustum". Kaybetme korkumdanmı asla. 2 saatlik aldatıldığımı duyduğumda tam 2 saat sustum. Çok karmaşık bir duygu konduramamak, hazmedememek, kızgınlık, kırgınlık hepsini aynı anda yaşadım. Bir kaç kelime söyleyim dedim kekeledim.
Sonuç mu hala birlikteyiz ve ben hala hazmetmeye çalışıyorum.
Şimdi ben de gurursuz dediğim insanların sınıfınamı giriyorum? Yoksa her kadının kaderi aynıdır martavalınamı inandırmalıyım kendimi. Güven mi bilmem hala tam toparlayamadım kendimi güven duygusunu nereme sakladım bilmiyorum. Ama şunu biliyorum bir erkeğin sizi sevmesiyle orantılı birşey değil sizi aldatması mesele sadece başka bir kadın olması.
Başka bir kadın...

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
 
 

..neden 'erkekiğn aldatması' olarak yaklaşıyorsunuz ki? Erkek, uzaydan gelen bir yaratıkla o işlevi yapmıyor. Ya karşısındaki kadın? Ya kadın erkeği baştan çıkardıysa. Ya esas aldatan kadınsa? ..Paylaşım için teşekkürler.

Yüksel ÖNAÇAN 
 16.12.2010 11:30
Cevap :
O olayın çok başka boyutu yapılan şey anlık veya isteyerek farketmiyor sonuç olarak bizim hayatımızda mutlaka başka bir kadın korkusu var. Ben onu anlatmaya çalıştım ve bir çok kadın aldatılmayı affediyor çünkü bende affettim ama kaç erkek aldatılmayı affeder.? Bu konu içinde tartışılacak çok başlık var siz de başka bir açıdan bakmışsınız. Okunmaya değer bulup okuyup yorum yaptığınız için teşekkürler...  19.12.2010 3:28
 

1 kere susarsanız o da aldatmaya devam eder..Bence çok açık konuşmalısınız bu insanla bir ömür beraber olmayı düşünüyorsanız,sizi nekadar derinden yaraladığını aranızdaki güven duygusunun nasıl zedelendiğini ne hissediyorsanız ilişkinin sıhhati selahati açısından konuşmalısınız .. Erkek bünyesi şımarık bir çocuk gibi,sorun siz değilsiniz,onlar haklısınız sevgiyi yaşayışları farklı..Ben kırkımı geçtiğim halde hala anlayamadım :) Mutluluklar dilerim..

güne_bakan(Nazenin yavrusu) 
 17.09.2010 9:46
Cevap :
Ben kesin tavrımı bugun koydum ve gereken herşeyi söyledim ve restide çektim anladığını umut ediyorum : çünkü ilk defa anladığını hissettirdi bana. Tuhaf olan önceden ona güven sorunum varken dürüst olduktan sonra biras daha olsa güvenim oluştu ki zaten şunu bilirim bir erkeğe durmadan sana güvenmiyorum demiceksin :) bundan sonra bakıcaz artık ben ona benim gözümde farklı olmadığını diğerleriyle aynı olduğunu söyledim bundan sonra onun haraketlerine göre düşüncelerimin değişeceğini söyledim hayırlısı bundan sonra... Tavsiyeleriniz için teşekkür ederim...  18.09.2010 6:44
 
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 41
Toplam yorum
: 31
Toplam mesaj
: 15
Ort. okunma sayısı
: 1216
Kayıt tarihi
: 28.04.09
 
 

24.07.1984 Sakarya doğumluyum... Hayatım hep yoğun geçer hem çalışıyorum hemde okuyorum... Bana iyi ..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster