Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

Bölümü dil ve edebiyat olan liseyi dışarıdan okuyup bitirdim. Bir kamu kurumu emeklisiyim.  Edebiyat, tarih, felsefe, müzik, seyahat, mitoloji, efsane, İslam dini, dinler tarihi ve mukaddes kitabım Kur'an-ı Kerim ilgi alanlarımı oluşturmaktadır. Müzik enstrümanlarından bağlama ile başlayan sevdam; ud, keman ve kabak kemane..

Devamı
 
 

Yazdığım Kategoriler

 
İçi de (Binenlerin Düşünceleri) Dışı Gibi Pembe ise Kadınlar İçin Pembe Otobüs Uygulaması Olabilir

Merhabalar. Karşı cinsleri birbirinden ne kadar çok uzaklaştırırsanız, onlara o kadar kötülük yapmış olursunuz. Karşı cinsler çokça ve sıkça bir araya gelmeli ki, tacizler azalarak kökü kurusun. Selam ve dualarımla.

18 Eylül 2018 03:27
40 Yaşına Değmiş Biriyle Evlenmem, 20 Yıl Sonra Ölür Zaten

Merhabalar. 4o yaşındaki bir kadınla onun 20 yıl sonra ölebileceği ihtimali yüzünden değil de, sağlıklı çocuk doğuramayacağı ihtimali yüzünden evlenme!.. Eğer, zaten çocuk hiç düşünülmüyorsa, bence 40 yaşındaki bir kadınla evlenmeli. "Hasta olan değil, vadesi gelen ölür!.." Selam ve muhabbetimle.

18 Eylül 2018 03:23
Türk Hükümetlerini Beğenmiyorum, Nedeni Halkını Doyurmaya Odaklanmaları, Mars'a Git Aç Kalalım

Merhabalar. Hükumetler biliyor ki, aç kalan insanın oyunu almak zor!.. Bu nedenle önce onların karınlarını doyurmaya çalışıyorlar. Mars kimin umurunda? Kaleminize ve yüreğinize sağlık ve mutluluklar dilerim. Selam ve dualarımla.

18 Eylül 2018 03:18
 
Toplam blog
: 106
Toplam yorum
: 458
Toplam mesaj
: 27
Ort. okunma sayısı
: 415
Kayıt tarihi
: 12.01.12
 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster