Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

22 Ekim '19

 
Kategori
Etkinlikler / Festivaller
Okunma Sayısı
24
 

Ankara Kitap Fuarı’ndan

Ankara Kitap Fuarı’nda İLESAM Yerleşkesi de vardı. bütün yazarların şairlerin eserlerini 2 şer saatlik arayla esenlerini hem imzaladılar hem de tanıttılar.
İlesam Stantı C13 yerleşkesinde bulunmaktaydı. 19 Ekim 2019 tarih ve 16.00- 18.00 saatleri arasında hareketli ve kalabalık olan fuarda;
Amasya Sevdası Tanıtım Turizm Kültür Sanat Eserini imzalarken sohbetler ve tanıtımlar oldu neşeli ve hareketli geçti. ŞÜSİYAD Başkanı Hikmet Okuyar Projesi olan, Türkiye Sevdası orijinal sayfalarından ziyaretçilere armağan edildi ve Karadeniz Sevdasını da tanıttık. Öğrencilerle şiir yorumları yapıldı. Şairinden imzalı şiirler imzaladık.
Zaman zaman canlı yayınlar yaparak konudan bilgiler verdim. Anı fotoğrafları çekildi. Canlı yayın ve fotoğraflar Canan Keskin tarafından yapıldı. Fotoğraf Sanatçısı Orhan Çınar bey tarafından anılarımız ebedileştirildi.
Amasya Sevdası Tanıtımlarında emeklerini esirgemeyen ve Amasya Sevdası kitabımızdan imzalı edinen Arpadereli Ahmet Şimşek beye eşine, Hemşire Nursen Kurban, THM sanatçısı sevgili Elif Dikmen’e, Uluköylü Süleyman Sayar’a haberlerimizi yapan ŞÜSİYAD Başkanı Hikmet OKUYAR beye ve bize bu imkanı sağlayan İLESAM Başkan ve yöneticilerine destek ve emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler. Selam, Saygı, Sevgiler gönderiyorum. Başka bir etkinlikte buluşmak üzere. Hoşcakalınız. 21.10.2019

Müzeyyen KESKİN
Amasyaşat Başkanı
Türkiye Sevdası Kültür Sanat Danışmanı
 

Kemal Alkan, ETEM SEVİK bu blog'u önerdi.

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 113
Toplam yorum
: 8
Toplam mesaj
: 0
Ort. okunma sayısı
: 113
Kayıt tarihi
: 29.09.12
 
 

Müzeyyen KESKİN   AMASYAŞAT Başkanı Türkiye Sevdası Kültür Sanat Danışmanı Karadeniz Sevdası Kült..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster