Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

12 Temmuz '07

 
Kategori
Dostluk
Okunma Sayısı
498
 

Arkadaşımız İlker Konar'a rahmet diliyorum!

Arkadaşımız İlker Konar'a rahmet diliyorum!
 

Bugün Milliyet'in internet sitesine saat 16.00 sıralarında girebildim. Çok yoğundum ve işyerime 13.30 civarında gelmiştim. İşlerimi toparladıktan sonra Milliyet'in sayfalarında ve blog yazarlarının arasında gezinmek üzere siteye girdim. Daha sayfaya yeni girmiştim ki sağ üst köşeye yerleştirilmiş olan siyah bir fiyong ile yanındaki mesaj gözüme çarptı. Okudum; "Blog yazarımız İlker Konar'ı kaybettik, başımız sağolsun!"

İlker Konar'ı hiç tanımadım, yazılarını da okuduğumu hatırlamıyorum ama onunla ortak bir yönümüz vardı. İkimiz de Milliyet'te blog yazarlığı yapıyorduk. Yani, birbirimizi tanımasak da, aynı gazetede çalışan mesai arkadaşları gibiydik. Ve birden beynimde bir şimşek çaktı; Biz blog yazarları bir şekilde Milliyet ailesine dâhildik. Sayımızda sanıyorum 2.000 'e yaklaşmıştı. Blog editörleri bizimle nasıl başa çıkıyorlar? Onlara teşekkür ediyorum.

Bizlerle gerçekten ilgilendiklerini ve büyük bir aile olduğumuzu İlker Konar'ın vefatını bildiren mesajı görünce daha iyi anladım.

Blog dostluğu, blog arkadaşlığı, bloggerlık, veya sanal bir ortam birlikteliği , ne derseniz deyin; Birbirimizi tanımasak da biz büyük bir aileye mensubuz... Ve aramızdan henüz 1968 doğumlu olan bir arkadaşımızı kaybettik. Milliyet duyarlı davranarak bize onun vefatını bir cümleyle de olsa duyurdu. Bu cümle bana blog yazarlarının birbirleri ile daha fazla ilgilenmeleri gerektiği gerçeğini gösterdi. Evet, ne yazık ki bu gerçeği görmek için de bir arkadaşımızın vefat etmesi gerekiyormuş!

Arkadaşımız İlker Konar'a Allah'tan rahmet, ailesine ve Milliyet Blog ailesine baş sağlığı diliyorum.
Sevgiyle.

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
 
Toplam blog
: 488
Toplam yorum
: 630
Toplam mesaj
: 80
Ort. okunma sayısı
: 1105
Kayıt tarihi
: 09.06.06
 
 

Ankara doğumluyum. İstanbul'da uzun yıllar özel sektörde çalıştım. Halen, kayıtlı-ruhsatlı malî m..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster