Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

21 Ocak '18

 
Kategori
Güncel
Okunma Sayısı
632
 

Aşk İçin Aşk

Aşk İçin Aşk
 

Herkese Merhaba ,

 

Bu yazının hashtagi #aşk için aşk

 

Aşk mı? Ego mu? 


Aşk ne şahane bir kelime ; iki ayrı cinsin birbirine karşı duydukları bedensel ve ruhsal güçlü duygu  kelimenin tam anlamı da bu  , biraz tutku , biraz gizem , biraz kıskançlık , biraz merak da eklenince şahane oluyor .

 

Gelelim 2018 yılına ; şimdilerde herkes çok bireysel kadın da erkek de çok yalnız . Hepimiz sosyal medya , sosyal çevre , iş,  arkadaşlık ilişkileri derken satır aralarında atlıyoruz bence hayatı .O satır aralarında kaçırdığımız herşeyden pişmanlık duyacağımız kesin yinede kendimizi alamıyoruz ..

 

Erkekler Mars'dan Kadınlar Venüs 'den 


Biz gerçekten iki ayrı gezegendeniz yaradılışlarımız farklı sonsuza kadar anlaşmamız mümkün değilken  üstüne büyük yalnızlıklarımız , egolarımız , beklentilerimiz de eklenince durum çok daha karmaşık bir hal alıyor .Kendi halinde , kendi doğasında , sıcacık duygularımızın üstünü örtmeye , görmemezlikten gelmeye çalışıyoruz . Müthiş bir tedirginlik hali başlıyor "ya mutsuz olursam "

bence durum tam olarak bu ...Daha çok korumaya aldık kendimizi içine aldığımız dünyalarımız da , güvenli limanlarımızı  çok terketmek , belki de risk almak istemiyoruz .. Kalbimiz eskisi kadar hoyrat ve bonkör değil . Yaptıklarımızın sonunu sanki her zaman çok düşünüyormuş ve hep en mükemmel,  en mutlu , en iyi bizmiş gibi hata da kabul etmez olduk .


Atlıyoruz satır aralarını hayatın ! 

 

İnanılmaz büyük sandığımız dertlerimizin günlük rutinlerimizin arasında , atladığımız ertelediğimiz duygularımızı kapatıp kimsenin bulamayacağı yerlere saklıyoruz . Açmayı bırak,  kimsenin  yanından bile geçmesine izin vermiyoruz . Kimseyi mutsuz görmüyoruz , enerjisi düşük insanları  etrafımızda bile tutmuyoruz . Satır aralarında bırakıp , atladığımız herşey aklımızda bitmek bilmeyen soruların arasında kaybolup gidiyor ...

 

 

Aşk için Aşk

 

Aşk : bir hastalık hali , en mutluyken , en dibini görme hali , ölene kadar sürecek derken aslında dipsiz kuyularda gezme hali , onunla yada onsuz olamama hali , yanındayken bile özleme hali , İçine düştüğünde boğulurcasına derin  tutku hali , bir sevgi , sevişme hali , nefret ederken bile en derinden sevme hali , sürekli bi tutarsızlık ve dengesizlik hali ... aklını kaybetme hali .. Aşk  için aşk

 

Satır aralarında atladığımız herşey duygumuz aslında bizi biz yapan herşey  .Sonu mutluluk olmasa bile rüzgarınına kapılıp gitmeyi herşeyden çok isteme halidir aşk .

 

Yolunu kendin çizme hali değil , birlikte bir yolda olma halidir Aşk !

 

Biz olma hali ..

 

 

Dijital insan ; sen doğru adamı yada kadını bekleye dur !

 

Kalbini , aklının üstüne koyanlar yola koyuldu bile ..Bütün renklerin solup , silinmeden ve  en azından hala inanıyorken hadi çık yola ...

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 11
Toplam yorum
: 5
Toplam mesaj
: 0
Ort. okunma sayısı
: 529
Kayıt tarihi
: 29.08.15
 
 

İşletme mezunuyum... Spor, sağlıklı beslenme, moda, makyaj, sosyal medya ilgi alanlarım arasında...

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster