Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

1982 yılında İstanbul'da doğmakla başlayan hayatım, 10 yaşında yazı yazmakla ve her yazdığını kodlamakla anlam kazanır. Sadece şiir, deneme ve öykü gibi türlerde yazı yazmak yetmez, ilgi alanlarımın genişlemesiyle yepyeni türlere doğru yelken açarım. Film eleştirileri, kısa haberler ve diğer muhtelif sinema yazıları... Açıkça..

Devamı
 
 
 

Yazdığım Kategoriler

 
KAFA DAĞITAN YENİ DVDLER: “COHERENCE” VE “KEMERLERİNİZİ BAĞLAYIN”

Merhaba sevgili Barış Turan, Yorumun için teşekkür ederim. Beni takip etmek istersen; https://www.facebook.com/sine.arzu https://twitter.com/Cine_Deseo

08 Ağustos 2014 03:15
ENEMY: DOST MUSUN DÜŞMAN MI?

Tüm yazılarımı buradan okuyabilirsiniz: http://sinema.milliyet.com.tr/Milliyet.aspx?aType=YazarTumYaziArsiv&AuthorID=501&PAGE=1&ItemsPerPage=10 Ben İspanya, Madrid'de yaşadım. Ayrıca İspanyolca yeminli tercümanım. Bir an aklıma İspanya geldi. Özlem duydum. Yazımı beğenmenize sevindim ağır bir yazıydı.

17 Mayıs 2014 22:45
Bir Gün (one day) David Nicholls

Bir sinema eleştirmeni olarak bu film beni çok etkiledi. Karakterler ilk defa yüzeysel olarak geçilmememiş ve her sahneden sonra diğer sahnelerde ne olacak diye merak ettim. Film beni koskoca dalgalar aracılığıyla içine çekti. İşte sevgi öle birşey... Ama tabi sevgi ile inatlaşmamak gerek. Sevgide gurur olmaz. Ama en kötü tarafı filmin sonuydu çünkü anlamıştım önceden.

12 Kasım 2011 02:27
 
Toplam blog
: 128
Toplam yorum
: 36
Toplam mesaj
: 17
Ort. okunma sayısı
: 827
Kayıt tarihi
: 24.05.10
 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster