Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

Lise mezunu, bir kamu kurumu emeklisiyim. Her konuda okumayı, yazmayı, araştırma yapmayı seviyorum. Fırsat ve imkan bulursam, her konuda yazmak ve yazılanları da okumak üzere, ben de sizler gibi Milliyet Blog kervanına katıldım.

 
 

Yazdığım Kategoriler

 
Yeni Bir Yıl Daha...

Merhabalar. Zaman adeta bir su gibi akıp geçiyor. Beyhude geçen zamana gerçekten acırım. Zaman o kadar değerli bir süreç ki, geride kalan günlere bakınca daha iyi anlıyoruz. Selam ve saygılarımla.

01 Eylül 2020 22:54
“Dost Kime Derler?” Diye Sorsalar…

Merhabalar. Benim kalem dostluğum da bakidir. Gelir gider size yazarım. Ne zaman sayfanızı buradan tamamen silerler, ben de o zaman sizin sayfanızı bulamadığım için yazamayacağım. O zaman da bir çaresi bulunur elbette. Milliyet Blog'a girdiğim de 4 Ağustos' da Milliyet Blog hesabımın kapatılmasının planlandığına ilişkin bir mesaj aldım. Hesap kapatmayı ben mi istedim, yoksa Milliyet Blog'mu istiyor anlamış değilim? Size de böyle bir mesaj geldi mi? Sağlıklı, Koronasız ve hayırlı günler dilerim. Selam ve saygılarımla.

05 Temmuz 2020 23:29
Yatırımların Yarısı İstanbul'a

Merhabalar Kerim Bey. "İnternet Aboneliği" şöyle: Alt yapı yetersizliği sebebiyle artık ikametgahıma internet bağlatamıyorum. İnternet bağlantım olmadığı için de blog yazma ve ziyaret işlerim de aksadı. Selam ve saygılarımla.

24 Ocak 2020 00:35
 
Toplam blog
: 112
Toplam yorum
: 473
Toplam mesaj
: 29
Ort. okunma sayısı
: 472
Kayıt tarihi
: 12.01.12
 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster