Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

25 Şubat '08

 
Kategori
Test Sürüşü
Okunma Sayısı
2504
 

Allah'ın sopası yok ki A.Ş.

Allah'ın sopası yok ki A.Ş.
 

"ŞİRKET ORTAKLARINA SON ÇAĞRI

2006 yılında kurduğumuz şirketimiz rekor karlar elde etmiş, bizim hedeflediğimizin çok üzerinde büyümüştür. Toplumsal bir yaradan yola çıkarak kurduğumuz bu şirketin bir nebze gizli hareket eden bir şirket olması bile buna engel olmamış, haksızlık yapanlardan bıkan halkımız hengi deliğe saklanmış olursak olalım bizi arayıp bulmuş, karımıza kar katmıştır.
Sayın şirket ortakları ve çalışanları (ki ortaklarla çalışanların aynı kişiler olduğunu siz de biliyorsunuz);
Çalışan sayımızı artırmak, zorunlu hale gelmiştir. Bıçak gırtlağa dayanmış, halk kapımıza yığılmıştır. "Yok mu hesabını soran" çığlıkları ayyuka çıkmıştır. Hem şirket politikası olarak hem de toplumsal sorumluluk gereği üzerimize düşeni yapmalıyız. Hedefler aşağı yukarı aynı kişilerdir. Müşterilerimizin büyük çoğunluğu aynı hedeflere sopa isteğiyle bize başvurmaktalar. AR-GE birimimiz yeni sopa yöntemleri için tüm güçleriyle çalışmakta. Hedef kişilerin korkuları araştırılmakta ve kurum çalışanlarına "Allah'ın sopası harekatı" için tüm bilgi ve donanım tedarik edilmektedir.
Son yönetim kurulu toplantısında şirketimiz hisselerinin bir kısmını halka arz kararı almıştır. Hisselerimizin borsada tavan yapacağını tahmin ediyoruz. Tüm şirket ortaklarının onayını bekliyoruz. Olumlu ya da olumsuz oylarınızı her zamanki yöntemimizle yani "seni Allah'a havale ettim" yöntemiyle iletmenizi bekliyoruz.

Allah'ın sopası yok ki A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı

Ezik Vatandaş"

zeytin_ bu blog'u önerdi.

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
 
 

Mücahit olmak için çıkmışlardı yola... mütahit oldular:-) Albayrak gurubu son yedi yedi yılda (Akp süreci) %400 büyüme, Çalık gurubu %600 büyüme gerçekleştirdi... Yeryüzü denilen topta (yuvarlakta işte.. bildiğin global yuvarlakta) böyle büyümelere mucize deniyor... Onların hepsini Göktanrıma havale ediyorum... Hem ezik hem de büzük bir vatandaş olaraktan...

yeşilsoğan 
 25.02.2008 16:54
 

Adalet sistemine olan güven azaldıkça Allah'a havale etmelerde artış var.Sizin şirket iş yapar azizim.Yolun açık olsun..

zeytin_ 
 25.02.2008 15:57
 
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 79
Toplam yorum
: 359
Toplam mesaj
: 78
Ort. okunma sayısı
: 1545
Kayıt tarihi
: 24.07.06
 
 

1972 yılıydı. Doğdum. Evde hep kitap okuyan iki kişi vardı. Büyüdüm, okullar okudum. Birşey öğrenmed..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster