Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

Lise mezunu, bir kamu kurumu emeklisiyim. Her konuda okumayı, yazmayı, araştırma yapmayı seviyorum. Fırsat ve imkan bulursam, her konuda yazmak ve yazılanları da okumak üzere, ben de sizler gibi Milliyet Blog kervanına katıldım.

 
 

Yazdığım Kategoriler

 
TL’den Bir Sıfır(0) Daha Atsak

Merhabalar. Matematik bilmek ayrı şey, ama TL.dan sıfır atma işi hiç bana göre değil. TL. dan atılan o altı sıfırdan sonra paramız ne hale gelmişti. Alışana kadar ne çekmiştik. Kerim bey lütfen durun şimdi bir sıfır da sizin teklifiniz üzerine atılırsa, nasıl çıkarız işin içinden. Benim kafam almadığı gibi aklım da yetmez bu işe. Ekonomist olmak lazım. Belki de haklısınızdır. Ama ben bu işlerden anlamadığım için bir şey diyemeyeceğim. Kaleminize ve emeğinize sağlıklar dilerim. İyi ki varsınız. Selam ve saygılarımla.

17 Şubat 2021 23:03
Hatay Gezilecek Yer Önerileri

Merhabalar. Çok büyük bir emek ve efor sarf ederek, Hatay'ın gezilecek ve görülecek yerleri ile ilgili güzel bir yazı dizini hazırlamışsınız. Kaleminize, emeğinize ve yüreğinize sağlıklar dilerim. Selam ve saygılarımla.

15 Şubat 2021 08:28
Vizesiz Gidilebilecek Ülkeler

Merhabalar. Çok güzel faydalı ve yararlı bir konuyu kaleme alarak bizlerle paylaşmışsınız. Emeğinize ve yüreğinize sağlıklar dilerim. Bir ülkeye giriş ve çıkışların kontrolünü sağlamak için belki vize faydalı bir uygulama olabilir. Vizeye karşı değilim. Ancak, ülkelerin uyguladıkları bu vize işleminden ücret almaları çok ayıp. Siz dilenci misiniz? Paraya mı ihtiyacınız var? Ülkenizi ziyaret etmek için gelen birine siz destek olacağınız yerde vize uygulamalarıyla köstek oluyorsunuz. Selam ve saygılarımla.

15 Şubat 2021 08:24
 
Toplam blog
: 117
Toplam yorum
: 479
Toplam mesaj
: 29
Ort. okunma sayısı
: 473
Kayıt tarihi
: 12.01.12
 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster