Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

22 Ekim '08

 
Kategori
Futbol
Okunma Sayısı
334
 

Arsenal topçuları geldi, kaleyi 5 gülleyle yıktı gitti.

Arsenal topçuları geldi, kaleyi 5 gülleyle yıktı gitti.
 

Aragones ve O'nu keşfeden Büyük Başkan.


Maç öncesi, Fenerbahçe Teknik Direktörünün ilginç açıklamaları vardı.En ilginci ise; “Kendi sahamızda kaybetmeyi Hiçbir zaman düşünmedik.!” cümlesiydi.Adama derler ki; Düşünseydin bari. Maçtan sonra verdiği demeçte oldukça ilginç; “Defansif anlamda çok eksiğimiz var.

Çalışmayı sürdürmeliyiz. Arsenal gibi bir takım karşısında 6-7 gol pozisyonu buluyorsunuz. Böyle bir takım karşısında bulduğumuz pozisyon sayısı da önemli.” Bu sözü söyleyen, geçen sene Avrupa Devlerine Saraçoğlunu dar eden, koskoca Fenerbahçe'nin hocası.Maç başlamadan önce spiker herkesten fazla inançlı ve çoşkulu, iyice havaya girmiş olarak; “Öyle bir maç ki bu maç, öyle bir maç ki bu maç diye başlayıp devam eden destansı bir giriş, ve gaz.”Yenilen gollerin tamamında, seyircininde tepkisine neden olan Volkan Demirel'in hataları vardı.Bu gün gerçekten çok kötü günündeydi. İçlerinde bir tek Guiza çırpındı durdu.Bir ara defansa yardıma dahi geldi.

Ve Muhteşem Fenerbahçe seyircisinden alkış aldı.Bu akşam bir kez daha anlaşıldı ki, bu takımda, Volkan, Selçuk, Burak gibi oyuncuların yeri yok.İyi ki ikinci yarı, Arsenal frene basıp oyunu rölantiye aldı, yoksa geçen sene Beşiktaş'la Sekiztaş diye geçtikleri dalgaların misillemesini bu maçta yiyebilirlerdi.Geçen sene Avrupada harikalar yaratan takımın iskeleti aynı, sadece Zico, Aurello ve Kezman yok, ne değiştide böyle oldu, onların eksikliği hissediliyormu diye bir soru sordu muhabir, Carlos'a maç sonunda, oda; “ Hayır onların eksikliğini hissetmiyoruz, böyle durumlar her takımın başına gelebilir, başımızı kaldırıp, çalışmaya devam edeceğiz.” dedi, bu baş kaldırma sözünü ondan önce Edu'da aynen söylemişti. Demek ki soyunma odasında konuşuldu, başlar yukarı diye.Ancak Aragonesin başı maç boyunca önündeydi, kaldırdığı zamanlarda, düşünceli şekilde eliyle dudaklarını sıvazlıyordu.Umalım ki, Fenerbahçe bu kötü gidişattan bir an önce sıyrılsın.Yoksa çok daha kötü günler gelebilir.

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
 
Toplam blog
: 61
Toplam yorum
: 26
Toplam mesaj
: 6
Ort. okunma sayısı
: 2128
Kayıt tarihi
: 24.09.08
 
 

İstanbulda yaşıyorum, bir kamu kurumunda memur olarak çalışıyorum. Kitap okumayı, satranç oynamayı, ..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster