Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

01 Mart '20

 
Kategori
Blog
Okunma Sayısı
13
 

Araç ve Bina Giydirme

Araç Giydirme - Bina Giydirme
 
Araç giydirme, son dönemlerde oldukça yüksel verimlilikle çalışan bir reklam ve tanıtım yöntemidir. Araç kaplama olarak da adlandırılan bu yöntem, daha kısa sürede daha fazla kişinin dikkatini çekebilmek amacına yönelik olarak kullanılmaktadır. Hedef kitleye uygun tasarımlarla hazırlanan araç giydirme uygulamaları, gerek zaman, gerekse maddi açıdan oldukça avantajlıdır. Günümüzde en etkili tanıtım metotlarından biri olarak kabul gören araç ve bina giydirme uygulaması, uzun ömürlü olması sebebiyle de oldukça avantajlı bir uygulamadır.
 
Profesyonel firmalar tarafından yapıldığı takdirde 1-3 yıl arasında sorunsuz bir şekilde kullanılabilen araç giydirmeler, yüksek esneme kabiliyetine sahip PVC folyo kullanılarak yapılmaktadır. Araç giydirme genellikle yerel pazarlara yönelik olarak uygulanan bir yöntemdir. Bu sayede işletmeler faaliyet gösterdikleri bölgelerde doğal yoldan reklamlarını yaparak daha fazla akılda kalıcı olmak adına avantaj sağlarlar. Araç kaplaması yapılmadan önce genel bir temizlik yapılması, aracın üzerinde toz ve nem olmaması kullanılacak folyonun ömrünü uzatmak adına oldukça önemlidir.
 
Bina Giydirme
 
Bina giydirme özellikle son 10-15 yıldan beri oldukça yaygın olarak kullanılan bir tanıtım yöntemi olarak dikkat çekmektedir. Dijital baskı yapılarak binaların tamamı veya bir kısmının kaplanması olarak bilinen bu yöntem,
 
Dershane
Hastane
Alışveriş merkezleri
Şirket binaları
Marketler
Mağazalar gibi birçok alanda başarıyla uygulanmaktadır.
Dora Tanıtım olarak gerek grafik çalışmalar, gerekse dijital resimlerle bina cephelerinin ebatlarına uygun materyallerle kapatılması, görsel etkinin yanı sıra, işletmelerin akılda kalıcı olmalarına da önemli katkılar sunmaktadır. Mevsim şartlarına dayanıklı malzemeler kullanılarak yapılan bina giydirme uygulaması, sınırsız renk kullanılarak oldukça görkemli tanıtımların yapılmasına olanak sağlamaktadır.
 
İsteğe bağlı olarak bina veya işyeri cephelerine kompozit paneller veya vinil germe yöntemiyle yapılan bina giydirme uygulaması uzun yıllar kullanılabilir olma özelliğiyle de oldukça avantajlıdır. Görsellik ve tanıtım katkısının yanı sıra, bina yalıtımına da katkı sağlayan cephe giydirme, oldukça uygun fiyatlarla yaptırılabilen yüksek etkiye sahip bir tanıtım yöntemi olarak kabul görmektedir. Akılda kalıcı olabilmek ve tanıtımda sürekliliği sağlamak adına önemli bir tanıtım uygulaması olan bina ve araç giydirme, profesyonel firmalar tarafından yapılması zorunlu olan reklam araçlarıdır.
Dora Tanıtım Hizmetleri
 

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam yorum
: 0
Toplam mesaj
: 0
Kayıt tarihi
: 18.10.14
 
 

2001 yılında başlayan internet serüvenim, bir çok firmaya danışmanlık yaparak ve kendimi bazı kon..