Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

1977 doğumluyum. Okumayı seviyorum. Beş yaşından beri aynı açlıkla okuyorum. Yaşadığım ülkeyi seviyorum. İçindeki bütün renkleriyle bir bütün olarak... Hiç bir ırkın, milliyetin veya dinin diğerinden üstün olmadığına inanıyorum. Doğayı seviyorum. İnsanın içindeki saflığın doğa ile bütünleştikçe ortaya çıktığını düşünüyoru..

Devamı
 
 
Kanser ve kemoterapi

Anlatmanın, içini dökmenin iyi bir yolu blog yazmak. Siz kendinize iyi gelecek şeyleri iyi biliyorsunuz belli ki. Geçmiş olsun ve umarım geçmiştir. Daha güzel konulara evrilir yazılanlar. Hoşgeldiniz bu arada. Selamlar

02 Nisan 2010 15:35
Banu Avar'ın müthiş haber kaynağı!

Çok komik yahu. Gerçekten rezaletin daniskası. Zaytung'dan bunun gibi başka olaylara vesile olmasını bekliyoruz. Tarihe geçti Banu Avar :) Eline sağlık, sen de olmasan haberimiz olmayacak böyle şeylerden.

02 Nisan 2010 15:05
‘Anayasa değişirse devletin çatısı çöker’miş; çöksün, çok iyi olur!

Şaka bir yana böyle altalta sıralandığında "nerede yaşıyorum ben yahu" dedirtecek derecede anormal bir yer bu memleket. Ve normalleşme senin de dediğin gibi enkaza çevirecek birilerini. Korkunun ecele faydası yok ne yazık. Tesadüfe bak ki en çok endişe eden, en çok sesi çıkan yargı cephesi acayiplikler listesinin başını çekiyor. Denklem gayet basit aslında. Çok güzel ortaya koymuşsun sen de. Eline sağlık.

26 Mart 2010 17:00
 
Toplam blog
: 0
Toplam yorum
: 22
Toplam mesaj
: 14
Ort. okunma sayısı
:
Kayıt tarihi
: 31.03.07
 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster