Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

02 Şubat '12

 
Kategori
İlişkiler
Okunma Sayısı
300
 

Aşka başlayalım

Aşka başlayalım
 

Aşka başlayalım diyorum canı gönülden diyorum sana, yüreğin duymasa da yüreğin hissetmesede varlığımı bilmesende.. Zorla yaşatamam sana bu aşkı ama yaz gelmişken yüreklerimiz aşka muhtaçken gel aşka başlayalım..

Doyasına tatsın ellerimiz sevgiyi, gözlerimiz mühürlensin seninle, görmesin uçan martıları.. Öylece kalalım gün batımında uzaklara dalmak yerine gözlerine dalayım uçsuz bucaksız bir deniz gibi huzuru bulayım..

İzin ver yüreğine aşka başlayalım derinden sarsılmadan yüreklerimize izin verip bir kaçamak yapalım sahillere..

Uzun uzadıya yüreyelim rüzgar ruhumuza karışsın huzuru getirsin bir yaz akşamında birleşmişken ellerimize.. Toza toprağa karışsın ayaklarımız denizin tuzlu suyunda ıslatalım ayaklarımızı, sular serinken sen yanımdayken..

Hayat bu işte demeyelim karışalım hayatın akışına ben sende kaybolurken sen tut ellerimi, uzak kalmadan kaçmadan, bir var olup bir yok olmadan..

Hani bırakmasın ellerin beni yanıbaşımda olsun tebessümün bana, o varken ben seni yazıyım satırlarıma, seni heceleyim sözcüklerimde. Sen varsan şiirlerimde var sen varsan ben tebessümünde kaybolurken akıp giderken zamandan hayat, kaybolurum gülüşünde beni yine sen bulursun.. Bırak yüreklerimiz aşka başlasın yanıp kavrulsun aşk ile izin verelim, incitmeden, kırılmadan, yüreklerimize yazı getirelim yeniden.. Ada sahillerinde buluşalım bir mehtap akşamında yakamoza karşı dileğimizi tutalım sen = ben olayım sen ve ben olayım..

Aşka başlayıp kaybolalım yüreklerimiz yazın sıcaklığında yansın.. Bir su serpelim yarınlara umudumuz olsun uzaktan değil en yakından bakalım..

Sen = Ben olalım..

Sen ve Ben olalım..

Aşka Başlayalım..

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
 
 

ufukta bir aşk mı var yoksa ? =))) hayatımızda istediğmiz aşkımızı bulabiliyorsak ne mutlu bize değil mi İlknurcum ? =) sevgilerle.

Sokrates 
 03.02.2012 11:00
Cevap :
13 Haziran 2011 tarihinde yazmışım yazıyı =).. mutlu olabiliyor mutlu edebiliyorsak ne mutlu bize.. saygılar..  03.02.2012 14:00
 
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
 
Toplam blog
: 195
Toplam yorum
: 402
Toplam mesaj
: 14
Ort. okunma sayısı
: 854
Kayıt tarihi
: 09.01.12
 
 

Ben kimim ne yaparım? Aklıma düşeni yazar, gördüğüm kareyi ölümsüzleştirmek isterim. Kulağıma tak..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster