Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

Matbaacıyım, şu anda malülen emekliyim. Askerden önce şiir denemelerim oldu. Bazı dergi ve gençlik şiir antolojilerinden yayınlandı. Ayda bir çıkmakta olan bir dergide, şiir ve karikatür sayfalarını yönettim. Ve bazı yazılarım, çektiğim resimler yayınlandı. Sevgili Hrant Dink’in katledilmesi üzerine, çorbada ufa..

Devamı
 
 

Yazdığım Kategoriler

 
Barış Diye Tutturdu Gönlüm

Değerli yazarım, barış yazısını yazınca aklıma bu konuda bir şiirim aklıma geldi size sunuyorum, saygılarımla, sevgiyle kalınız. Barış / Bazen bir çocuğun gözlerindedir,/ barıs./ Savaşı görmüş çocukların./ Barış/ asırlardır söylenen bit türlü getirilemeyen/ adıdır barış./ Çocukların, annelerin, babaların/ öldürüldüğü,/ şehirlerin, ırkların, dinlerin, dillerin/ yok edildiği adıdır savaş./ Kardeşliğin, insanlığın, vicdanların/ kör olduğunun adıdır, barış./ Barış/ ülkelerin teröre destek verdiğinin/ adıdır barış./ Bazen çocukların mahzun bakışlarında/ dondurma yiyemediğinin/ adıdır barış./ Paris, 06 Eylül 2016

02 Temmuz 2020 11:30
Varsa, Yapılıyorsa; Yapılır

Değerli yazarım, Allah, biri çalıyor diye sen de çalmak istersen o suçla yagılanacaksın diyor. Her şey o kadar olağanlaştı ki daha önce o yaptı ben niye yapmıyayım diyenler çoğaldı ve her devirde bu vardı, asırlar boyu. Teşekkürler, saygılarımla..

16 Haziran 2020 16:40
12 Mayıs Hemşireler Günü

Değerli yazarım Abdülkadir Güler, gerçekten hemşireler (infirmier) çok fedakarca çalışmaktalar. Bu günleri kutlu olsun. Buradan bir örnek vereyim, her infirmier hastasına saygılı değil. Yeni kalp ameliyatı olmuşum, yerimden kalkacak halim yok, su istedim, demez mi bana burası otel değil. Üstelik yoğun bakımdayım. Hanıma söyledim, böyle söylüyor diye, o da gitti şikayet etti. Ama şikayetin sonucu ne oldu bilmiyorum. Bir daha o hemşireyi yoğun bakımda görmedim. Çok yattım hastanelerde, çoğunlukla hepsi de iyiydi. Ne diyeyim bir kötü emsal olmaz. Sağlık ve mutluluk dileklerimle.

12 Mayıs 2020 23:53
 
Toplam blog
: 69
Toplam yorum
: 1355
Toplam mesaj
: 20
Ort. okunma sayısı
: 631
Kayıt tarihi
: 06.02.07
 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster