Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

27 Ocak '09

 
Kategori
Mizah
Okunma Sayısı
4704
 

Antidepresan T.A.Ş. Üyesi Erol Işık

Antidepresan T.A.Ş. Üyesi Erol Işık
 

Konuğum Antidepresan T.A.Ş. Üyesi Sayın Erol Işık... Her sektörde önce insana yatırım yapılması gerektiğini savunanlardan... Mizahi yönünü hemen hemen tüm yazılarında görmek mümkün. Keyifli antidepresan bir arkadaş.

Erol Işık kimdir?

Bunu ben de merak ediyordum. Onun için google sayfasına girerek (“) içinde Erol Işık yazdım. Tam 26800 sonuç çıktı karşıma. Hürriyet gazetesi magazin bölümü müdür yardımcısı, Bilecik müzik öğretmeni, Balıkesir HYP milletvekili adayı, Havuç çeşitleri verim denemesi yapan genetik mühendisi, endüstri meslek lisesi öğretmeni, Lefkoşe’de oto boyacısı, emekli polis, bunların yanında 2004 yılında 3 er ay arayla trafik kazasında iki, 2006 yılında da cinayete kurban giden bir olmak üzere, onlarca Erol Işık’a rastladım. Bu arada kendime de rastladım tabii ki. Arama motorunun ikinci sayfasında, Milliyet Blog yazarı Erol Işık yazıyordu. İşte o bendim.

Balık burcu insanının Pinokyo’yla akrabalığı var mıdır?

Balık burcu insanı duygusaldır. Gözyaşlarını tutamaz. Aslında pinokyo da duygusal bir kukladır. Pinokyo yalan söyleyince burnu uzar. Balık burcu insanı siyasetçiyse burnunun uzadığını kendisi ve yakın çevresi farkedemez. Pinokyo ile balık burcu siyasetçisinin bir benzerliği daha vardır. İkisinin de ipleri başkalarının elindedir.

TDK yenilikçi mi?

Yakında TDK nın başına, “Laikleri şişe geçireceğim” diyen danışman gibi biri geçerse o zaman yenilikçi olup olmadığını anlarız.

Batan inşaat şirketi ne ara toparlanıp uluslararası şirket oldu?

Onu hatırlayamadım ama eğer siyasi destek almışsa bu ara çok uzun değildir.

Otomobil alarmını neden en son otomobil sahibi duyar?

Nasıl olsa otomobilimin alarmı var, kimse çalmaz diye düşündüğünden derin uykudadır kendisi.

Yüksek sesle cep telefonuyla konuşanların telefonunu yere atıp üstünde tepinmek müstahak mıdır?

Cep telefonunun üstünde tepinmemek için Antideprasan T.A.Ş. ye üye oldum zaten.

Düşünen mi bilen mi gören mi?

Düşünmeden bilmek ezber, düşünmeden görmek anlamsızlıktır. Tabii ki düşünen.

Antidepresan T.A.Ş. hakkındaki görüşlerini alabilir miyim?

Antidepresan üyelerinin yazılarının passifloradan daha etkili olduğunu düşünüyorum. Üstelik bu yazıların yan etkisi de yok. Herkese tavsiye ederim.

Halkın mutlu olan % 57.9 unun çocukluğuna inmek gerekir mi?

Mutlu olan halkın değil de, halkın yüzde 57,9 mutlu olduğunu söyleyen ve söyletenlerin çocukluğuna inmek gerekir aslında.

Kan emiciler dişi sivrisinekler midir?

Dişilerin kan emdikleri bilimsel olarak kanıtlanmıştır. Bazı erkekler ise belli bir karşılık aldıklarında kanlarının emilmesine hoşgörüyle bakarlar.

İçimizdeki yaratığı nasıl bastırırız?

İçimizdeki yaratığı, yoga ve meditasyonla bastırabiliriz. Ancak aramızdaki yaratıkları nasıl bastırırız onu şimdilik bilemiyorum.

Ahmaklar için özel yazı yazana ne nedir?

Psikolog veya psychiatrist denir.

Son olarak ne söylemek istersin?

Öncelikle birleştirici kişiliğiniz için size teşekkür ederim. Bu söyleşilerde öykü yazarlığının dışında araştırmacı gazeteciliğin de çok güzel bir örneğini vermişsiniz. Bu arada küme çalışmalarınızı da ihmal etmemenizi hatırlatır, saygı ve sevgilerimi sunarım.

:) Antidepresan T.A.Ş. Üyesi Sayın Erol Işık; bu güzel söyleşi için teşekkür ediyorum... Küme çalışmalarına bir süre ara verdim ama devamı gelecek.

Ne iyi ettin de geldin... Sefalar getirdin...

http://blog.milliyet.com.tr/Blogger.aspx?UyeNo=716761&rn=QQ

http://www.esmakahraman.com/antidepresan-t-a-s-uyesi-erol-isik/

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
 
 

Erol bey sorulara son derece zekice espirilerle cevap vermiş. Çok hoş bir söyleşi olmuş. Elinize sağlık.

Nilgün Akad 
 02.02.2009 23:54
Cevap :
:) Sayın Yazarım Erol'da öyle bir özellik var. Çok zekice geliyor banada. :) Teşekkür ediyorum. Sevgiler.  03.02.2009 2:42
 

Beni sayfanızda ağırlamakla birlikte verdiğiniz destekler için size ve hakkımda yorum yapan MB deki arkadaşlarıma teşekkür eder, daha bir çok blog yazılarımızla buluşmak üzere saygı ve seygilerimi sunarım. Esen kalın.

Erol Özışık 
 31.01.2009 23:04
Cevap :
:) Sayın Yazarım, seni sayfamda ağırlamak keyifliydi. Katılımına teşekkür ediyorum. Sevgiler.  31.01.2009 23:54
 

sevgili sayın yazarım Esma:)) Erol Işık bir kaç sebepten dolayı çok sevdiğim bir yazardır. 1. Erol ismini oldum olası çok severim2. Işık soy ismini oldum olası çok severim. 3. Erol ismi ile Işık soy ismi bir araya gelince iki kere çok sevmek bir büyük çok sevmek eder. Şaka şaka. Erol ismini sevdiğim gerçek ama. Erol Işık'ın hemen hemen her yazısında gizli veya alenen mevcut olan mizahı hakkında tespitlerin çok doğru. Bundan dolayı yazılarını okurken hem yüzümde bir tebessüm hemde kaşlarımda bir çatıklık olur. Düşündürüp güldüren MB'nin en beyefendilerindendir. Hele fotoğrafındaki candan gülüşü sanki Erol Bey'in içini yansıtmaktadır. Ayrıca o da kendini arayanlardanmış. Baksana Gugıl'da arayışa çıkmış. keyifli, güzel, zevkle okuduğum bu söyleşi için ikinize de teşekkür ederim. Berlin'den sevgilerimle

OKAN TINMAZ 
 31.01.2009 0:55
Cevap :
:) Sayın Yazarım, Erol'la ilk tanışıklığım; be başka bir sitede yarışmacı olarak bulunurken gelip beni destekledi ve MB dan olduğunu söyledi. Sayfasına girince nasıl bir antidepresanla karşı karşıya olduğumu farkettim. O gün bu gündür takibmde. Çok pozitif bir dost. :) Teşekkür ediyorum. Sevgiler.  31.01.2009 11:29
 

Erol Bey de şeref vermiş...Çok sevindim...Toplumda,aşırı antidepresan alanlar olabilir...:)Hastane sanıp genel merkezimize gelenler oluyormuş...:)) Saba Hanım gibi sivrisinek sesine kahkahalar atanlar da çoğalmış :))İsterseniz yarın,Melebek Mobilya'dan Erol Bey'e özel bir oda döşeyelim ...Psikolojik vak 'aları emin ellere teslim ederiz...:)) Sevgilerimle...

Mesut Selek 
 28.01.2009 22:39
Cevap :
:) Sayın Başkanım Saba hanıma bayılıyorum ya. Mahkeme duvarı gibi surat asanlardan bıktık. Keşke mümkün olsa da Saba Tümer hanımı da şirketimize alsak... :) Erol bey de şirketimize yakışan bir isim onu da Psikolog Sayın Hasan Aslan'ın yardımcısı olarak atayalım. :) Psikolojimiz de artok emin ellerde. Sevgiler.  29.01.2009 1:12
 
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
 
Toplam blog
: 1929
Toplam yorum
: 7351
Toplam mesaj
: 429
Ort. okunma sayısı
: 656
Kayıt tarihi
: 11.11.06
 
 

  Hayatı ciddiye almam, emeği çok ciddiye alırım. Dünyanın en vazgeçilmez üçlüsü; çocuklar, çiçek..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster