Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

29 Temmuz '11

 
Kategori
Gündelik Yaşam
Okunma Sayısı
921
 

Araba kullanmak ve orgazm olmak

Araba kullanmak ve orgazm olmak
 

Araba kullanmak ve orgazm olmak özünde birbirinden oldukça farklı eylemler olarak görünse de aslında ikisinin de ortak bir özelliği var: Kadınların çoğu bu iki eylemi de beceremiyor. Sanrım bu iki konuda neden beceriksiz olduğumuzu çocukluğumuza dönerek açıklamak gerek gerçi kadınların orgazm olamaması aslında onların beceriksizliği değil neyse ne diyorduk çocukluk yılları. 

Bir düşünelim erkek bebek sahibi ailelerinnin bebeklerine sıfır buçuk yaşından beri aldığı oyuncakların büyük bir bölümünü arabalar oluşturur. Rengarenk kapıları açılıp kapanan, farları yanıp sönen kumandalı kumandasız arabalar, motorlar kamyonlar tırlar listeyi uzatabiliriz. Bir de kız çocuklarını düşünelim odası. barbielerle dolu barbienin sevgilisi arkadaşı görümcesi eltisi kafayı bunlarla bozmuş. Eee sonra ne oluyor, bizim park ettiğimiz arabaların arkası bütün arabaların içinde Banu Alkan'ın poposu gibi duruyor. Kendimden yola çıkarak söyleyebilirim ki otomatik vitesli, park sensorlü araçlar kesin kadınlar için üretiliyor. Bir kere çoğumuz debriyaj özürlüyüz yine kendimden yola çıkarak söylüyorum aracım düz vitesken araba kullanmak tam bir işkenceydi. +Araba yine sustu+Haydaa ne oldu yine+Ayağını debriyajdan çektin +Ayy ne yapayım akıl mı kaldı debriyaj gaz fren kaç tane ayağım var benim. +Sus da çalıştır arabayı. 

Neyse ki otomatik vites aldık da bir aile daha dağılmaktan kurtuldu. Arabam da araba kullanmayı beceremeyen saftirikler için düşünülmüş her şey var park sensörü, hız sabitleyici, navigasyon. Sağolsun araç üreticileri benim gibi kabiliyetsiz insanları düşünerek de araba üretiyorlar, bir de cafcaflı isimler koyup yeteneksizliğimizi yüzümüze vurmuyorlar aslında adamların söylemek istediği şu "Al bu arabayı madem sen araba süremiyorsun bari araba seni sürsün" Benim için durum . 

Orgazm olmaya gelince sanırım onun için de araba üreticilerinden yardım alarak bir erkek modeli üretilmesi gerekiyor. 

İYİ SEYİRLER 

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
 
 

Yazınızı beğendim...:)

Beymihdar 
 15.09.2011 17:46
Cevap :
çok tesekkürler  18.09.2011 13:24
 

Yakın bir tarihte, çok sevdiğim bir bayan arkadaşımın arabasına bindim. O da ayakları yere sıkı basan güçlü annelerdendir:) Yola çıktık, ben bir şeyler anlatıyorum ama beni dinlemiyor gibiydi. Birden, "orgazm oldun mu?" dedi!! Aramızdaki iletişim hep seviyeli olmuştur ve ben nefes alamıyorum sandım!! Fark etti, "yaa, kusura bakma Ata. Arkamdaki herif durmadan selektör yapıp duruyor, geçti rahatladı; ona söyledim." dedi. Eşine kuzu ama ona trafikte çatan erkeğin vay haline:)) Sevgiler.

Ata Kemal Şahin 
 06.08.2011 7:32
Cevap :
hahaha benim hikayeyle bayağı bir bağlantılı olmuş bu anı. Keşke daha önce anlatsaydın :))  06.08.2011 10:31
 

bence araba kullanmak ve orgazmın benzer yönleri konusunda daha iyisi yazılamazdı...hay allah...hala gülüyorum... bu arada eski performansına dönmüşsün bakıyorum...

Esin Nefes 
 01.08.2011 22:45
Cevap :
:)) evet üstümden tatil rehavetini attım sanırım arkadaşım  02.08.2011 9:04
 

işin esprisi ve bilimsel yanı(belki tesadüfidir.ama olsun biz de tesadüfiyiz..:)) iyi işlenmiş.ancak araba kullanmak zaten başlı başına güç bir iş.misal neden bu devriyaj pedalı bu kadar sert diye bir çok kez söylenmişimdir.ancak o sertliğinden ödün vermemiştir.hasılı bu konuda arabacılar ürün yelpazesini kadınları düşünerek de belirlemeye başlayınca otomatikler çıkmış.küçük.pembe.kıvrımsal.askılı. yumuşak.narin.sinirli.laf anlamaz.şeytan.narsist.pıtı pıtı.kuçu kuçu.oy yerim yer.(sus.(pardon tamam).) ha.bir durum daha vardı.orga-zom. araba kullanmak kadının yapamadığı bir şey,orgazm olmak yapabilebilebileceği şey ama yapamadığı birşey.arabanın yapılamamasının bilimsel yanıtı bence bu yazı.bir de kadının, yakın tarihe kadar(veşimdi) daha dışarı yürümeye çıkamasına karışılıyorken,şu an araba kullanmakta zorlanması şaşırtıcı değildir. orgazm olabilirler ama olamıyorlar.çünkü kadına özgü erkek üretimi çok 3-5..trajik.. erkeğin kendini modifiye etmesi ise ütopik. tanrı yardım eylesin..

dengbej 
 30.07.2011 17:35
Cevap :
:)) çok güzel bir yorum yazının devamı olabilir teşekkürler  30.07.2011 22:07
 
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 61
Toplam yorum
: 341
Toplam mesaj
: 34
Ort. okunma sayısı
: 1405
Kayıt tarihi
: 30.03.11
 
 

Buraya  cancanlı şeyler yazmayı çok isterdim ama ortalama bir memur maaşıyla geçinen evli ve çocu..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster