Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

01 Ocak '07

 
Kategori
Aşk - Evlilik
Okunma Sayısı
1039
 

Aşklar mı imkansız yoksa biz mi?

Aşklar mı imkansız yoksa biz mi?
 

Aşkla ilgili yazılarıma ağırlık verdim bu aralar nedenini bende bilmiyorum ama belki aşık olmuşumdur. Hayat bu bellimi olur..

İmkansız aşklar vardır içimizde ukde kalan söyleyemediğimiz. Hala keşke dediğimiz keşke söyleseydim.. Bendede vardı, belki halada var. Unut deyince unutulmuyor ya bazı aşklar...

Düşünüyorum da bazen aşkları imkansız yapan biz insanlar değil miyiz? Aslında mesela biz mesafeleri, yaşları, uzaklıkları, farkları sorun edersek imkansız olur halbuki onlar bizim için önemsizse hiçbir değeri kalmaz ki. Sizce de mantıklı değil mi? Öyleyse neden aşkları imkansız hale getirip kendimize acı çektiriyoruz ki?Komik.. Ama bence gerçek aşk bekler her ne olursa olsun imkansızda olsa bekler gerçek hayal ettiklerimizse eğer hayal kurun bol bol en azından her şeyin ve herkesin sizi üzdüğü şu dünyada 3-5 dk. hayallerde mutlu olun hayallerde dilediğiniz gibi yaşayın hayatı... Hayal kurmak çocuklara özgü değildir her ne kadar öyle sanılsa da. Hayaller mutlu eder sizi bir anlık bile olsa onu göremiyorsanız eğer yüzü her gözünüzü açıp kapayışınızda gözünüzün önündedir. Ve hayallerinizde de görürsünüz o yüzü hem de sizinle beraberdir hayallerinizde mutlusunuzdur. Kötülüklerden, hastalıklardan, kavgalardan gürültüden uzak, mutlu mesut. Aslında gerçekler aklınıza gelince üzebilirde hayaller sizi ama o anki mutluluğunuz o anki o tatlı heyecan o aşkın büyüsü sizi üzülmenizi engeller emin olun. Benden tavsiye bir kere deneyin.

MUTLU HAYALLER!!!

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 7
Toplam yorum
: 19
Toplam mesaj
: 0
Ort. okunma sayısı
: 725
Kayıt tarihi
: 29.12.06
 
 

İstanbul doğumluyum. Şu anda bir iletişim lisesinde RTV bölümü 2. sınıf öğrencisiyim. Yaklaşık 2 sen..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster