Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

16 Haziran '09

 
Kategori
İlişkiler
Okunma Sayısı
636
 

Aşk bu

Hiç ummadığın anda çıkar karşına, ayağını yerden kesen, gözlerini kör eden, her bakışında içini titreden bir duyguyu soluksuzca delicesine yaşatır sana. Ne olduğunu, nasıl olduğunu anlamazsın bile.. Bildiğin hissettiğin tek şey vardır, oda sırılsıklam aşıksındır artık.
O anlarda herşey doğru görünür, ona sonsuz güvenir, sadece ona inanırsın. Hayatının anlamı değişir, için kıpır kıpır, çocuksu bir çoşkuyla her gün, her gün biraz daha ona akar, çoğalırsın. Oysa o insan yanlış bir insandır senin için.. Zamanla bunu farkedersin ama vazgeçemezsin. Çünkü sevmişindir bir kere, hemde delicesine.
Ne derlerse desinler inanmazsın, sanırsınki oda sana aşık, oda sana tutkun. Aşıktır'da! ama senin kadar yürekli değildir bu sevdada, senin kadar sahip çıkmaz aşkına.
Nereye sürüklendiğinin farkında olmadan, hergün biraz daha yaklaşırsın sona.. Adım adım uzaklaşırken o senden, sen hala yüreğinin sesiyle tutunmaya çalışırsın büyük sevdana. Onu savunursun, kaybetmek istemezcesine, çünkü hazır değilsindir hayatından kayıp gitmesine. Ama zamanla yüreğin ağır gelmeye başlar sana, yüreğindeki ilk günlerdeki ateş söner. Yokluğu canını acıtır, zamansız anlamsız gidişleri kırar bütün zincirlerini.. Kalbin küçüçük parçalara bölünür, her şey ama herşey dokunur sana. Dinlediğin şarkılarda yaşarsın onu, geceler sonsuz karanlığa bürünüp sadece hıçkırıkların sesi duyulur. Gerçekler tek tek çıksada ortaya, onun yaktığı sevda ateşi hiç bir zaman sönmez yüreğinde.
Ondan gelecek bir tek çağrıyı bile umutsuzca beklersin. Bittiğini bile bile iki kişilik aşkı tek başına yaşamaya devam edersin. Onu onsuz yaşamaya devam eder, sadece onu seveceğini bilirsin.
İşte ben seni böylesine soluksuz seviyorum Aşkım, hep ol hayatımda.. Seni çok seviyorum.

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 27
Toplam yorum
: 56
Toplam mesaj
: 36
Ort. okunma sayısı
: 6251
Kayıt tarihi
: 12.06.09
 
 

42 yaşında 2 çocuk annesi bir bayanım. Çalışıyorum, yazmaya dün karar verdim, nekadar başarılı oluru..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster