Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

23 Eylül '08

 
Kategori
İlişkiler
Okunma Sayısı
1034
 

Anti fenist

Kadınlar dünyaya neden geldiklerini unutuyor bazen. Kendilerini Zeyna sanıyorlar. Artık evlenmeye bile ihityaç duymuyorlar. Bu kendilerini erkekle bire bir kıyaslamaktan başka bir şey değil. Bu kadar feminist olmanın alemi yok.
Anne olacak gidiyor bir sperm bankasına işlem tamam. Çocuk büyüdüğünde spermi gösterip, " bak oğlum bu senin baban mı " diyecekler. Sperm eski türk filmlerinde ki gibi telepati yapar artık " oğlum" der.

Kadın aşkın çiçek bahçesidir. Niçin bahçevan olma telaşesi bu anlamak zor. Bundan yüz sene sonra aşklar şöyle olacak büyük ihtimal. Sperme bir kod verilir ve sevgili yapılır. Ama Allahın sopsı yok. Cinsellik yaşamayan kadınlar da sağlık sorunları yaşanabildiği gbi bir de erken yaşlanma riski var. Yok ben modern tıpla bu sorunu da hallederim diyorsanız; modern tıbbınız yerin dibine batsın.

Evet kadınlarla erkeklern sınıfsal olarak eşit olmasına karşı değilim. Hatta ilk kadın Cumhur Başkanımız bile olmalı. Kadın başbakanımız öyle veya böyle geldi geçti. Ama kadının işteki istekliği evde ve yatak odasında azaldıkça toplumumuz bana göre öyle çok uzun evlilikler göremez artık.

Kadının yeri erkeğinin yanıdır. Zaten nüfusumuzun nesli tükenmekle karşı karşıya. Bu kadar zalim olmaya gerek yok.




Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
 
 

Doğru söze ne denir... Sevgiler...

Esma KAHRAMAN 
 27.11.2008 15:40
Cevap :
biraz daha çocuk olduğumuzu ve öyle kalacğımızı unutmayın kafi  28.11.2008 11:11
 

Sanırım bizler dünyaya gelirken, KADIN; çocuk doğur, erkeğin yanında ol, çünkü sen olmazsan bir işten tutamazlar, demişler. Evet biz bazen bunu unutuyoruz. Ama gülümseyerek okudum yazınızı. Düşüncelerinizin değişeceği ümidiyle. Sevgiyle kalın.

SINIR 
 30.09.2008 21:18
 

Dünyaya neden geldiğimizi unutuyormuşuz ya, dünyaya geliş sebebimiz, sizin için, erkeklerin yanında olmak, kadar basit bir sebeb mi?

SINIR 
 30.09.2008 21:15
 
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 105
Toplam yorum
: 68
Toplam mesaj
: 14
Ort. okunma sayısı
: 340
Kayıt tarihi
: 18.09.08
 
 

Mersinli'yim. Kanımda Akdeniz ve aşkın mavisi var. Oldukça pozitif bir ruh halim var. Giyinmek benim..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster