Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

26 Ekim '13

 
Kategori
TV Programları
Okunma Sayısı
7063
 

Aşkın yolu Çizildi, ama Hazal Kaya- Çağatay Ulusoy sorunu çözülemedi!

Aşkın yolu Çizildi, ama Hazal Kaya- Çağatay Ulusoy sorunu çözülemedi!
 

Bitmeyen Aşk Hikayesini Hayranlar Video İle Bitirmeye Çalışıyor


Bütün hayallerini yerine getirebilsinler diye bizim de yapmadığımız kalmadı. Kimlerin mi? Adını Feriha Koydum hayranlarının. Bana yollanan isimlerle denedik olmadı, onlar her dem çırpındılar, boykot ettiler gene olmadı. Yarım kalan aşk hikayelerinin tamamlanmasını en azından sinemada bunu gerçekleştirebilecekleri önerildik, sonuç:Yine olmadı!

Yapımcılardan ses soluk gelmedi, Hazal Kaya, Çağatay Ulusoy bir açıklama yapmadı, sonuç hep görünmez bir duvara toslamak oldu.

Nihayet baktılar olacak gibi değil, kendi göbeğimizi kendimiz keselim diyerek Aşkın Yolu Bir adında bir dizi yapmaya koyuldular. Nasıl olduğunu merak ediyorsunuz değil mi? Hazal Kaya, Hakan Kurtaş ile Çağatay Ulusoy’da Serenay Sarıkaya ile kendi günlerinde hatırı sayılır reytingler alıyorlar. Peki, bu dizi nasıl oldu?

Medcezir ve Aşk dizilerinin kolajları ile oldukça da başarılı montaj ile Youtube’da video paylaştılar. Bu aslında Türkiye’de yasal değil! Çünkü, telif hakları yasası ile bir köşeye sıkıştırılabilecek bir durum. Ama şunu unutmayalım ki, zirveye yerleşmiş olan herkesin hayranlarına ihtiyacı var. Ergen olduklarını düşünenlere de şunu söylemeliyim “her yaştan hayranı var bu ikilinin”. Eğer hayranlar olmaz ise ne yapımcılar, ne de starlar para kazanamayacak duruma gelirler.

Hem sonra diyelim ki yaşları küçük işte işler burada daha hassas, çünkü geleceğin yetişkinleri olacak ve kumandayı kendileri idare edecekler. İstediği kanala zap yaparken belki de ilk uçuracakları Hazal Kaya- Çağatay Ulusoy’dur. Ne de olsa bu konu da acıları var!

 Zaman ayırıp sabah, öğle, akşam hatta gece yarısı twitterı sallıyorlar, fotoğraf kolajı yaparak Feriha- Emir aşkını yaşatıyorlar, video hazırlayıp süper montaj ile dizi oluşturuyorlar. Böylece her zaman Çağatay Ulusoy- Hazal Kaya’yı gündemde tutuyorlar.

Bana şahsen yolladıkları videoyu ve resimleri açıkçası paylaşamıyorum. Ne de olsa burası Türkiye! Bir yazıyı RT ettiğiniz için bile göz altına alınıp, hapse mahkum ediliyorsunuz, ama gönlüm bütün hayranlarla beraber çarpıyor. Bu kadar masum, özlem dolu hayran kitlesini elimizin tersiyle itip, görmemezlikten gelmek gerek sektöre, gerek genç yıldızlara zarar verecektir.

Bitiremedikleri efsane aşkı mutlu son ile bitirmek adına yapılan bu hamleler sonunda belki de bir projede efsane ikiliyi karşılarında görecekler, görecekler de “Acaba, tatmin olacaklar mı? Özledikleri, bekledikleri Feriha ve Emir bulacaklar mı?”.

İşin aslı bu yapılan protestolar, taglar, TT denemeleri, montaj edilmiş görüntüler sonucunda birileri zarar görüyor. Kim mi? Yeni oynadıkları diziler, rol arkadaşları ekstra bir baskı altında kalıyorlar.

Biraz akıllıca düşünüp ikiliyi beraber bir sinema filminde bir araya getirip, hayranları da hoş tutmak lazım. Ne de olsa hayranlar veli nimetiniz! Onlar olmaz ise şan şöhret nasıl elde edilir ve neye yarar? Bundan sonra ki yapımları da tehlikeye atmamak, rol arkadaşlarını baskı altında bırakmamak adına Hazal Kaya ve Çağatay Ulusoy bir araya getirilmeli!

Hayatta hep birlikte olmanız dileği ile…

www.televizyongazetesi.com

eceer6@gmail.com

https://twitter.com/eceer6
 https://www.facebook.com/pages/Ece-Er-%C4%B0le-Ba%C5%9Fb 

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
 
 
Toplam blog
: 781
Toplam yorum
: 112
Toplam mesaj
: 4
Ort. okunma sayısı
: 3870
Kayıt tarihi
: 23.09.12
 
 

16- 06- İstanbul'da doğdum. Tatbiki Güzel Sanatlar Tekstil Ana sanat dalı Moda tasarımı bölümünde..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster