Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

28 Temmuz '17

 
Kategori
Siyaset
Okunma Sayısı
22
 

Anlatmak biraz zor!

Washington; "Gazeteciler serbest kalmalı" dedi ve tutuklu gazetecilerden 7'si tutuksuz yargılanmak üzere tahliye edildi 4'ü 11 Eylül tarihinde tekrar mahkemeye çıkarılmak üzere tutukluluk hallerine devam edildi.

Muhtemelen 11 Eylül'de diğer gazeteciler de tutuksuz yargılanmak üzere tahliye edileceklerini düşünüyorum...

Eğer bir suç ve deliller varsa ortada elbette ki herkes gibi gazeteciler de yargılanmalı bağımsız yargı önünde. Ama tabiki uluslararası basın ilkelerine göre tutuksuz olarak yargılanmalı.

15 Temmuz, cemaat içinde Amerika tarafından özel eğitilmiş piyon subaylar tarafından Amerika'nın desteğiyle gerçekleştirilmiş olan kanlı bir terör girişimiydi. FETÖ denilen terör örgütü özel eğitilmiş piyon subaylardır. Silahlı FETÖ terör örgütü piyon subaylardan ibarettir.

FETÖ'nün kapital terör örgütüyse Amerika tarafından ülkede kırk yıl desteklenmiş ve gelmiş geçmiş hükümetler tarafından korunarak ülke varlıklarını yabancı sermayenin eline geçmesini sağlamıştır. Bu yüzden Amerika cemaat liderini Pensilvalya'da özel fanüs içinde barındırmaktadır.

FETÖ bir şablondan ibarettir!

Ben neye üzülüyorum en çok biliyor musunuz sevgili okurlarım..

Mehmetciklerimize..

Bir taraftan "FETÖ terör örgütü FETÖ terör örgütü" söylemleri devam ederken, sınır dışına gönderdiğimiz henüz bıyıkları yeni terlemiş askerlerimize üzülüyorum.

Amerika'nın Ortadoğu politikası uğruna, silah tuccarlarının daha çok silah üretip satması ve petrol tuccarlarının daha çok kazanması uğruna bizim evlatlarımızın o ateş çemberinin içinde olmasına canım yanmakta, içim acımaktadır.

Sakın ülkede politika üretiliyor sanmayınız. Muhalefet liderleri bile Amerika tarafından dolaylı şekilde tayin ediliyorsa bir ülkede, o ülkede politikadan söz etmek abesle iştigal dır.

"Adalet, Adalet" diye yırtınıyoruz..

İğne'nin en büyüğüne ne denirdi?

Buldum!

Çuvaldız.

Çuvaldız'ı biraz da kendimize batırmamız gerekmez mi?

Çatı formülü kimin eseri arkadaşlar?

Sen, ülkenin ilk siyasi partinin genel başkanı olarak "çatı formülü" dersen, "Adalet!" diye yırtınamazsın. Adalet kefesinde bir dengesizlik söz konusuysa çatı formülünden dolayı sen de sorumlu tutulursun!

Bilmem anlatabiliyor muyum?

 

 

 

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
 
Toplam blog
: 2316
Toplam yorum
: 1109
Toplam mesaj
: 80
Ort. okunma sayısı
: 446
Kayıt tarihi
: 03.07.07
 
 

25.05.1960 doğumlu. Üniversite terk. Müzik, seyahat ve tiyatro sever. Antalya Devlet Tiyatrosu'nd..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster