Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 
 

Sabiha Rana Melekler Yüreğinizden Öpsün

http://blog.milliyet.com.tr/sabiharana

20 Aralık '09

 
Kategori
Astroloji
Okunma Sayısı
173801
 

Astroloji 2010 - Yıllık Burç Yorumları - Astrolog İrem Su Yorumluyor..

Astroloji 2010 - Yıllık Burç Yorumları - Astrolog İrem Su Yorumluyor..
 

2010 Yılında Burçların Astro Analizi, Astrolog İrem Su Yorumluyor..


2010 Yılına ait burç yorumlarınıza geçmeden önce, ''Melekler Yüreğinizden Öpsün'' sayfasının Astroloji danışmanı; Sevgili İrem Su Hanımefendi ve ben Sabiha Rana hepinize sağlık huzur içinde yaşayacağınız nice mutlu yıllar diliyoruz. Sevgilerimizle...

********Koç Burcu 2010 Astro Analizi********

Sevgili Koçlar, Zodyak kuşağının ateşli, aktif, ele avuca sığmayan dürüst, maskesiz insanları. Aşkta ciddiyet kazanmanın, düşlerinizi gerçeğe dönüştürmenin, kendi derinliklerinizi keşfetmenin, içinizdeki sonsuz güzelliklerin farkına varmanın ve yeni bir dönüşümün ayak sesi olan yeni bir yıla adım atmak üzeresiniz.

İnsanın yaşamını anlamlı kılacak bir hedef belirlemesi ve bu hedefe varabilmek adına emin adımlarla yol alması ne kadar güzel bir şeydir. Başarmanın yarısı hayal etmek ise, işte 2010 yılı size bu konuda oldukça yardımcıdır. İnancın ve şansın simgesi Jüpiter, sizi şifalı bir el gibi okşayarak, çoğu zaman sırtınızı sıvazlayarak desteklerken, iyimserlik gücünüzü zirveye ulaştırabilir. Kimi zaman sessizlikte yaşamanın anlamını çözmeye çalışırken, bazen gizli bir aşkın derinliklerinde kendinizden geçebilirsiniz. Yaratıcılık gücünün sanatsal bir eserde hayat bulması için önünüzde bir yıl var.

2010 yılı başlangıç olmak üzere, önünüzdeki 2.5 yıllık süre içinde ciddi ilişki, evlilik, iş sözleşmesi, ortaklık konularıyla birebir ilgilenmek ve kendi isteklerinizle bir başkasının gerçeği arasındaki farkı keşfetmeyi ve dengelemeyi öğrenebilirsiniz. Ben demek yerine biz olmayı başarmak için epeyce yorulabilirsiniz. Ancak Satürn gezegeninin bir büyüğünüz gibi yol gösterici olan sesine kulak vererek, beraberliğinizi adil, tarafsız bir bakış açısıyla gözden geçirebilir, sonunda en doğru kararı verebilirsiniz.

İlişkisi olmayan Koçlar, 2010 yılı ve devamı olan 2.5 yıllık sürece içinde, kendinizden yaşça büyük veya ruhsal anlamda olgun bir kişiyle karşılaşabilir, onun dünyasını, sıkıntılarını ve hayata bakış açısını keşfedebilir, biz olabilmek için epeyce yorulabilirsiniz.Satürn karmik bir gezegendir. Sizi, 7-14-21-28 yıl öncesi yaşanmış veya o tarihlerde başlamış ilişkinizin, bir türlü düzelmeyen sorunlarıyla, bitmemiş hesaplarıyla veya tüm güzellikleriyle yeniden yüz yüze getirebilir. Bu yüzleşme sonucunda beraberliğinizi düzgün bir zemin ve çerçeve içinde yaşamak için mücadele edebilirsiniz.

Değişimin ayak sesine kulak veriniz. İdeallerinize sahip çıkmak, bağımlılıklarınızın esiri olmadan, kendi yaşam yolunuzu belirlemek için gerçekçi düşününüz. Hayallerinizi gerçeklik sınırları içinde tutabildiğiniz sürece başarılı bir yıl geçirebilirsiniz. Toplum içindeki yerinizi belirlemek zorlayıcı deneyimlerden, testlerden geçebilirsiniz. Ancak bütün bunlar gelişiminiz adına mutlaka gerekli olan basamak taşlarıdır. Bu yıl iş ilişkilerinizde dikkatli, sabırlı ve disiplinli bir şekilde çalışmaya gayret gösteriniz. Çünkü bütün bunlar yeni bir değişimin ve dönüşümün işaretçisidir.

2010 yılının bir Güneş gibi üzerinize doğmasını, sizi ışıklandırmasını, taçlandırmasını diliyor tüm dileklerinizin, hayallerinizin gerçekleşmesini temenni ediyorum.

2010 YILI ASTROLOJİ TAKVİMİNİZ

Aşk ve İlişkiler

18 Ocak – 10 Şubat
7 Mart - 31 Mart
25 Nisan - 19 Mayıs
14 Haziran - 9 Temmuz
23 Temmuz- 23 Ağustos
7 Ağustos - 7 Eylül

Yukarıdaki tarihler arasında burcunuzla uyumlu görünüm yapacak olan enerjiler sayesinde, aşk hayatınız ve birebir ilişkileriniz canlanmaya başlar. Sosyallik ve sevgi ihtiyacınız, karşı cinsle temaslarınız gayet olumludur. Barış, güzellik ve estetik duygunuz yükselir. Bu yükseliş güzelliklere olan tutkunuzu yoğunlaştırır. Yeni bir aşkın müjdecisi olan bu tarih aralıklarında kendinizi ilişki konusuna gayet rahat ifade ettiğinizi hissedebilirsiniz. Fiziksel manada size güzellik, çekicilik getiren bu tarihleri ajandanıza kaydetmeniz faydalıdır. O ay içinde farklı alanlarda zorluklar yaşansa bile bu enerjiler aşk anlamında sizi rahatlatabilir. Ayrıca bu tarih aralıklarında duygularınızı göstermek, etrafınıza uyum sağlamak, zevk ve konfor içinde yaşamak ihtiyacınız diğer zamanlara göre çok daha ön plandadır.

İş ve Kariyer Hayatı

20 Ocak – 18 Şubat
10 Mart – 6 Haziran
20 Mart – 20 Nisan
1 Nisan – 24 Nisan
21 Mayıs – 21 Haziran
28 Ekim – 7 Aralık
22 Kasım – 22 Aralık

Yukarıdaki tarihler arasında burcunuzla uyumlu görünüm yapacak enerjiler altında, İş hayatınız, kariyeriniz ve parayla alakalı konularda yaratıcı özelliklerinizi olumlu bir şekilde ifade edebilirsiniz. İstek ve canlılığınız oldukça yüksektir. Bireylik duygunuz ve mücadele gücünüz her türlü girişimde ön saflarda yer almanızı sağlar. Yaratma ve bir amacı gerçekleştirme dürtünüz yüksek olduğundan engelleri kolayca devre dışı bırakabilirsiniz. Kendinizden oldukça eminsinizdir. Yaşam arzunuz ve zorluklarla baş edebilme gücünüz artar. Ay içinde farklı alanlarda zorluklar yaşansa hedefleriniz konusunda yılgınlık göstermeden ilerlemenizde yardımcıdır.

İletişim, Haberleşme, Yolculuklar

10 Şubat – 28 Şubat
17 Mart – 2 Nisan
10 Haziran-25 Haziran
9 Temmuz-27 Temmuz
9 Kasım – 1 Aralık

Yukarıdaki tarihler arasında, iletişimden haberleşmeye, yolculuklardan çevre ilişkilerine kadar her konuda kendinizi sözel ve yazı anlamında rahatlıkla ortaya koyabilir, bilgi birikiminizi ve etrafınızla olan bağlantılarınızı düzgün bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Başkalarıyla olan her türlü temasınızda zihinsel manada gerilimden uzak, mantıklı düşünmeye açık ve olayları iyi kötü veya yanlış doğru anlamıyla değerlendirebilirsiniz. Gözlem gücünüz yüksektir. Kıvrak zekanızla, algılama gücünüzle, iletişim ve konuşmalarınızla etrafınızda hayranlık uyandırabilirsiniz. Meraklılığınız bir çok alanda bilgi toplamanızı sağlayabilir. Bu bilgileri başkalarıyla paylaşabilir, takdir görebilirsiniz.

2010 Yılı Gezegenlerin Geri Hareketlerinin Siz Koçlar Açısından Etkileri

20 Aralık 2009 – 10 Mart 2010 : Mars geri hareketi. Aşk hayatınızla ilgili konularda ani kararlar almayınız. Çocuklarınızla olan ilişkinize dikkat ediniz. Gerginlikler oluşabilir. Lütfen sakin olmaya çalışınız.

26 Aralık 2009 – 15 Ocak 2010 : Merkür geri hareketi. İş konularında lütfen yeni kararlar almayınız. Sakin ve beklemede kalınız. Otoritelerle olan her türlü sözel faaliyetinizde dikkatli olunuz.

17 Nisan – 11 Mayıs : Merkür ikinci geri hareketi. Parasal konularda lütfen dikkatli olunuz. Ani kararlar almayınız. Yenilik anlamında yatırımlarda bulunmayınız.

20 Ağustos – 12 Eylül : Merkür üçüncü geri hareketi. Çalışma hayatınızla ilgili konularda lütfen dikkatli olunuz. İş arkadaşlarınızla olan iletişiminize dikkat ediniz.

8 Ekim-8 Kasım : Venüs geri hareketi(Akrep burcunda) : Cinsel yaşamınız, eşinizle olan her türlü paylaşımınızla ilgili konularda dikkatli olunuz.

8 Kasım-18 Kasım: Venüs geri hareketi(Terazi burcunda) : İlişkinizdeki dengeleri yerine oturtmak için paylaşımınıza önem veriniz. Bu tarihler arasında ani kararlar almayınız.

10 Aralık-18 Aralık : Merkür geri hareketi : Kariyer hayatınızla ilgili konularda lütfen dikkatli olunuz.

18 Aralık-29 Aralık : Eğitim hayatınız, yolculuklar, ticari faaliyetlerinizde lütfen dikkatli olunuz. Mesleki uzmanlık konularında yeni kararlar almayınız.

********Boğa Burcu 2010 Astro Analizi********

Çalışma Hayatında Disiplin, Geleceğe Dönük Beklentiler

Sevgili Boğalar, Zodyak kuşağının değerlerine sahip çıkmasını bilen, kararlı insanları. Hedeflerinizi gerçekleştirmek adına desteklendiğiniz, çalışma hayatınızla ilgili her konuda dengeleri yerine oturtmaya çalıştığınız, istikrarlı ve güvenli yaşamak için mücadelenizi sürdüreceğiniz bir yıl var önünüzde.

Bu yıl, iş hayatınız veya sorumluluklarınızla ilgili konularda başkalarının fikirlerini dinlemeyi ihmal etmeyiniz. Bu sayede hayatınızda neyin önemli neyin önemsiz olduğunu tespit edebilirsiniz. Hedeflerinizi gerçekleştirmek için yavaş fakat emin adımlarla yürüyebilirsiniz. Ancak bu adımlar sizi zamanı geldiğinde zirveye ulaştır. Kendi kimliğinizi kaybetmeden diğer insanlarla ortaklaşa düşünmeyi, işbirliğinde bulunmayı kabullenmelisiniz. Yenilikte bulunmak için güçlü insanlarla temas ediniz. Bu güçlü insanlar size yepyeni bir dünyanın kapısını açabilirler.

Beden ve zihin sağlığınıza önem veriniz. Size anlamlı gelmeyen tek düze işlerde çalışmak zorunda kalırsanız isyan etmeyiniz. Yeteneklerinizden asla şüphe etmeyiniz. Çünkü onlar diğerlerine göre ne kadar farklı biri olduğunuzu anlamanızı sağlayacaklardır.

Aşkta zorluklar yaşadığınız son 2.5 yıl geride kaldı dostlarım. Şimdi yaşadığınız deneyimlerin özündeki gerçek size ışık olacak ve bundan sonrası adına daha tutarlı ve dengeli bir aşk yaşamı için neyin gerekli olduğunu artık biliyorsunuz. Yolunuz bu konuda açık olsun.

Jüpiter gezegeni 2010 yılında sizleri ileriye yönelik hedefleriniz konusunda itekleyici bir güçtür.
Bilginizi, tecrübenizi, size ihtiyacı olan kişilerle paylaşarak onlara güç ve moral aşılayabilirsiniz. Sanatsal alanda faaliyet gösteren kişilerle bir araya gelerek aynı amaç için emek sarfedebilirsiniz. Düşlerinizi gerçeğe dönüştürebilirsiniz. Umutlarınızı canlı tutacak, hayatı güzel yanlarıyla hissetmenizi sağlayacak, hayallerinizi besleyecek projeler içinde yer alabilirsiniz. Dostluk çevrenizi genişletebilir, önceliklerinizi tanımlayabilir, kişisel hedeflerinizi destekleyen ilişkiler kurabilirsiniz.

Bağımlılıklarınızın kafanızı karıştırmasına izin vermeden, geçmişe bir dur diyerek gücünüzü amaçlarınız adına kilitleyerek yol alabilirsiniz. Güncel akımları takip ederek, farklılıklarınızı ortaya koyabilecek seçimlerde bulunacağınız bir yıl sizi bekliyor. Hangi alanda sesinizi duyurmak istiyorsanız o alan üzerinde odaklanınız. Bütünlük duygunuzdan uzaklaşmadan yüksek zirveleri hedefleyiniz. Hayat size yenilenmeniz adına koca bir yıl armağan etmekte. Bunun kıymetini biliniz. İdeallerinize sahip çıkınız.

2010 yılının bir Güneş gibi üzerinize doğmasını, sizi ışıklandırmasını, taçlandırmasını diliyor tüm dileklerinizin, hayallerinizin gerçekleşmesini temenni ediyorum.

2010 YILI ASTROLOJİ TAKVİMİNİZ

Aşk ve İlişkiler

25 Aralık 2009-17 Ocak 2010
11 Şubat - 6 Mart
1 Nisan - 24 Nisan
20 Mayıs - 13 Haziran
10 Temmuz - 6 Ağustos
8 Eylül-8 Ekim
30 Kasım-7 Ocak 2011

Yukarıdaki tarihler arasında burcunuzla uyumlu görünüm yapacak olan enerjiler sayesinde, aşk hayatınız ve birebir ilişkileriniz canlanmaya başlar. Sosyallik ve sevgi ihtiyacınız, karşı cinsle temaslarınız gayet olumludur. Barış, güzellik ve estetik duygunuz yükselir. Bu yükseliş güzelliklere olan tutkunuzu yoğunlaştırır. Yeni bir aşkın müjdecisi olan bu tarih aralıklarında kendinizi ilişki konusuna gayet rahat ifade ettiğinizi hissedebilirsiniz. Fiziksel manada size güzellik, çekicilik getiren bu tarihleri ajandanıza kaydetmeniz faydalıdır. O ay içinde farklı alanlarda zorluklar yaşansa bile bu enerjiler aşk anlamında sizi rahatlatabilir. Ayrıca bu tarih aralıklarında duygularınızı göstermek, etrafınıza uyum sağlamak, zevk ve konfor içinde yaşamak ihtiyacınız diğer zamanlara göre çok daha ön plandadır.

İş, Kariyer ve Para

21 Aralık 2009 – 20 Ocak 2010
18 Şubat-20 Mart
20 Nisan -21 Mayıs
7 Haziran-29 Temmuz
23 Ağustos-23 Eylül
22 Aralık-20 Ocak 2011

Yukarıdaki tarihler arasında burcunuzla uyumlu görünüm yapacak enerjiler altında, İş hayatınız ve kariyerinizle ilgili konularda yaratıcı özelliklerinizi olumlu bir şekilde ifade edebilirsiniz. İstek ve canlılığınız oldukça yüksektir. Bireylik duygunuz ve mücadele gücünüz her türlü girişimde ön saflarda yer almanızı sağlar. Yaratma ve bir amacı gerçekleştirme dürtünüz yüksek olduğundan engelleri kolayca devre dışı bırakabilirsiniz. Kendinizden oldukça eminsinizdir. Yaşam arzunuz ve zorluklarla baş edebilme gücünüz yüksektir.

İletişim, Haberleşme, Yolculuklar

16 Ocak-10 Şubat
1 Mart-17 Mart
2 Nisan-16 Nisan
11 Mayıs-9 Haziran
25 Haziran-9 Temmuz
27 Temmuz-19 Ağustos
12 Eylül-3 Ekim
1 Aralık-10 Aralık

Yukarıdaki tariler arasında iletişimden haberleşmeye, yolculuklardan çevre ilişkilerine kadar her konuda kendinizi sözel ve yazı anlamında rahatlıkla ortaya koyabilir, bilgi birikiminizi ve etrafınızla olan bağlantılarınızı düzgün bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Başkalarıyla olan her türlü temasınızda zihinsel manada gerilimden uzak, mantıklı düşünmeye açık ve olayları iyi kötü veya yanlış doğru anlamıyla değerlendirebilirsiniz. Gözlem gücünüz yüksektir. Kıvrak zekanızla, algılama gücünüzle, iletişim ve konuşmalarınızla etrafınızda hayranlık uyandırabilirsiniz. Meraklılığınız bir çok alanda bilgi toplamanızı sağlayabilir. Bu bilgileri başkalarıyla paylaşabilir, takdir görebilirsiniz.

2010 Yılı Gezegenlerin Geri Hareketlerinin Siz Boğalar Açısından Etkileri

20 Aralık 2009 – 10 Mart 2010 : Mars geri hareketi(Aslan burcunda) : Ev, aile ilişkileri, güvenlik, yerleşimle ilgili konularda mücadele verebilirsiniz. Dikkatli olunuz. Ani kararlar vermeyiniz

26 Aralık 2009 – 15 Ocak 2010 : Merkür geri hareketi(Oğlak burcunda) : Eğitim hayatınız, ticari faaliyetleriniz, seyahatleriniz konusunda dikkatli olunuz. Ani kararlar vermeyiniz.

17 Nisan – 11 Mayıs : Merkür ikinci geri hareketi. (Boğa burcunda) : Dış dünya ile sözel anlamda olan her türlü ilişkinizde dikkatli olunuz. Beklemede kalınız.

20 Ağustos – 12 Eylül : Merkür üçüncü geri hareketi. (Başak burcunda): Aşk hayatınız, varsa çocuklarınız, sanatsal faaliyetleriniz konusunda ani kararlar vermeyiniz. Beklemede kalınız.

8 Ekim-8 Kasım : Venüs geri hareketi(Akrep burcunda) : Ciddi ilişkinizle ilgili konularda dengenizi koruyunuz. Ani kararlar vermeyiniz.

8 Kasım-18 Kasım: Venüs geri hareketi(Terazi burcunda): Çalışma hayatınızla ilgili konularda dikkatli olunuz. Sağlığınıza dikkat ediniz. Ani kararlar vermeyiniz.

10 Aralık-18 Aralık : Merkür geri hareketi : (Oğlak burcunda) : Öğrenim hayatınız, ticari faaliyetleriniz, iş seyahatlerinizle ilgili konularda dikkatli olunuz.

18 Aralık-29 Aralık : Merkür geri hareketi: (Yay burcunda) : Ortak paralar, bankalarla alakalı işler, miras, hukukla ilgili konularda, cinsel hayatınızla ilgili meselelerde dikkatli olunuz.

*******İkizler Burcu 2010 Astro Analizi*******

Sevgili İkizler, Zodyak kuşağının meraklı, zeki ve iletişimi güçlü insanları. Yüreğinizdeki sevgiyi adım adım büyüteceğiniz, düşler ve gerçekler arasındaki sınırları tam olarak kavrayabileceğiniz, kendi yolunuzu seçme özgürlüğüne kavuşacağınız, ideallerinizi hayatın bizzat içinde uygulayabileceğiniz, sabırlı adımlarla kendi gerçeğinizi kendiniz yaratabileceğiniz bir yıl var önünüzde.

Sorumluluk duygusunun aşk, çocuklar, yaratıcı ifade, sanatsal yollar ve hayatın genelinde etkili olacağı bu yıl, aşk konusunda gerçekçi ve uygun seçimlerde bulunabilirsiniz. Biz olmanın güzelliğini yepyeni bir aşkın heyecanı içinde yaşayabilir, ilişkinizi ciddiyet içinde sürdürebilir, seçici ve özenli davranabilirsiniz.

Güzel sanatlarda başarılı çalışmalarda bulunabilir, sorumluluk alabilir güçlü bir eser meydana getirebilirsiniz. Önünüzdeki 2.5 yıl içinde çok çalışmanız akıllı davranmanız, ortaklaşa işlere ılımlı bakmanız sayesinde kendinizi tanıtabilir, ben buradayım diyebilirsiniz.

Jüpiter gezegeninin şifalı gücü sayesinde, toplum içindeki yerinizi belirleyebilirsiniz. Gereksiz ve boş yere zaman kaybetmeden hangi alanda yeteneklerinizi ortaya koymanız gerektiğini tespit ediniz. Çünkü bunu yaptığınız takdirde büyümemeniz için bir neden yoktur. Yeter ki dağılmayınız. Mutlaka bir hedefiniz olsun.Sınırsızlık özleminizin yüksek olacağı 2010 yılında karşınıza çıkabilecek fırsatları, kendi kimliğiniz, amaçlarınız doğrultusunda inceleyerek kabul ediniz. Güçlü insanlarla sıkı iş birliğinde bulunmayı ihmal etmeyiniz.

Belirsizliklerle karşılaştığınızda sakın yılmayınız. Alışkanlıklarınızın sizi esir almasına izin vermeyiniz. Hayatınız bundan sonrası için kendi kararlarınızı kendiniz veriniz. Vizyonunuzun yükseleceği bu yıl, sezgileriniz sizi besleyicidir. İç sesinize kulak veriniz. Alışkanlıklarınız ile değişim ihtiyacınız arasındaki dengeyi iyi belirleyiniz. Kimliğinize sahip çıkınız, baskılar karşısında çökmek yerine, kendiniz için en doğru kararı vermek adına iyi düşününüz.

Güç ve kontrol sahibi olmak için, dikkat etmeniz gereken en önemli nokta oyunu kuralına göre oynamaktır. Sabırlı olmanız halinde üstesinden gelemeyeceğiniz hiçbir sorun kalmaz. Bu yolda ilerlerken büyük bir gücün arkanızda olduğunu unutmayınız. Bu güç sıkıştığınız tüm konularda size rehberdir.

2010 yılının bir Güneş gibi üzerinize doğmasını, sizi ışıklandırmasını, taçlandırmasını diliyor tüm dileklerinizin, hayallerinizin gerçekleşmesini temenni ediyorum.

2010 YILI ASTROLOJİ TAKVİMİNİZ

Aşk ve İlişkiler

18 Ocak-10 Şubat
7 Mart-31 Mart
25 Nisan-19 Mayıs
14 Hizaran-9 Temmuz
7 Ağustos-7 Eylül

Yukarıdaki tarihler arasında burcunuzla uyumlu görünüm yapacak olan enerjiler sayesinde, aşk hayatınız ve birebir ilişkileriniz canlanmaya başlar. Sosyallik ve sevgi ihtiyacınız, karşı cinsle temaslarınız gayet olumludur. Barış, güzellik ve estetik duygunuz yükselir. Bu yükseliş güzelliklere olan tutkunuzu yoğunlaştırır. Yeni bir aşkın müjdecisi olan bu tarih aralıklarında kendinizi ilişki konusuna gayet rahat ifade ettiğinizi hissedebilirsiniz. Fiziksel manada size güzellik, çekicilik getiren bu tarihleri ajandanıza kaydetmeniz faydalıdır. O ay içinde farklı alanlarda zorluklar yaşansa bile bu enerjiler aşk anlamında sizi rahatlatabilir. Ayrıca bu tarih aralıklarında duygularınızı göstermek, etrafınıza uyum sağlamak, zevk ve konfor içinde yaşamak ihtiyacınız diğer zamanlara göre çok daha ön plandadır.

İş, Kariyer ve Para

20 Ocak-18 Şubat
10 Mart-6 Haziran
20 Mart-20 Nisan
21 Mayıs-21 Haziran
23 Temmuz-23 Ağustos
30 Temmuz-14 Eylül
23 Eylül-23 Ekim

Yukarıdaki tarihler arasında burcunuzla uyumlu görünüm yapacak enerjiler altında, İş hayatınız ve kariyerinizle ilgili konularda yaratıcı özelliklerinizi olumlu bir şekilde ifade edebilirsiniz. İstek ve canlılığınız oldukça yüksektir. Bireylik duygunuz ve mücadele gücünüz her türlü girişimde ön saflarda yer almanızı sağlar. Yaratma ve bir amacı gerçekleştirme dürtünüz yüksek olduğundan engelleri kolayca devre dışı bırakabilirsiniz. Kendinizden oldukça eminsinizdir. Yaşam arzunuz ve zorluklarla baş edebilme gücünüz yüksektir.

İletişim, Haberleşme, Yolculuklar

10 Şubat-28 Şubat
17 Mart-2 Nisan
10 Haziran -25 Haziran
9 temmuz-27 Temmuz3 Ekim-20 Ekim

Yukarıdaki tarihler arasında iletişimden haberleşmeye, yolculuklardan çevre ilişkilerine kadar her konuda kendinizi sözel ve yazı anlamında rahatlıkla ortaya koyabilir, bilgi birikiminizi ve etrafınızla olan bağlantılarınızı düzgün bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Başkalarıyla olan her türlü temasınızda zihinsel manada gerilimden uzak, mantıklı düşünmeye açık ve olayları iyi kötü veya yanlış doğru anlamıyla değerlendirebilirsiniz. Gözlem gücünüz yüksektir. Kıvrak zekanızla, algılama gücünüzle, iletişim ve konuşmalarınızla etrafınızda hayranlık uyandırabilirsiniz. Meraklılığınız bir çok alanda bilgi toplamanızı sağlayabilir. Bu bilgileri başkalarıyla paylaşabilir, takdir görebilirsiniz.

2010 Yılı Gezegenlerin Geri Hareketlerinin Siz İkizler Açısından Etkileri

20 Aralık 2009 – 10 Mart 2010 : Mars geri hareketi(Aslan burcunda) : Yakın çevreniz, eğitim hayatınız, girişimleriniz, yolculuklarınızla ilgili konularda mücadele verebilirsiniz. Dikkatli olunuz. Ani kararlar vermeyiniz

26 Aralık 2009 – 15 Ocak 2010 : Merkür geri hareketi(Oğlak burcunda) : Ortaklaşa paralar, hukuk, vergiler, cinsel yaşamınız, bankalarla alakalı işlerinizde dikkatli olunuz. Ani kararlar vermeyiniz.

17 Nisan – 11 Mayıs : Merkür ikinci geri hareketi. (Boğa burcunda) : Geçmişle alakalı mevzularda gerginlik veya tam tersi içe kapanıklık görülebilir. Dünyadan soyutlanma ve duygusal ilişkilerde kendinizi gözden geçirme zamanı.

20 Ağustos – 12 Eylül : Merkür üçüncü geri hareketi. (Başak burcunda): Aile yaşamınız, yuvanız ve güvencenizle ilgili konularda ani kararlar vermeyiniz. Beklemede kalınız.

8 Ekim-8 Kasım : Venüs geri hareketi(Akrep burcunda) : Çalışma hayatınızla ilgili ilgili konularda ilişkilerinize dikkat ediniz. Çevrenizle olan paylaşımlarınızda dengeli davranınız.

8 Kasım-18 Kasım: Venüs geri hareketi(Terazi burcunda): Aşk hayatınız varsa çocuklarınız ve ilişkilerinizde dikkatli olunuz. Ani kararlar vermeyiniz.

10 Aralık-18 Aralık : Merkür geri hareketi : (Oğlak burcunda) : Maddi paylaşımlar, ortaklaşa işler, Bankalarla ilgili başvurular, iş hayatınızın maddi kısmıyla ilgili konularda dikkatli olunuz. Ani kararlar vermeyiniz.

18 Aralık-29 Aralık : Merkür geri hareketi: (Yay burcunda) : Evlilik, ciddi ilişkiniz, sözleşmeler konusunda ani kararlar vermeyiniz. Herşeyi tekrar gözden geçiriniz.

**********Yengeç Burcu 2010 Astro Analizi**********

Yeni Bir Sayfadan Hayata Bakmak

Sevgili Yengeçler Zodyak kuşağının, sahip olduğu değerleri korumayı, kollamayı bilen içtenlikle güvenirlilikle başkalarına rehberlik eden duyarlı insanları. Yuvanızla ilgili her konuda düzenlemelerde bulunacağınız, yeni bir yaşam kurmak veya yaşamınızla ilgili sorunları çözmek adına yol alabileceğiniz, farklı yönlerinizi açığa çıkarmak geliştirmek adına inançla ilerleyeceğiniz, hayatın özünü kendinizce keşfedeceğiniz koca bir yıl var önünüzde.

2010 yılında huzurlu ve sağlam bir düzen kurabilmek adına sorumluluklarınızın farkına varacak ve kendinize yepyeni bir dünya kurmak için sabırla ilerleyeceksiniz. Sorunlarınızı kulak arkası yapmak yerine önünüzdeki yeni gerçeğe dikkatlice bakınız. Size söylediği değişimin ve yenilenmenin farkında olunuz. Eski yapılar, bağımlılıklar veya yaşanmışlıkların üzerinizde yarattığı tüm izlerden kurtulmak için istekli olunuz.

Geçmişte yaşanılanların üzerinde durmak yerine, yeniye yer açınız. Özellikle son 7 yılda öğrendiklerinizi unutmayınız. Çünkü bu devrede öğrendiklerinizin sizin ışığınızdır. Daha iyi bir yaşamak kurabilmek için bu ışığın size açacağı yeni yola girmekten çekinmeyiniz.Satürn karmik bir gezegendir. Ektiklerinizi biçmenizi sağlar. Eskinin tüm hesaplarını kapayacağınız bu yıl, çevrenizdeki insanlarla bağlantı kurmaktan çekinmeyiniz. Yardımseverliğinizi, özverinizi dengeli kullanınız. Kendinizi düşünmeyi ihmal etmeyiniz.

Yenilikte bulunmak, hayatın özünü keşfetmek için denizaşırı seyahatler yapabilirsiniz. Yurdunuzdan uzaklarda kendi gerçeğinizi yeniden yazabilirsiniz. Yüksek okul, mesleki ihtisas konularında doğru tercihlerde bulunarak hayatınıza yepyeni bir sayfa açabilirsiniz.

Sanat, metafizik, spritüel konularda başkalarına yol gösterebilir, bu yolla kendinizi tanıtabilirsiniz. Büyük bir sorununuzdan inancınız sayesinde kurtulabilirsiniz. Dostlarım değişime açık olunuz. Bağımlılıklarınızın esiri olmayınız. Farklılıklarınızı ortaya koymaktan çekinmeyin. Sizi destekleyen şifalı bir gücün sizi koruduğunu biliniz. İstemesini biliniz. İstemek için çalışmayı, emek sarfetmeyi öğreniniz.

Bu yıl atacağınız yeni adımların sizi kabuğunuzdan çıkarabilmesi için lütfen kendinize güveniniz. Korkmayınız, ileriye gitmekten asla çekinmeyiniz. Karşınıza çıkabilecek güçlü bir kişi sayesinde ciddi bir ilişkiye adım atabilirsiniz. Bu ilişki dönüşümünüz için gereklidir. Bugüne dek farkemediğiniz yönlerinizi açığa çıkarabilir.

2010 yılının bir Güneş gibi üzerinize doğmasını, sizi ışıklandırmasını, taçlandırmasını diliyor tüm dileklerinizin, hayallerinizin gerçekleşmesini temenni ediyorum.

2010 YILI ASTROLOJİ TAKVİMİNİZ

Aşk ve İlişkiler

11 Şubat-6 Mart
1 Nisan-24 Nisan
20 Mayıs-13 Haziran
10 temmuz-6 Ağustos
8 Eylül-8 Ekim
30 Kasım-7 Ocak 2011

Yukarıdaki tarihler arasında burcunuzla uyumlu görünüm yapacak olan enerjiler sayesinde, aşk hayatınız ve birebir ilişkileriniz canlanmaya başlar. Sosyallik ve sevgi ihtiyacınız, karşı cinsle temaslarınız gayet olumludur. Barış, güzellik ve estetik duygunuz yükselir. Bu yükseliş güzelliklere olan tutkunuzu yoğunlaştırır. Yeni bir aşkın müjdecisi olan bu tarih aralıklarında kendinizi ilişki konusuna gayet rahat ifade ettiğinizi hissedebilirsiniz. Fiziksel manada size güzellik, çekicilik getiren bu tarihleri ajandanıza kaydetmeniz faydalıdır. O ay içinde farklı alanlarda zorluklar yaşansa bile bu enerjiler aşk anlamında sizi rahatlatabilir. Ayrıca bu tarih aralıklarında duygularınızı göstermek, etrafınıza uyum sağlamak, zevk ve konfor içinde yaşamak ihtiyacınız diğer zamanlara göre çok daha ön plandadır.

İş, Kariyer ve Para

18 şubat- 20 Mart
20 Nisan – 21 Mayıs
7 Haziran-29 Temmuz
21 Haziran-23 Temmuz
23 Ağustos-23 Eylül
15 Eylül – 27 Ekim
23 Ekim-22 Kasım

Yukarıdaki tarihler arasında burcunuzla uyumlu görünüm yapacak enerjiler altında, İş hayatınız ve kariyerinizle ilgili konularda yaratıcı özelliklerinizi olumlu bir şekilde ifade edebilirsiniz. İstek ve canlılığınız oldukça yüksektir. Bireylik duygunuz ve mücadele gücünüz her türlü girişimde ön saflarda yer almanızı sağlar. Yaratma ve bir amacı gerçekleştirme dürtünüz yüksek olduğundan engelleri kolayca devre dışı bırakabilirsiniz. Kendinizden oldukça eminsinizdir. Yaşam arzunuz ve zorluklarla baş edebilme gücünüz yüksektir.

İletişim, Haberleşme, Yolculuklar

1 Mart – 17 Mart
2 Nisan-16 Nisan
11 Mayıs-9 Haziarn
25 Haziran-9 Temmuz
27 temmuz-19 Ağustos
12 Eylül-3 Ekim
21 Ekim-9 Kasım

Yukarıdaki tarihler arasında iletişimden haberleşmeye, yolculuklardan çevre ilişkilerine kadar her konuda kendinizi sözel ve yazı anlamında rahatlıkla ortaya koyabilir, bilgi birikiminizi ve etrafınızla olan bağlantılarınızı düzgün bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Başkalarıyla olan her türlü temasınızda zihinsel manada gerilimden uzak, mantıklı düşünmeye açık ve olayları iyi kötü veya yanlış doğru anlamıyla değerlendirebilirsiniz. Gözlem gücünüz yüksektir. Kıvrak zekanızla, algılama gücünüzle, iletişim ve konuşmalarınızla etrafınızda hayranlık uyandırabilirsiniz. Meraklılığınız bir çok alanda bilgi toplamanızı sağlayabilir. Bu bilgileri başkalarıyla paylaşabilir, takdir görebilirsiniz.

2010 Yılı Gezegenlerin Geri Hareketlerinin Siz Yengeçler Açısından Etkileri

20 Aralık 2009 – 10 Mart 2010 : Mars geri hareketi(Aslan burcunda) : Parasal konularda mücadele verebilirsiniz. Dikkatli olunuz. Ani kararlar vermeyiniz

26 Aralık 2009 – 15 Ocak 2010 : Merkür geri hareketi(Oğlak burcunda) : Ciddi ilişkiniz, evliliğiniz, ilişkinizle ilgili konularda dikkatli olunuz. Ani kararlar vermeyiniz.

17 Nisan – 11 Mayıs : Merkür ikinci geri hareketi. (Boğa burcunda) : İleriye dönük hedefleriniz ve projeleriniz, arkadaşlık ilişkileriniz mevzularda gecikmeler, maddi sıkıntılar yaşanabilir. Kendinizi gözden geçirme zamanı.

20 Ağustos – 12 Eylül : Merkür üçüncü geri hareketi. (Başak burcunda): Yakın çevreniz, kardeşlerinizle ilişkiniz, eğitim hayatınızla ilgili konularda ani kararlar vermeyiniz. Beklemede kalınız.

8 Ekim-8 Kasım : Venüs geri hareketi(Akrep burcunda) : Aşk hayatınızla ilgili konularda ilişkilerinize dikkat ediniz. Paylaşımlarınızda dengeli davranınız.

8 Kasım-18 Kasım: Venüs geri hareketi(Terazi burcunda): Eviniz, ailevi yaşamınız, yuvanızla ilgili konularda dikkatli olunuz. Ani kararlar vermeyiniz.

10 Aralık-18 Aralık : Merkür geri hareketi : (Oğlak burcunda) : Ciddi ilişkiniz, evlilik, ortaklaşa işler, sözleşmeler konularında dikkatli olunuz. Ani kararlar vermeyiniz.

18 Aralık-29 Aralık : Merkür geri hareketi: (Yay burcunda) : Çalışma hayatınız, sağlığınız, hizmet konularında ani kararlar vermeyiniz. Herşeyi tekrar gözden geçiriniz.

*********Aslan Burcu 2010 Astro Analizi**********

Sürpriz Paralar, Gelişim İçin Ortaklaşa Hareket Etme

Sevgili Aslanlar Zodyak kuşağının kral ve kraliçeleri, Güneşin parlak ışıklarıyla aydınlattığı altın çocuklar. Kendini ifade etmeyi bilen, yaratıcı güce sahip güzel insanlar. Yeni sorumlulukların eğitim hayatınızdan tutun da, çevrenizle alakalı her konuya kadar sizleri sarıp sarmalayacağı, etrafınızda olan biteni daha dikkatlice inceleyeceğiniz, bilgi toplayacağınız, başkalarıyla ortak çalışmayı öğreneceğiniz koca bir yıl var önünüzde.

2010 yılı çalışma hayatınızla ilgili mevzularda bir öğrenci gibi kendinizi geliştirebilir, bağlı bulunduğunuz ortam içinde liderliğe yükselebilirsiniz. Hayata çok daha ciddi şekilde yanaşmanızı sağlayan enerjiler sayesinde, birlik ve beraberlik ruhu içinde yol almanız gerektiğinin işaretidir. Bu yıl sizi destekleyen kişi veya kişilerle karşılaşabilirsiniz.

Finansal konularda eski sorunlarınızı yavaş yavaş giderebilir, önünüzdeki 7 yıllık sürece hazırlanabilirsiniz. Eşinizden, ailenizden veya farklı yollarla maddi destekler görebilir, arkanızda büyük bir gücün sizi bu anlamda koruduğunu farkedebilirsiniz.

O meşhur egonuzu bir parça geriye çekerek, çevrenizdeki insanların farkına varmaya çalışınız. Çünkü hiç ummadığınız kişilerden ummadığınız yardımlar görebilirsiniz. Mütevazı düşünmeye çalışın. Çünkü bu düşünce biçimi, gelişiminiz açısından besleyici ve koruyucudur.

Derinliklerinizdeki zenginliğinizi ortaya çıkaran enerjiler sayesinde kendi değerlerinizi yeniden oluşturabilir, aşkla büyüyebilir, aşkın uçsuz bucaksız zirvelerinde dolaşabilirsiniz. Cinsellik ve romantizmin yüksek olduğu bu yıl, mahremiyetinizi gözler önüne sermeden keyifli bir şekilde yaşayabilirsiniz.

Maddi anlamda çıkarlarınızın bilincinde olduğunuz sürece, gelecek paraları doğru yerlerde değerlendirebilir, geleceğinizi garanti altına alabilirsiniz. Tam tersi durumda ise, fırsatları boş yere heba edebilirsiniz. Lütfen akıllı davranmayı unutmayınız.

Aşkta kolayca baştan çıkabileceğiniz bu yıl, romantik bir aşkın tutkuya dönüşmesine şahit olabilirsiniz. Bu aşk sizi kendi bireyliğinizle, inandıklarınızla sınayabilir. Ancak yarattığı heyecan bugüne kadar olanlardan çok daha farklıdır. İlişkilerinizde, beklentilerinizi belli bir seviyede tutabildiğiniz sürece zevkli bir yıl geçirebilirsiniz. Beklenmedik sürpriz aşklar sayesinde hayatın güzelliklerinin yeniden tadına varabilirsiniz. Parasal konuda uzun yıllardır devam eden bir sorununuzu çözüme bağlayabilir, rahatlayabilirsiniz.

İş hayatınızla ilgili vereceğiniz güçlü mücadele sonunda rakiplerinizle kıyasıya mücadele etmeyi öğrenebilirsiniz. Eğitiminize özel önem veriniz. Sorumluluklarınızı ihmal etmeyiniz. Çünkü bunlar sizi büyütecek ve geliştirecektir.

2010 yılının bir Güneş gibi üzerinize doğmasını, sizi ışıklandırmasını, taçlandırmasını diliyor tüm dileklerinizin, hayallerinizin gerçekleşmesini temenni ediyorum.

2010 YILI ASTROLOJİ TAKVİMİNİZ

Aşk ve İlişkiler

7 Mart-31 Mart
25 Nisan-19 Mayıs
14 Haziran-9 Temmuz
7 Ağustos-7 Eylül

Yukarıdaki tarihler arasında burcunuzla uyumlu görünüm yapacak olan enerjiler sayesinde, aşk hayatınız ve birebir ilişkileriniz canlanmaya başlar. Sosyallik ve sevgi ihtiyacınız, karşı cinsle temaslarınız gayet olumludur. Barış, güzellik ve estetik duygunuz yükselir. Bu yükseliş güzelliklere olan tutkunuzu yoğunlaştırır. Yeni bir aşkın müjdecisi olan bu tarih aralıklarında kendinizi ilişki konusuna gayet rahat ifade ettiğinizi hissedebilirsiniz. Fiziksel manada size güzellik, çekicilik getiren bu tarihleri ajandanıza kaydetmeniz faydalıdır. O ay içinde farklı alanlarda zorluklar yaşansa bile bu enerjiler aşk anlamında sizi rahatlatabilir. Ayrıca bu tarih aralıklarında duygularınızı göstermek, etrafınıza uyum sağlamak, zevk ve konfor içinde yaşamak ihtiyacınız diğer zamanlara göre çok daha ön plandadır.

İş, Kariyer ve Para

10 Temmuz-6 Ağustos
10 Mart-6 Haziran
20 Mart-20 Nisan
21 Mayıs-21 Haziran
23 Temmuz-23 Ağustos
30 Temmuz-14 Eylül
23 Eylül-23 Ekim
28 Ekim-7 Aralık
22 Kasım-22 Aralık

Yukarıdaki tarihler arasında burcunuzla uyumlu görünüm yapacak enerjiler altında, İş hayatınız ve kariyerinizle ilgili konularda yaratıcı özelliklerinizi olumlu bir şekilde ifade edebilirsiniz. İstek ve canlılığınız oldukça yüksektir. Bireylik duygunuz ve mücadele gücünüz her türlü girişimde ön saflarda yer almanızı sağlar. Yaratma ve bir amacı gerçekleştirme dürtünüz yüksek olduğundan engelleri kolayca devre dışı bırakabilirsiniz. Kendinizden oldukça eminsinizdir. Yaşam arzunuz ve zorluklarla baş edebilme gücünüz yüksektir.

İletişim, Haberleşme, Yolculuklar

17 Mart-2 Nisan
10 Haziarn-25 Haziran
9 Temmuz-27 Temmuz
3 Ekim-20 Ekim
9 Kasım-1 Aralık

Yukarıdaki tarihler arasında iletişimden haberleşmeye, yolculuklardan çevre ilişkilerine kadar her konuda kendinizi sözel ve yazı anlamında rahatlıkla ortaya koyabilir, bilgi birikiminizi ve etrafınızla olan bağlantılarınızı düzgün bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Başkalarıyla olan her türlü temasınızda zihinsel manada gerilimden uzak, mantıklı düşünmeye açık ve olayları iyi kötü veya yanlış doğru anlamıyla değerlendirebilirsiniz. Gözlem gücünüz yüksektir. Kıvrak zekanızla, algılama gücünüzle, iletişim ve konuşmalarınızla etrafınızda hayranlık uyandırabilirsiniz. Meraklılığınız bir çok alanda bilgi toplamanızı sağlayabilir. Bu bilgileri başkalarıyla paylaşabilir, takdir görebilirsiniz.

2010 Yılı Gezegenlerin Geri Hareketlerinin Siz Aslanlar Açısından Etkileri

20 Aralık 2009 – 10 Mart 2010 : Mars geri hareketi(Aslan burcunda) : Burcunuzda geri hareket yapacak olan Mars girişimleriniz konusunda cesaret gücünüzü test edicidir. İki misli mücadele verebilirsiniz veya tümüyle içinize dönebilirsiniz. Lütfen Dikkatli olunuz. Ani kararlar vermeyiniz. Durumları tekrar gözden geçiriniz.

26 Aralık 2009 – 15 Ocak 2010 : Merkür geri hareketi(Oğlak burcunda) : Çalışma hayatınız, iş ilişkileriniz, sağlığınız, hizmet konularında dikkatli olunuz. Ani kararlar vermeyiniz.

17 Nisan – 11 Mayıs : Merkür ikinci geri hareketi. (Boğa burcunda) : Kariyer hayatınızla ilgili konularda yavaşlamalar ve ciddiyet görülebilir. Maddi konular nedeniyle sıkıntılar yaşanabilir. Otoritelerle aranızda bazı anlaşmazlıklar oluşabilir.

20 Ağustos – 12 Eylül : Merkür üçüncü geri hareketi. (Başak burcunda): Parasal konularda ani kararlar vermeyiniz. Beklemede kalınız.

8 Ekim-8 Kasım : Venüs geri hareketi(Akrep burcunda) : Aile hayatınızla ilgili konularda ilişkilerinize dikkat ediniz. Paylaşımlarınızda dengeli davranınız.

8 Kasım-18 Kasım: Venüs geri hareketi(Terazi burcunda): Yakın çevreniz, kardeşlerinizle ilişkiniz, eğitim hayatınızla ilgili konularda dikkatli olunuz. Ani kararlar vermeyiniz.

10 Aralık-18 Aralık : Merkür geri hareketi : (Oğlak burcunda) : Çalışma hayatınız, iş sözleşmeleriniz, staj, burs veya eğitsel çalışmalarınız, sağlığınızla ilgili konularda dikkatli olunuz. Ani kararlar vermeyiniz.

18 Aralık-29 Aralık : Merkür geri hareketi: (Yay burcunda) : Çalışma hayatınız, sağlığınız, hizmet konularında ani kararlar vermeyiniz. Herşeyi tekrar gözden geçiriniz.

********Başak Burcu 2010 Astro Analizi********

Ani Evlilikler, Parasal Konularda Dengeli Bütçe

Sevgili Başaklar Zodyak kuşağının düzenli, güçlü, pratik zekaya sahip, bedensel ve zihinsel anlamda kendini geliştirmeyi bilen mükemmel insanları. Ortaklaşa işler yoluyla maddi güce ulaşmanızı, yeni ortaklıklar kurabilmenizi, bağımlılığın tutkuyla örüldüğü ciddi ilişkiler yaşamanızı, ruh eşinizle karşılaşmanızı, parasal konularda dengeli bir bütçe ayarlamayı aşkın sihirli gücüyle karşılaşmanızı sağlayan koca bir yıl var önünüzde.

2010 yılında kendinizi güvende hissetmek için maddi ve manevi konularda değerlerinize sıkı sıkıya sarılabilir, parasal yönde güven içinde yaşamak için ortaklıklar kurabilir, yetenekleriniz yoluyla kazanç elde edebilirsiniz.

Maddi konularda sistemli ve planlı şekilde hareket etmeniz halinde birikimlerinizi yatırıma dönüştürebilir, ortaklık teklifleriyle karşılaşabilirsiniz. Kendi değerinizi aşk ve maddiyatla ölçebilirsiniz. Bu konuda lütfen dikkatli olunuz. Çünkü siz önemlisiniz.

İlişkilerinizde lütfen karşınızdaki kişiyi iyi tanıyınız. Beklentileriniz ile birlikte olduğunuz kişi arasındaki farkı iyi oturtunuz. Bunu yapabilmenin yolu hayallerinizi gerçeklik sınırları içinde tutmanızla mümkündür.

Gizli aşklar veya çözümlenmesi zamana bağlı beraberlikler yaşayabilirsiniz. Evli olanlar sorunlarını daha rahat çözebilecekleri bir döneme giriyorlar. Ancak yaz aylarından lütfen dikkatli olunuz.

Jüpiter gezegeninin desteği altında bu yıl büyük düşler kurabilirsiniz. Sorunlarla karşılaşmamak için lütfen sorumluluklarınızın bilincinde hareket ediniz. Ayrıca beraberliklerinizde güç savaşları yaşayabilirsiniz. Dengeli davranmadığınız sürece maddi ve manevi anlamda yorulabilirsiniz.

Gerçekçi düşünmekten asla uzaklaşmayınız. Karşınıza çıkabilecek iş fırsatlarını değerlendirirken, bilgi birikiminize ve tecrübelerinize tercihlerde bulunmayı ihmal etmeyiniz. Kendinizi geliştirmeye, iş alanında dikkatli olmaya çalışınız. Güçlü bir mevki için yeri geldiğinde atak davranmayı biliniz. Kendinizden şüphe etmek yerine farklılıklarınızı ortaya koymak için istekli olunuz.

Hedefiniz mutlaka olsun. Çünkü bu hedef sayesinde vizyon sahibi olabilirsiniz. Ancak gerçeklerin farkında olmadan yapacağınız seçimler nedeniyle krizler yaşamamak dikkatli olunuz. Anlaşmalar ortaklaşa yapılan işler çok şey kazandırabilir.

Parasal konularda eskiye oranla farklı bir döneme giriyorsunuz. Geleceğinizi düşünerek lütfen gereksiz masraflar altına girmeyiniz. Daha çok kazanmak adına arayışlarda bulunabilirsiniz. Fakat bunu yaparken ani kararlar almayınız. Her ayrıntıyı gözden geçiriniz.

Teklifler göz boyayabilir. Ancak siz bilinçli davranırsanız biliniz ki çok doğru seçimlerde bulunabilirsiniz. Kalıcı ve sağlamlığı olandan yana tercihini kullanınız. Bunu gerek ilişki, gerek para gerekse iş anlamında uygulayınız.

2010 yılının bir Güneş gibi üzerinize doğmasını, sizi ışıklandırmasını, taçlandırmasını diliyor tüm dileklerinizin, hayallerinizin gerçekleşmesini temenni ediyorum.

2010 YILI ASTROLOJİ TAKVİMİNİZ

Aşk ve İlişkiler

25 Aralık 2009-17 Ocak 2010
11 Şubat-6 Mart
1 Nisan-24 Nisan
20 Mayıs-13 Haziran
10 Temmuz-6 Ağustos
8 Eylül-8 Ekim
30 Kasım- 7 Ocak 2011

Yukarıdaki tarihler arasında burcunuzla uyumlu görünüm yapacak olan enerjiler sayesinde, aşk hayatınız ve birebir ilişkileriniz canlanmaya başlar. Sosyallik ve sevgi ihtiyacınız, karşı cinsle temaslarınız gayet olumludur. Barış, güzellik ve estetik duygunuz yükselir. Bu yükseliş güzelliklere olan tutkunuzu yoğunlaştırır. Yeni bir aşkın müjdecisi olan bu tarih aralıklarında kendinizi ilişki konusuna gayet rahat ifade ettiğinizi hissedebilirsiniz. Fiziksel manada size güzellik, çekicilik getiren bu tarihleri ajandanıza kaydetmeniz faydalıdır. O ay içinde farklı alanlarda zorluklar yaşansa bile bu enerjiler aşk anlamında sizi rahatlatabilir. Ayrıca bu tarih aralıklarında duygularınızı göstermek, etrafınıza uyum sağlamak, zevk ve konfor içinde yaşamak ihtiyacınız diğer zamanlara göre çok daha ön plandadır.

İş, Kariyer ve Para

21 Aralık 2009-20 Ocak
20 Nisan-21 Mayıs
7 Haziran-29 Temmuz
21 Haziran-23 Temmuz
7 Ağustos-7 Eylül
23 Ağustos-23 Eylül
15 Eylül-27 Ekim
23 Ekim-22 Kasım
22 Aralık- 20 Ocak 2011

Yukarıdaki tarihler arasında burcunuzla uyumlu görünüm yapacak enerjiler altında, İş hayatınız ve kariyerinizle ilgili konularda yaratıcı özelliklerinizi olumlu bir şekilde ifade edebilirsiniz. İstek ve canlılığınız oldukça yüksektir. Bireylik duygunuz ve mücadele gücünüz her türlü girişimde ön saflarda yer almanızı sağlar. Yaratma ve bir amacı gerçekleştirme dürtünüz yüksek olduğundan engelleri kolayca devre dışı bırakabilirsiniz. Kendinizden oldukça eminsinizdir. Yaşam arzunuz ve zorluklarla baş edebilme gücünüz yüksektir.

İletişim, Haberleşme, Yolculuklar

16 Ocak-10 Şubat
2 Nisan-16 Nisan
11 Mayıs-9 Haziarn
25 Haziran – 9 Temmuz
27 Temmuz-19 Ağustos
12 Eylül-3 Ekim
21 Ekim-9 Kasım
1 Aralık-10 Aralık

Yukarıdaki tarihler arasında iletişimden haberleşmeye, yolculuklardan çevre ilişkilerine kadar her konuda kendinizi sözel ve yazı anlamında rahatlıkla ortaya koyabilir, bilgi birikiminizi ve etrafınızla olan bağlantılarınızı düzgün bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Başkalarıyla olan her türlü temasınızda zihinsel manada gerilimden uzak, mantıklı düşünmeye açık ve olayları iyi kötü veya yanlış doğru anlamıyla değerlendirebilirsiniz. Gözlem gücünüz yüksektir. Kıvrak zekanızla, algılama gücünüzle, iletişim ve konuşmalarınızla etrafınızda hayranlık uyandırabilirsiniz. Meraklılığınız bir çok alanda bilgi toplamanızı sağlayabilir. Bu bilgileri başkalarıyla paylaşabilir, takdir görebilirsiniz.

2010 Yılı Gezegenlerin Geri Hareketlerinin Siz Başaklar Açısından Etkileri

20 Aralık 2009 – 10 Mart 2010 : Mars geri hareketi(Aslan burcunda) : Mücadele gücünüzün zayıflığı. Geri planda kalma ihtiyacı. İş konularıyla ilgili duraklama. Geçmişle alakalı mevzuların gündeme gelmesi.

26 Aralık 2009 – 15 Ocak 2010 : Merkür geri hareketi(Oğlak burcunda) : Aşk hayatınız, ilişkileriniz, varsa çocuklarınız, hamilelik konularında dikkatli olunuz. Tekrar düşününüz. Ani kararlar vermeyiniz.

17 Nisan – 11 Mayıs : Merkür ikinci geri hareketi. (Boğa burcunda) : Yüksek eğitim, yolculuklar, mesleki ihtisas, yabancılarla ilgili işlerinizde lütfen dikkatli olunuz.

20 Ağustos – 12 Eylül : Merkür üçüncü geri hareketi. (Başak burcunda): Burcunuzda gerçekleşecek geri hareket nedeniyle, sözel anlamda zorlanmalar, girişimlerde duraklamalar, gecikmeler, kendinizi istediğiniz gibi ifade etmekte zorlanmalar yaşanabilir.

8 Ekim-8 Kasım : Venüs geri hareketi(Akrep burcunda) : Yakın çevrenizle olan ilişkilerinizde dikkatli olunuz. Paylaşımlarınızda dengeli davranınız.

8 Kasım-18 Kasım: Venüs geri hareketi(Terazi burcunda): Parasal konularda dikkatli olunuz. Ani kararlar vermeyiniz. Tutumlu davranınız. Kazancınızla ilgili mevzularda çıkarlarınızı düşünerek ılımlı ilişkilerinizi sürdürünüz.

10 Aralık-18 Aralık : Merkür geri hareketi : (Oğlak burcunda) : Aşk hayatınızla ilgili konularda iletişiminize dikkat ediniz. Yeni bir ilişkide gereksiz sözler vermeyiniz. Herşeyi ciddiyetle gözden geçiriniz.

18 Aralık-29 Aralık : Merkür geri hareketi: (Yay burcunda) : Aile hayatınızla ilgili mevzularda dediğim dedik şeklinde hareket etmeyiniz. Ilımlı hareket etmeye çalışınız. Ani kararlar vermeyiniz.

********Terazi Burcu 2010 Astro Analizi********

Başkalarıyla Yardımlaşma, Kendinize Yeni Bir Sayfadan Bakabilme

Sevgili Teraziler Zodyak kuşağının sosyallik, popülerlik, huzur, tarafsız ve adil bakış açısının güçlü insanları, fırsatları doğru biçimde değerlendirmeniz, özverili çalışmanız, kendi gerçeğinizi yeniden yaratmanız, yaşamınızdaki tüm dengeleri yerine oturtmanız, düşlere kapılmadan gerçeklerin ışığında yol almanız, yuvanız sınırları içinde dikkatli paylaşımlarda bulunmanız, karşınıza çıkacak yeniliklerle gelişeceğiniz koskoca bir yıl var önünüzde.

2010 yılı, birebir ilişkilerinizden tutun da, sorumluluklarınıza kadar her alanda kendi yaşamınızı gerçekçi bir şekilde kurgulamanız gereken bir zamandır. Olgunlaşmanın işaretçisi olan Satürn gezegeni, hayatınız düzgün bir şekilde yerine oturtmanız adına sizi bugüne dek yaptığınız seçimlerle, teste tabi tutacaktır.

Bu yıla gelinceye kadar nasıl bir yaşam sürdüyseniz, şimdi hepsini bir yana koyarak bir öğrenci bir emekçi gibi çalışmaya hazır olun. İlişkilerinize özen gösterin. Çünkü önünüzdeki bu dönemde daha akıllı düşünmek ve seçimlerde bulunmak ve kararlar vermek durumundasınız.

İş hayatınızda veya herhangi bir alanda problemler yaşıyorsanız bunları boşvermek yerine oturup gerçekçi bir şekilde gözden geçiriniz. Yeni sorumluluklar eş, çocuk, iş veya farklı yollarla karşınıza çıkabilir. Bunları reddetmek yerine neler yapabilirsiniz bunları düşünmeye çalışınız.

Hayatınızda anlamlı değişimler meydana gelebilir. Bir çoğunuz evlenebilir, sorunları olanlar bunları çözüme kavuşturmak için mücadele verebilirler. Ancak bütün bunlar sizi korkutmasın. Çünkü Satürn öğretmendir. Gelişmeniz adına gerekli olan dersleri size vermek için yanınızdadır. Yeter ki bu dersleri öğrenmeye gönüllü olunuz. İşte o zaman ne kadar büyüdüğünüzü farkedebilirsiniz.

Ani yenilik veya durumlar karşısında hesabınızı iyi yapmanız lazımdır. Hangi konuda karar verirseniz verin ilerisini düşününüz. Jüpiter Balık burcunda yönetici olduğu için doğal olarak şans vericidir, size yardımcıdır. Ancak bu şansı yanlış kullanmamak, yeterlilik duygusunu hissetmek için gerçekçi tespitlerde bulunmak lazımdır. Öncelikle hangi konularda yetenekli olduğunuzu ve hangi amaçla yol almak istediğinizi iyi belirlemeniz lazım. Bunu sakın unutmayınız.

Jüpiter’in Balık burcunda ilerlemeye başlamasıyla radikal fikirler, görkemli fanteziler, mistik deneyimler ön planda. Yaratıcılık konularında sizi destekleyici bu enerji, yeni iş alanları keşfedebilmeniz açısından da önem taşımakta. Ancak bunun için çalışıp çabalamanız ve tembellikten uzak durmanız gerekiyor. Kendinizi bırakmadan, herhangi bir alanda söz sahibi olmak için kollarınızı sıvayınız.

Aşk hayatınız, çocuklarınızla ilişkileriniz olmak üzere bağımlılıklardan uzak durunuz. Onları gerçekçi gözlerle inceleyiniz. Ev sınırları içinde yaşanabilecek gelişmeler nedeniyle fazladan sorumluluk üstlenebilirsiniz. Sizi zorlayan herşeyi güce dönüştürebilirsiniz. Durumları bu bakış açısıyla ele almaya çalışınız.

Duygusal derinliklerinizdeki korkular kimi zaman yüzeye çıkabilir, geleceğinizle alakalı mevzularda kuşkulu düşünmenize yol açabilir. Aslında sizi değişime zorlamaktadır. Bunun bilincinde olmanız halinde, yaşamınızı düzenlemeniz gayet kolaydır.

2010 yılının bir Güneş gibi üzerinize doğmasını, sizi ışıklandırmasını, taçlandırmasını diliyor tüm dileklerinizin, hayallerinizin gerçekleşmesini temenni ediyorum.

2010 YILI ASTROLOJİ TAKVİMİNİZ

Aşk ve İlişkiler

18 Ocak-10 Şubat
25 Nisan -19 Mayıs
14 Haziran-9 Temmuz
7 Ağustos-7 Eylül

Yukarıdaki tarihler arasında burcunuzla uyumlu görünüm yapacak olan enerjiler sayesinde, aşk hayatınız ve birebir ilişkileriniz canlanmaya başlar. Sosyallik ve sevgi ihtiyacınız, karşı cinsle temaslarınız gayet olumludur. Barış, güzellik ve estetik duygunuz yükselir. Bu yükseliş güzelliklere olan tutkunuzu yoğunlaştırır. Yeni bir aşkın müjdecisi olan bu tarih aralıklarında kendinizi ilişki konusuna gayet rahat ifade ettiğinizi hissedebilirsiniz. Fiziksel manada size güzellik, çekicilik getiren bu tarihleri ajandanıza kaydetmeniz faydalıdır. O ay içinde farklı alanlarda zorluklar yaşansa bile bu enerjiler aşk anlamında sizi rahatlatabilir. Ayrıca bu tarih aralıklarında duygularınızı göstermek, etrafınıza uyum sağlamak, zevk ve konfor içinde yaşamak ihtiyacınız diğer zamanlara göre çok daha ön plandadır.

İş, Kariyer ve Para

20 Ocak – 18 Şubat
10 Mart-6 Haziran
21 Mayıs-21 Haziran
23 Temmuz-23 Ağustos
30 Temmuz-14 Eylül
23 Eylül-23 Ekim
22 Kasım-22 Aralık
8 Eylül – 8 Ekim
28 Ekim-7 Aralık

Yukarıdaki tarihler arasında burcunuzla uyumlu görünüm yapacak enerjiler altında, İş hayatınız ve kariyerinizle ilgili konularda yaratıcı özelliklerinizi olumlu bir şekilde ifade edebilirsiniz. İstek ve canlılığınız oldukça yüksektir. Bireylik duygunuz ve mücadele gücünüz her türlü girişimde ön saflarda yer almanızı sağlar. Yaratma ve bir amacı gerçekleştirme dürtünüz yüksek olduğundan engelleri kolayca devre dışı bırakabilirsiniz. Kendinizden oldukça eminsinizdir. Yaşam arzunuz ve zorluklarla baş edebilme gücünüz yüksektir.

İletişim, Haberleşme, Yolculuklar

10 Şubat-28 Şubat
10 Haziran-25 Haziran
9 Temmuz-27 Temmuz
3 Ekim-20 Ekim
9 Kasım-1 Aralık

Yukarıdaki tarihler arasında iletişimden haberleşmeye, yolculuklardan çevre ilişkilerine kadar her konuda kendinizi sözel ve yazı anlamında rahatlıkla ortaya koyabilir, bilgi birikiminizi ve etrafınızla olan bağlantılarınızı düzgün bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Başkalarıyla olan her türlü temasınızda zihinsel manada gerilimden uzak, mantıklı düşünmeye açık ve olayları iyi kötü veya yanlış doğru anlamıyla değerlendirebilirsiniz. Gözlem gücünüz yüksektir. Kıvrak zekanızla, algılama gücünüzle, iletişim ve konuşmalarınızla etrafınızda hayranlık uyandırabilirsiniz. Meraklılığınız bir çok alanda bilgi toplamanızı sağlayabilir. Bu bilgileri başkalarıyla paylaşabilir, takdir görebilirsiniz.

2010 Yılı Gezegenlerin Geri Hareketlerinin Siz Teraziler Açısından Etkileri

20 Aralık 2009 – 10 Mart 2010 : Mars geri hareketi(Aslan burcunda) : Sosyal ilişkiler, Arkadaşlıklar, güçlü insanlardan destek isteme, organizasyonlar, ileriye yönelik hedefler, gruplarla temas konularında enerji düşüklüğü. Mücadeleden kaçınma. Sakin olunuz. Durumları tekrar gözden geçiriniz.

26 Aralık 2009 – 15 Ocak 2010 : Merkür geri hareketi(Oğlak burcunda) : Ailenizle ilişkiniz, yuvanızla alakalı konularda, geçmişle alakalı mevzularda dikkatli olunuz. Ani kararlar vermeyiniz. İlişkilerinizde sabırlı olunuz.

17 Nisan – 11 Mayıs: Merkür ikinci geri hareketi. (Boğa burcunda) : Parasal konularda, başkalarıyla ortak maddi ve manevi mevzularda, bankalarla alakalı konularda lütfen dikkatli olunuz.

20 Ağustos – 12 Eylül : Merkür üçüncü geri hareketi. (Başak burcunda): Geriye çekilerek, iş ve sağlık konularında tekrar gözden geçirmelerde bulunma. Çalışma hayatınızla ilgili yoğun çalışma. Eski işlerin tamamlanması.

8 Ekim-8 Kasım : Venüs geri hareketi(Akrep burcunda) : Parasal konularda bütçenin gözden geçirilmesi. Kazancınızla ilgili mevzularda ilişkilerinize çıkarlarınıza önem verme zamanı.

8 Kasım-18 Kasım: Venüs geri hareketi(Terazi burcunda): Burcunuzda oluşan geri hareket süresince, dış dünyada ilişkilerinize dikkat ediniz. Özel ilişkinizde dengeleri koruyunuz. Ani girişimlerden uzak durunuz. Dengeli davranmaya özen gösteriniz.

10 Aralık-18 Aralık : Merkür geri hareketi : (Oğlak burcunda) : Ailevi konularda lütfen dikkatli olunuz. İş anlamında kararlar verirken içinde bulunduğunuz durumu gözden geçiriniz. Yuvanızla ilgili meselelerde ılımlı davranmaya çalışınız.

18 Aralık-29 Aralık : Merkür geri hareketi: (Yay burcunda) : Özellikle yolculuklar konusunda güvenliğinize önem veriniz. Eğitim hayatınızla ilgili mevzularda dikkatli olunuz. Yakın çevrenizle olan ilişkinizde özenli davranınız.

********Akrep Burcu 2010 Astro Analizi********

Aşık Olmanın Dayanılmaz Güzelliği, Gizli Ortaklıklar

Sevgili Akrepler Zodyak kuşağının sezgi ve algılama yeteneğiyle bezenmiş ve dönüşüm gücüyle taçlandırılmış güçlü insanları 2010 yılı Yasak ilişkiler, gizli ortaklıklar yoluyla deneyimler yaşayacağınız, aşk hayatınızla ilgili konularda kendi derinliklerinizle temasa geçeceğiniz, iç dünyanızda geçmişinizle, kararlarınızla yüzleşeceğiniz, sınırlar içinde sınırsızlığı keşfedeceğiniz bir dönemdir. Yuvanızla ilgili veya ailevi ilişkilerinizle alakalı konularda gerçekçi düşünmeniz, sağlık konusunda dikkatli olmanız gereken koca bir yıl var önünüzde.

Düzgün yürümeyen, eşit hak ve özgürlük olgusu çerçevesinde sürdürülmeyen bir iş veya özel yaşamınız varsa, bu tarihler arasında gerçekçi bir şekilde durumunuzu gözden geçirmeniz gerekir. Yanlış zaman ve yanlış kişilerle kurulan ve sürdürülen ilişkilerde lütfen dikkatli olunuz.

Başkalarının sizden beklentileri konusunda lütfen sakin olunuz. Çünkü bugüne dek ilgilenmediğiniz üstünde bile durmadığınız eski mevzularla, sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Sorunlarınızın ancak ve ancak bilinçli bir düşünce ve yüzleşmelerde bulunularak çözüme kavuşacağını kabul etmelisiniz.

Sizi yıpratan ve üzen durumları kulak arkası yapmak yerine bunları nasıl düzene koyabilirsiniz onları düşünün. Bu uzun sürede, ilişkinizin artı ve eksilerini iyi tahlil etmeye çalışmanız son derece önemli. Bunu lütfen kulak arkası yapmayınız.

Bu yıl, içsel belirsizlikler, güvensizlik ve kafa karışıklığı yaşanması mümkündür. Açıklanamaz korkular ve kaygılar sizi rahatsız edebilir. Yuvanızı fazlasıyla idealize edebilir ve bu konuda yüksek hayaller kurabilirsiniz. Lütfen gerçekçi olunuz.

Çalışma hayatınızdaki ilişkileriniz, ortaklık konularında lütfen gerçekçi olunuz. Ani karar ve yeniliklerde bulunmadan önce iyi düşününüz. İkili ilişkilerinizde çok dikkatli olunuz. Yanlışlarınızı tekrarlamamak için bilinçli davranınız. Şartlarınızı zorlamayınız.

Jüpiterin güçlü romantizm, bağımlılık enerjisi altında aşık olabilirsiniz. Yaşadığınız ilişkiyi gözünüzde fazlasıyla büyütebilirsiniz. İyimserliğiniz fazlasıyla yükselebilir. Aşk konusunda merhamet duygunuz oldukça yoğundur. Devam eden ilişkinize sıkı sıkıya sarılabilirsiniz. Ancak gördüğünüzün ne kadar gerçek olduğunu iyi biliniz.

Bu yıl çocuk sahibi olabilirsiniz veya çocuklarınız kanalıyla büyüyebilirsiniz. Çocuklarınıza aşırı bağımlılık gösterebilirsiniz. Maddi durumunuz, evliliğiniz, ilişkinizin gidişatına göre kararlar vermeyiniz. Aşırı fedakarlıkta bulunmayınız. Gösterdiğiniz sevginin makul bir sınırı olması gerektiğini biliniz.

Yetenekli olduğunuz konularda eğitmenlik yapabilir, seyahat, gezi, mistizm, organize işler, gruplarla faaliyet yoluyla liderlik gücünüzü açığa çıkarabilirsiniz. İdeallerinize sahip çıkabilirsiniz. Sorumluluklar söz konusu olduğunda mücadele etmeyi unutmayınız. Pes ederek geri çekilmek, problemlerden kaçmak çözüm değil. Bunu unutmayınız.

2010 yılının bir Güneş gibi üzerinize doğmasını, sizi ışıklandırmasını, taçlandırmasını diliyor tüm dileklerinizin, hayallerinizin gerçekleşmesini temenni ediyorum.

2010 YILI ASTROLOJİ TAKVİMİNİZ

Aşk ve İlişkiler

25 Aralık 2009-17 Ocak 2010
11 Şubat – 6 Mart
1 Nisan-24 Nisan
20 Mayıs-13 Haziran
10 Temmuz-6 Ağustos
8 Eylül – 8 Ekim
30 Kasım-7 Ocak 2011

Yukarıdaki tarihler arasında burcunuzla uyumlu görünüm yapacak olan enerjiler sayesinde, aşk hayatınız ve birebir ilişkileriniz canlanmaya başlar. Sosyallik ve sevgi ihtiyacınız, karşı cinsle temaslarınız gayet olumludur. Barış, güzellik ve estetik duygunuz yükselir. Bu yükseliş güzelliklere olan tutkunuzu yoğunlaştırır. Yeni bir aşkın müjdecisi olan bu tarih aralıklarında kendinizi ilişki konusuna gayet rahat ifade ettiğinizi hissedebilirsiniz. Fiziksel manada size güzellik, çekicilik getiren bu tarihleri ajandanıza kaydetmeniz faydalıdır. O ay içinde farklı alanlarda zorluklar yaşansa bile bu enerjiler aşk anlamında sizi rahatlatabilir. Ayrıca bu tarih aralıklarında duygularınızı göstermek, etrafınıza uyum sağlamak, zevk ve konfor içinde yaşamak ihtiyacınız diğer zamanlara göre çok daha ön plandadır.

İş, Kariyer ve Para

21 Aralık 2009-20 Ocak 2010
18 Şubat-20 Mart
7 Haziran-29 Temmuz
21 Haziran-23 Temmuz
23 Ağustos-23 Eylül
15 Eylül-27 Ekim
23 Ekim-22 Kasım
22 Aralık-20 Ocak 2011

Yukarıdaki tarihler arasında burcunuzla uyumlu görünüm yapacak enerjiler altında, İş hayatınız ve kariyerinizle ilgili konularda yaratıcı özelliklerinizi olumlu bir şekilde ifade edebilirsiniz. İstek ve canlılığınız oldukça yüksektir. Bireylik duygunuz ve mücadele gücünüz her türlü girişimde ön saflarda yer almanızı sağlar. Yaratma ve bir amacı gerçekleştirme dürtünüz yüksek olduğundan engelleri kolayca devre dışı bırakabilirsiniz. Kendinizden oldukça eminsinizdir. Yaşam arzunuz ve zorluklarla baş edebilme gücünüz yüksektir.

İletişim, Haberleşme, Yolculuklar

16 Ocak-10 Şubat
1 Mart-17 Mart
25 Haziran-9 Temmuz
27 Temmuz-19 Ağustos
12 Eylül-3 Ekim
21 Ekim-9 Kasım
1 aralık-10 Aralık

Yukarıdaki tarihler arasında iletişimden haberleşmeye, yolculuklardan çevre ilişkilerine kadar her konuda kendinizi sözel ve yazı anlamında rahatlıkla ortaya koyabilir, bilgi birikiminizi ve etrafınızla olan bağlantılarınızı düzgün bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Başkalarıyla olan her türlü temasınızda zihinsel manada gerilimden uzak, mantıklı düşünmeye açık ve olayları iyi kötü veya yanlış doğru anlamıyla değerlendirebilirsiniz. Gözlem gücünüz yüksektir. Kıvrak zekanızla, algılama gücünüzle, iletişim ve konuşmalarınızla etrafınızda hayranlık uyandırabilirsiniz. Meraklılığınız bir çok alanda bilgi toplamanızı sağlayabilir. Bu bilgileri başkalarıyla paylaşabilir, takdir görebilirsiniz.

2010 Yılı Gezegenlerin Geri Hareketlerinin Siz Akrepler Açısından Etkileri

20 Aralık 2009 – 10 Mart 2010 : Mars geri hareketi(Aslan burcunda) : İş hayatınız ve kariyerinizle ilgili konularda enerji düşüklüğü. Mücadeleden kaçınma. İş ilişkilerinde sorunlar yaşamamak için dikkatli olma zamanı. Lütfen durumları tekrar gözden geçiriniz. Ani kararlar almayınız.

26 Aralık 2009 – 15 Ocak 2010 : Merkür geri hareketi(Oğlak burcunda) : Yakın çevreniz, iş girişimleriniz, eğitim hayatınızla ilgili mevzularda dikkatli olunuz. Ani kararlar vermeyiniz. İlişkilerinizde sabırlı olunuz.

17 Nisan – 11 Mayıs : Merkür ikinci geri hareketi. (Boğa burcunda) : Ciddi ilişkiniz, evliliğiniz ve ikili paylaşımlarınızda lütfen dengeli ve adil davranmaya çalışınız. İlişkinizi tekrar gözden geçiriniz. Yeni bir ilişki için acil karar vermeyiniz. Ani kararlar vermeyiniz.

20 Ağustos – 12 Eylül : Merkür üçüncü geri hareketi. (Başak burcunda): İş çevrenizle sosyal ilişkilerinize dikkat ediniz. Arkadaşlarınızla olan paylaşımınızda ılımlı davranınız. Birlikte çalıştığınız insanlarla olan irtibatınızda özellikle iş anlamında geçmişi gözden geçiriniz. Ani kararlar almayınız. Yenilikler için sabırlı olunuz. Sağlığınıza dikkat ediniz.

8 Ekim-8 Kasım : Venüs geri hareketi(Akrep burcunda) : Burcunuzda oluşan geri hareket dolayısıyla ilişkinizde dikkatli olunuz. Birbirinize karşı anlayışlı davranınız. Yeni bir ilişkiye adım atmak yerine beklemede kalarak gözlemde bulununuz. Eşinizle aranızdaki sorunlarda ılımlı davranmaya çalışınız.

8 Kasım-18 Kasım: Venüs geri hareketi(Terazi burcunda): Gizli ilişkiler veya gizlilik içinde yürütülmesi gereken işlerde dikkatli olunuz. Ani kararlar vermeyiniz. İlişkinizle ilgili mevzularda sırlarınızı kimseye vermeyiniz.

10 Aralık-18 Aralık : Merkür geri hareketi : (Oğlak burcunda) : Yakın çevrenizle ilişkinizde, kardeşlerinizle olan iletişiminizde dikkatli olunuz. İş girişimlerinizde bekleme dönemi olduğu için sabırlı davranınız. Yarım kalan işlerinizi bitiriniz. İşlerinizi lütfen dikkatli yapınız.

18 Aralık-29 Aralık : Merkür geri hareketi: (Yay burcunda) : Parasal kazancınızla ilgili konularda hesabınızı iyi yapınız. İyi niyetli davranmayınız. Alacak-verecek hesabınızı iyi yapınız. Tutumlu olunuz. Paranızı gereksiz yerlerde harcamayınız.

********Yay Burcu 2010 Astro Analizi*******

Başkalarıyla Ortaklaşa Çalışmak, Güvenliği Kendi İçinizde Aramak

Sevgili Yaylar, Zodyak kuşağının büyümeye, gelişmeye, genişlemeye açık, bağımsız, ateşli denetlenmeye gelemeyen sevimli insanları, 2010 yılı takım çalışması yaparak, gruplarla temas ederek kendinizi tanıtabilir, gerçekçi hedefler üzerinde ilerleyebilirsiniz. Yuvanız sınırları içindeki dünyanın yeniden keşfedilmesi adına önemli olan bu yıl geçmişiniz, çocukluğunuzla ilgili mevzularda bilinçli gözden geçirmelerde bulunarak birbirinizi sevgiyle kucaklayabileceğiniz bir yıl var önünüzde.

Sosyal ilişkilerinize mutlaka önem veriniz. Egonuza yenilmeyiniz. Başkalarıyla işbirliğine açık olunuz. Gerek özel gerekse iş ilişkilerinde dengeli paylaşımlarda bulunmaya gayret gösteriniz. Değişime açık olunuz fakat bunu yaparken planlarınızı gerçekçilik olgusu çerçevesinde düzenleyiniz.

Bu seyir süresince hem gelecek planlarınızı hem de amaçlarınızı gerçekleştirme gücünü kendinizde bulabilirsiniz. Kuracağınız ittifak ve dostluklar sayesinde geleceğiniz adına olumlu adımlar atabilirsiniz.

Ev sınırları içinde mistik çalışmalar, sanatsal faaliyetler, hasta bakımı, hayvan severlik, muhtaçlara yardım gibi faaliyetlerde bulunabilir, ailenizden deste görebilir, akılcı ve doğru yaklaşımlarda bulunarak ilerleyebilirsiniz.

Bağımlılıklarınızın özellikle ailevi konularda veya ev sınırları içinde farklı şekillerde etkili olacağı bu dönemde lütfen geleceğini düşününüz, yanlış aktivitelerde bulunmayınız. Dış dünyada karşınıza engeller çıktığında eviniz sınırları içine kendinizi hapsederek çare bulmaya çalışmayınız. Yaşamın gerçeklerinden kopmayınız.

Yaz ayları temeli sağlam olmayan bir çok aşk ilişkisi yaşamanız anlamına gelebilir. Çünkü 2011 sonrası aşk konusunda hiçbir kimsenin veya hiçbir şeyin sizi bağlılık altına alması pek mümkün olmayacağından hızlı ve çarpıcı ilişkiler yaşayabilirsiniz.

Sanat yönünüz kuvvetlenir, eğer bu meslekte uğraşınız varsa çok başarılı eserler vermeye başlarsınız. Derinlerden gelen bilgiler, duru görüler, gaipten haberler veren insanlar gibi değişik özellikler hissetmeye başlayabilirsiniz.

Özellikle tiyatro veya sinemayla uğraşıyorsanız bu dönemde başarılı çalışmalar ortaya koyabilir, ödüller alabilirsiniz. Yazarsanız anonim yapıtlar sergiler, yazılarınızı takma bir isimle yayınlayabilirsiniz. Bu süreçte etrafınızda ilaç bağımlısı veya içki, uyuşturucu bağımlısı enteresan komşular veya değişik insanlara dikkat ediniz.

Bu uzun dönemde, kendinizle barışık olmak, güven duygunuzu kaybetmeden ilerlemek son derece önemli. Maddi ve manevi değerleri sisteminizi yeniden gözden geçirerek kafanızın içinde düzgün bir şekilde oturtabilir, kazancınızı çoğaltma yönünde verdiğiniz her mücadeleyi kazanabilirsiniz.

2010 yılının bir Güneş gibi üzerinize doğmasını, sizi ışıklandırmasını, taçlandırmasını diliyor tüm dileklerinizin, hayallerinizin gerçekleşmesini temenni ediyorum.

2010 YILI ASTROLOJİ TAKVİMİNİZ

Aşk ve İlişkiler

18 Ocak-10 Şubat
7 Mart – 31 Mart
14 Haziran-9 Temmuz
7 Ağustos-7 Eylül

Yukarıdaki tarihler arasında burcunuzla uyumlu görünüm yapacak olan enerjiler sayesinde, aşk hayatınız ve birebir ilişkileriniz canlanmaya başlar. Sosyallik ve sevgi ihtiyacınız, karşı cinsle temaslarınız gayet olumludur. Barış, güzellik ve estetik duygunuz yükselir. Bu yükseliş güzelliklere olan tutkunuzu yoğunlaştırır. Yeni bir aşkın müjdecisi olan bu tarih aralıklarında kendinizi ilişki konusuna gayet rahat ifade ettiğinizi hissedebilirsiniz. Fiziksel manada size güzellik, çekicilik getiren bu tarihleri ajandanıza kaydetmeniz faydalıdır. O ay içinde farklı alanlarda zorluklar yaşansa bile bu enerjiler aşk anlamında sizi rahatlatabilir. Ayrıca bu tarih aralıklarında duygularınızı göstermek, etrafınıza uyum sağlamak, zevk ve konfor içinde yaşamak ihtiyacınız diğer zamanlara göre çok daha ön plandadır.

İş, Kariyer ve Para

20 Ocak-18 Şubat
10 Mart- 6 Haziran
20 Mart-20 Nisan
23 Temmuz-23 Ağustos
30 Temmuz-14 Eylül
23 Eylül-23 Ekim
28 Ekim-7 Aralık
22 Kasım-22 Aralık

Yukarıdaki tarihler arasında burcunuzla uyumlu görünüm yapacak enerjiler altında, İş hayatınız ve kariyerinizle ilgili konularda yaratıcı özelliklerinizi olumlu bir şekilde ifade edebilirsiniz. İstek ve canlılığınız oldukça yüksektir. Bireylik duygunuz ve mücadele gücünüz her türlü girişimde ön saflarda yer almanızı sağlar. Yaratma ve bir amacı gerçekleştirme dürtünüz yüksek olduğundan engelleri kolayca devre dışı bırakabilirsiniz. Kendinizden oldukça eminsinizdir. Yaşam arzunuz ve zorluklarla baş edebilme gücünüz yüksektir.

İletişim, Haberleşme, Yolculuklar

10 Şubat-28 Şubat
17 Mart-2 Nisan
9 Temmuz-27 Temmuz
3 Ekim-20 Ekim
9 Kasım-1 Aralık

Yukarıdaki tarihler arasında iletişimden haberleşmeye, yolculuklardan çevre ilişkilerine kadar her konuda kendinizi sözel ve yazı anlamında rahatlıkla ortaya koyabilir, bilgi birikiminizi ve etrafınızla olan bağlantılarınızı düzgün bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Başkalarıyla olan her türlü temasınızda zihinsel manada gerilimden uzak, mantıklı düşünmeye açık ve olayları iyi kötü veya yanlış doğru anlamıyla değerlendirebilirsiniz. Gözlem gücünüz yüksektir. Kıvrak zekanızla, algılama gücünüzle, iletişim ve konuşmalarınızla etrafınızda hayranlık uyandırabilirsiniz. Meraklılığınız bir çok alanda bilgi toplamanızı sağlayabilir. Bu bilgileri başkalarıyla paylaşabilir, takdir görebilirsiniz.

2010 Yılı Gezegenlerin Geri Hareketlerinin Siz Yaylar Açısından Etkileri

20 Aralık 2009 – 10 Mart 2010 : Mars geri hareketi(Aslan burcunda) : Eğitim hayatınız, mesleki ihtisas konuları, ticaretle ilgili faaliyetleriniz, girişimleriniz ve kendinizi güçlü bir şekilde ifade etmeniz gereken her konuda mücadeleden kaçınma veya fevri hareketler söz konusu olabilir. Lütfen sakin olunuz, öfkenize yenilmeyiniz veya gereksiz tartışmalardan kaçınınız.

26 Aralık 2009 – 15 Ocak 2010 : Merkür geri hareketi(Oğlak burcunda) : Parasal kazancınızla ilgili mevzularda dikkatli olunuz. Ani kararlar vermeyiniz. Yenilik anlamındaki gelişmeler konusunda beklemede kalınız.

17 Nisan – 11 Mayıs : Merkür ikinci geri hareketi. (Boğa burcunda) : Çalışma hayatınızla ilgili konularda lütfen dikkatli olunuz. Sözleşme, parasal konulardaki anlaşmalarda beklemede kalınız. Sağlığınıza dikkat ediniz. ikili paylaşımlarınızda lütfen dengeli ve adil davranmaya çalışınız. Yeni bir iş için acil karar vermeyiniz.

20 Ağustos – 12 Eylül : Merkür üçüncü geri hareketi. (Başak burcunda): İş hayatınız ve kariyerinizi ilgilendiren konularda özellikle iletişiminize dikkat ediniz. Yoğunluklar baş gösterebilir. Oldukça bunalabilirsiniz. Otoriterle aranızda iş yükünüz ve sorumluluklarınız konusunda problemler yaşanabilir. Lütfen sakin olunuz. Ani kararlar vermeyiniz.

8 Ekim-8 Kasım : Venüs geri hareketi(Akrep burcunda) : İlişkiniz, sağlığınız, özellikle gizli saklı beraberlikler konusunda dikkatli olunuz. Etrafınızdaki gizli düşmanlarınızın eline koz vermeyiniz.

8 Kasım-18 Kasım: Venüs geri hareketi(Terazi burcunda): Sosyal projeleriniz, gruplarla temasınız, güçlü insanlarla olan ilişkiniz, arkadaşlık konularında dikkatli olunuz. Ilımlı paylaşımlarda bulununuz. Yeni bir arkadaş veya işle ilgili acil karar vermeyiniz. Karşınıza çıkabilecek yeni teklif veya kişilerle ilgili gözlemde bulunmayı sürdürünüz.

10 Aralık-18 Aralık : Merkür geri hareketi : (Oğlak burcunda) : Parasal konularda özellikle dikkatli olunuz. Gereksiz borçlar altına imza atmayınız. Alacak-verecek konularında temkinli davranınız. Maddi konularda kimseye söz vermeyiniz. İş ilişkilerinde sabırlı olunuz.

18 Aralık-29 Aralık : Merkür geri hareketi: (Yay burcunda) : Burcunuzda oluşan geri hareket nedeniyle lütfen her konuda sakin davranmaya çalışınız. girişimlerinizde dikkatli olunuz. Özel hayatınızla ilgili konularda dengeli davranınız. İnatçılıktan ve herşeyi ben biliyorum tarzı yaklaşımlardan uzak durunuz.

*******Oğlak Burcu 2010 Astro Analizi*******

Çevreniz Genişliyor, Yeni iş Olanakları Gündeme Geliyor

Sevgili Oğlaklar, Zodyak kuşağının sabırlı, son derece pratik, dürüst, güvenilir çalışkan insanları. 2010 yılında güçlü iş ortaklıkları, otoritelerle iyi ilişkiler içinde olacağınız, bugüne dek ektiklerinizi biçebileceğiniz, verdiğiniz mücadelelerin sonuçlarıyla karşılaşabileceğiniz kısaca kendinizi yeniden keşfedeceğiniz yepyeni bir yıl var önünüzde.

Satürn önünüzdeki 2, 5 yıllık süre içinde kariyerle alakalı yaşam evinizde ilerleyecektir. Bu güçlü enerji 2010 yılının sizler açısından yeni görev ve sorumlulukların sadece iş yaşamıyla alakalı konularda değil, toplum içindeki yerinizi kalıcı olarak belirlemeniz adına son derece önem taşımaktadır. Otorite konumunda bulunan kişilerle ilişkilerinizi güçlü tutunuz. Çünkü bu kişilerden fazlasıyla destek görebilirsiniz.

Yöneticiniz size bu konuda tam olarak destektir. Yeni iş sözleşmeleri veya iş girişimlerinde başarılı adımlar atabilmeniz için disiplinli çalışmanız, sadece kendiniz adına değil ortaklaşa düşünmeye çalışmanız mutlaka gerekir. Eğer bugüne dek çaba sarfetmiş ve sorumluluklarınızın farkında olarak yaşamış iseniz bu dönemde ödülünüzü alabilirsiniz.

Çalışma hayatınızla ilgili konulardaki değişimlerde özellikle dikkat etmeniz gereken konu paylaşımcılıktan asla uzak durmamanızdır. Bireysel egonuzu kontrol altına alarak diğerleriyle işbirliği yapabilmeniz sayesinde kariyerinizle ilgili olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. Bulunduğunuz konumda lider olabilirsiniz. Ancak lütfen sabırlı olun, çünkü bu uzun seyirli bir geçiştir. Bu yıl başlangıç için ilk adımlar atılır, gerçek yükselme 2012 yılında tamamlanmış olur. Demek ki sıkı çalışmanız ve durumu iki buçuk süre olarak görmeniz gerekiyor.

Satürn Terazi burcunda yücelir. Kendi kimliğinizi kaybetmeden adil paylaşımlarda bulunmanız halinde bulunduğunuz ortamdaki kişiler tarafından değer görmenizi, sevilip sayılmanızı sağlar. Ayrıca mesleki konularda kaliteli ve yeteneklerinize uygun alanlarda kendinizi ifade edebilmeniz adına son derece faydalıdır. Yeni iş ortaklıkları gündeme gelebilir.

İş yükünüz özellikle bu yılın ortalarından itibaren artabilir ve yeni koşullar, tekliflerle karşılaşabilirsiniz. Bazılarınız doğum haritanızdaki etkiler nispetinde bu dönemde güçlü bir evlilik yapabilirsiniz. Kimileriniz ise, ilişkisiyle ilgili mücadeleler verebilir ve hayatınıza bir yön çizebilirsiniz.

İş yaşamınızda meydana gelen gelişmeler, ev hayatınızı da düzene koyabilir. Yeni bir yere taşınmak, ailenizle ilgili konularda da yeni kararlar almak durumunda kalabilirsiniz. Size bu süreçte iş mi kariyer mi diye sorsalar, ilk cevabınız iş olacaktır. Çünkü düzgün bir iş olmadan huzur bulmam kolay olmayacak diye düşünebilirsiniz.

Jüpiter gezegeninin güçlü Balık burcundaki geçişi, yakın çevrenizle olan ilişkilerinizden tutun da, yeni tanışacağınız insanlarla olan alışverişlerinizde hoşgörülü ve ılımlı bir şekilde hareket etmeniz anlamındadır. Bu güçlü enerji sayesinde, yeteneklerinizi geliştirebilir ve yeni dostluklar kurabilirsiniz.

Eğitim hayatınızla ilgili konularda da etkili olacak Jüpiter, bilginizi, tecrübelerinizi medya, yayıncılık faaliyetleri veya sanatsal alanlarda ifade edebilmeniz adına destektir. Günümüzde internet son derece önemli. Sizler Jüpiterin bu geçişinde bu kanal vasıtasıyla kendinizi güçlü bir şekilde tanıtabilirsiniz.

Parasal konularda kazancınızı belli bir bütçe çerçevesi içinde düzenlemeniz, riskli alanlardan uzak durmanız yararlıdır. Harcamalarınızda lütfen dikkat ediniz. Neptün gezegeninin sisli bulutları içinde dağılmayınız.

Pluton gezegeninin burcunuzdaki ilerleyişi, güç ve kontrol arzunuzun yükselmesi sonucu sizi itekleyici bir faktördür. Ancak bu gücü başkaları üzerinde baskı aracı kullanmak yerine, farklılıklarınızı ılımlı bir şekilde dış dünyaya ifade etmeniz bunu yaparken başta özel ilişkiniz olmak üzere çevrenizle sıkı bağlar kurmaya çalışmanız son derece yararlıdır. Böylece gücünüzün açığa çıktığın, kendinizi yeniden keşfettiğiniz ve geleceğinizi kendi iradenizle kurabildiğinizi farkedebilirsiniz.

2010 yılının bir Güneş gibi üzerinize doğmasını, sizi ışıklandırmasını, taçlandırmasını diliyor tüm dileklerinizin, hayallerinizin gerçekleşmesini temenni ediyorum.

2010 YILI ASTROLOJİ TAKVİMİNİZ

Aşk ve İlişkiler

25 Aralık 2009-17 Ocak 2010
11 Şubat-6 Mart
1 Nisan-24 Nisan
10 Temmuz-6 Ağustos
8 Eylül – 8 Ekim
30 Kasım- 7 Ocak 2011

Yukarıdaki tarihler arasında burcunuzla uyumlu görünüm yapacak olan enerjiler sayesinde, aşk hayatınız ve birebir ilişkileriniz canlanmaya başlar. Sosyallik ve sevgi ihtiyacınız, karşı cinsle temaslarınız gayet olumludur. Barış, güzellik ve estetik duygunuz yükselir. Bu yükseliş güzelliklere olan tutkunuzu yoğunlaştırır. Yeni bir aşkın müjdecisi olan bu tarih aralıklarında kendinizi ilişki konusuna gayet rahat ifade ettiğinizi hissedebilirsiniz. Fiziksel manada size güzellik, çekicilik getiren bu tarihleri ajandanıza kaydetmeniz faydalıdır. O ay içinde farklı alanlarda zorluklar yaşansa bile bu enerjiler aşk anlamında sizi rahatlatabilir. Ayrıca bu tarih aralıklarında duygularınızı göstermek, etrafınıza uyum sağlamak, zevk ve konfor içinde yaşamak ihtiyacınız diğer zamanlara göre çok daha ön plandadır.

İş, Kariyer ve Para

21 Aralık 2009-20 Ocak 2010
18 Ocak-10 Şubat
18 Şubat-20 Mart
20 Nisan-21 Mayıs
7 Haziran-29 Temmuz
15 Eylül-27 Ekim
23 Ağustos-23 Eylül
23 Ekim-22 Kasım
22 Aralık-20 Ocak 2011

Yukarıdaki tarihler arasında burcunuzla uyumlu görünüm yapacak enerjiler altında, İş hayatınız ve kariyerinizle ilgili konularda yaratıcı özelliklerinizi olumlu bir şekilde ifade edebilirsiniz. İstek ve canlılığınız oldukça yüksektir. Bireylik duygunuz ve mücadele gücünüz her türlü girişimde ön saflarda yer almanızı sağlar. Yaratma ve bir amacı gerçekleştirme dürtünüz yüksek olduğundan engelleri kolayca devre dışı bırakabilirsiniz. Kendinizden oldukça eminsinizdir. Yaşam arzunuz ve zorluklarla baş edebilme gücünüz yüksektir.

İletişim, Haberleşme, Yolculuklar

16 Ocak-10 Şubat
1 Mart-17 Mart
2 Nisan-16 Nisan
11 Mayıs-9 Haziran
27 Temmuz-19 Ağustos
12 Eylül-3 Ekim
21 Ekim-9 Kasım
1 Aralık-10 Aralık

Yukarıdaki tarihler arasında iletişimden haberleşmeye, yolculuklardan çevre ilişkilerine kadar her konuda kendinizi sözel ve yazı anlamında rahatlıkla ortaya koyabilir, bilgi birikiminizi ve etrafınızla olan bağlantılarınızı düzgün bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Başkalarıyla olan her türlü temasınızda zihinsel manada gerilimden uzak, mantıklı düşünmeye açık ve olayları iyi kötü veya yanlış doğru anlamıyla değerlendirebilirsiniz. Gözlem gücünüz yüksektir. Kıvrak zekanızla, algılama gücünüzle, iletişim ve konuşmalarınızla etrafınızda hayranlık uyandırabilirsiniz. Meraklılığınız bir çok alanda bilgi toplamanızı sağlayabilir. Bu bilgileri başkalarıyla paylaşabilir, takdir görebilirsiniz.

2010 Yılı Gezegenlerin Geri Hareketlerinin Siz Oğlaklar Açısından Etkileri

20 Aralık 2009 – 10 Mart 2010 : Mars geri hareketi(Aslan burcunda) : Ortaklaşa paralar konusunda lütfen dikkatli olunuz. Eğer sakin olabilir, mütevazı davranırsanız diğer insanlardan yarar görebilirsiniz. Ortak kazançların yönetilmesi konusunda fevri davranmayınız. Sabırlı olunuz.

26 Aralık 2009 – 15 Ocak 2010 : Merkür geri hareketi(Oğlak burcunda) : Burcunuzda oluşan geri hareket iş hayatınızla ilgili konularda sakin yaklaşımlarda olmanın önemini göstermektedir. Ayrıca yenilik anlamındaki girişimlerde herşeyi etraflıca gözden geçiriniz. İlişkinizle ilgili mevzularda hep ben demek yerine biz demeye çalışınız. İşlerinizi zamanında bitiriniz. Yarım kalan işlerinizle uğraşınız.

17 Nisan – 11 Mayıs : Merkür ikinci geri hareketi. (Boğa burcunda) : Aşk hayatınız, çocuklarınızla ilişkiniz, parayla alakalı meselelerde dikkatli olunuz. İletişiminizde ılımlı hareket ediniz. Eskiye dair bazı mevzular gündeme gelebilir. Yenilik anlamında girişimlerde bulunmayınız.

20 Ağustos – 12 Eylül : Merkür üçüncü geri hareketi. (Başak burcunda): Yüksek eğitim, yolculuklar, mesleki konularda dikkatli olunuz. Çevrenizdeki insanlarla iyi ilişkiler ve sözel bağlantılarda ılımlı hareket etmeye çalışınız. Yoğunluğunuz artabilir. Elinizdeki işlere odaklanınız. Yenilik anlamındaki girişimleri beklemeye alınız.

8 Ekim-8 Kasım : Venüs geri hareketi(Akrep burcunda) : Sosyal hayatınızla ilgili konularda, yeni projelerde, güçlü insanlarla olan bağlantınızda, maddi ve manevi çıkarlarınızın farkında olarak ilişkilerinizi ılımlı bir şekilde sürdürmeye çalışınız.

8 Kasım-18 Kasım: Venüs geri hareketi(Terazi burcunda): İş hayatınız ve kariyerinizle ilgili konularda sakin ve ılımlı şekilde hareket ediniz. Yeni iş sözleşmeleri veya karşınıza çıkabilecek fırsatları düşünmeden okeylemeyiniz. Beklemede kalınız, durumları iyice değerlendiriniz.

10 Aralık-18 Aralık : Merkür geri hareketi : (Oğlak burcunda) : Burcunuzda meydana gelecek geri hareket nedeniyle içinde bulunduğunuz durumu gerçekçi bir şekilde gözden geçiriniz. İlişkinizle ilgili mevzularda ılımlı hareket ediniz. Sözel bağlantılarda dikkatli olunuz.

18 Aralık-29 Aralık : Merkür geri hareketi: (Yay burcunda) : Geri planda yoğun bir çalışma dönemi. Geri hareket nedeniyle yavaşlamalar meydana gelebilir. Sakin olmakta fayda vardır. Elinizdeki yarım kalan işleri bitirmeye çalışınız. Dış dünya ile bağlantınızda düşüşler olabilir. Bu konuda telaşlı veya karamsar düşünmeyiniz.

*******Kova Burcu 2010 Astro Analizi*******

Parasal Konularda Desteklenme, Kendinizi Yeniden Keşfetme

Sevgili Kovalar Zodyak kuşağının sıra dışı özelliklere sahip, son derece akıllı, değişime ve yeniliklere açık insanları. 2010 yılı akıllı tercihlerde bulunarak sınırlarınızı aşabilmeniz, duygusal ve maddi alanlarda desteklenmeniz, öz değer duygunuzu kuvvetlendirmeniz, yeteneklerinizi kazanca dönüştürmeniz kendinizi yeniden keşfederek dış dünyaya sunabilmeniz açısından önemlidir.

Satürn gezegeninin burcunuzla uyumlu görünümde olacağı 2.5 yıl boyunca kendiniz dışındaki insanlarla ortaklaşa hareket edebilmeniz anlamına gelir. Bu dönemde eşit haklar çerçevesinde ilişkiler kurabilmenin, uyum ve güzellikleri paylaşabilmenin yolu, öncelikle kendi kimliğinize sahip çıkmak olduğu kadar, diğer kişilerin de isteklerini ciddiye almakla mümkündür.

Bu süreçte ahlaki, dini, yaşamsal bakış açınızda değişimler meydana gelebilir. Farklı görüşte olan kişilerle ortak işler yapabilir, mesleki ve özel hayatınızda yeni sorumluluklarla karşılaşabilirsiniz. Başkalarıyla olan iyi ilişkileriniz sayesinde mesleki alanda uzmanlaşabilirsiniz.

Sorumluluk konusu bu dönemde bir başka faktör olarak ön plana çıkmaktadır. Yani sadece kendiniz adına değil, birlikte olduğunuz kişi veya kişiler adına da düşünmek, hareket etmek durumundasınız. Bu süreçte otorite konumunda bulunan kişilerden, eşinizden, ailenizden destek görmeniz kolaydır.

Farklı görüşte olan kişilerle ortak işler yapabilir, mesleki ve özel hayatınızda yeni sorumluluklarla karşılaşabilirsiniz. Başkalarıyla olan iyi ilişkileriniz sayesinde mesleki alanda uzmanlaşabilirsiniz. Yurtdışı bağlantıları bu sürecin etkili gelişimleri olarak göze çarpıyor. Evlilik, iş ortaklığı, eğitim, gelişim, akademik kariyer nedenleriyle yerleşim yerinizi değiştirebilir, bir başka ülke veya şehirde ikamet etmek için mücadele verebilirsiniz.

Jüpiter kısmet, genişlik ve büyümek anlamında geçtiği yaşam evini her koşulda zenginleştiren bir gezegendir. Ancak doğru manada kullanılmazsa dışa karşı duyarlı hale gelmenize ve kazancınızla alakalı konularda şaşırmanıza neden olabilir. Burada yapılması gereken bilinçli, mantıklı bir şekilde hayatınızı düzene koyarak gelen fırsatları en iyi şekilde değerlendirmektir.

Deyim yerindeyse su akarken kovaları doldurmaktır. Sınırlarınızı iyi bilmeniz, bütçenizi ciddi biçimde düzenlemeniz ve savurganlıktan uzak durmanız gerekiyor. Yani gideceğiniz yönü iyi bilmeniz gerekiyor.

Uranüs para evlerinde transit yaparken düşük seviyede bir enerji sunar. Ancak bu yıl Jüpiter’in desteği geçen yıllara oranla Kovalar açısından gayet faydalıdır. Böylece kişisel güvenliğinizden daha emin bir şekilde kendinizi ortaya koyabilmeniz mümkün hale gelir. Yani sorunlarınızı çözerken, geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi korku ve karamsarlık duymanız pek mümkün değildir.

Geçmişte yaşananların gölgesi altında kalarak, üzülmek, hayıflanmak yerine kendi içinizdeki özgür insanı ortaya çıkartarak gücünüzü yeniden toplayabilirsiniz. Ayrıca bu süreçte etrafınızdaki insanları iyice tanımadan, iyi niyetli bir şekilde sırlarınızı kimseyle paylaşmayınız. Elinizdeki bilgileri, emek sarf ettiğiniz herşeyi ve mahremiyetinizi korumaya çalışmalı, başkalarının sizi yönlendirmesine izin vermemelisiniz.

2010 yılının bir Güneş gibi üzerinize doğmasını, sizi ışıklandırmasını, taçlandırmasını diliyor tüm dileklerinizin, hayallerinizin gerçekleşmesini temenni ediyorum.

2010 YILI ASTROLOJİ TAKVİMİNİZ

Aşk ve İlişkiler

18 Ocak-10 Şubat
7 Mart-31 Mart
25 Nisan- 19 Mayıs
7 Ağustos-7 Eylül

Yukarıdaki tarihler arasında burcunuzla uyumlu görünüm yapacak olan enerjiler sayesinde, aşk hayatınız ve birebir ilişkileriniz canlanmaya başlar. Sosyallik ve sevgi ihtiyacınız, karşı cinsle temaslarınız gayet olumludur. Barış, güzellik ve estetik duygunuz yükselir. Bu yükseliş güzelliklere olan tutkunuzu yoğunlaştırır. Yeni bir aşkın müjdecisi olan bu tarih aralıklarında kendinizi ilişki konusuna gayet rahat ifade ettiğinizi hissedebilirsiniz. Fiziksel manada size güzellik, çekicilik getiren bu tarihleri ajandanıza kaydetmeniz faydalıdır. O ay içinde farklı alanlarda zorluklar yaşansa bile bu enerjiler aşk anlamında sizi rahatlatabilir. Ayrıca bu tarih aralıklarında duygularınızı göstermek, etrafınıza uyum sağlamak, zevk ve konfor içinde yaşamak ihtiyacınız diğer zamanlara göre çok daha ön plandadır.

İş, Kariyer ve Para

20 Ocak-18 Şubat
11 Şubat-6 Mart
20 Mart-20 Nisan
21 Mayıs-21 Haziran
30 Temmuz-14 Eylül
23 Eylül-23 Ekim
28 Ekim – 7 Aralık
22 Kasım-22 Aralık

Yukarıdaki tarihler arasında burcunuzla uyumlu görünüm yapacak enerjiler altında, İş hayatınız ve kariyerinizle ilgili konularda yaratıcı özelliklerinizi olumlu bir şekilde ifade edebilirsiniz. İstek ve canlılığınız oldukça yüksektir. Bireylik duygunuz ve mücadele gücünüz her türlü girişimde ön saflarda yer almanızı sağlar. Yaratma ve bir amacı gerçekleştirme dürtünüz yüksek olduğundan engelleri kolayca devre dışı bırakabilirsiniz. Kendinizden oldukça eminsinizdir. Yaşam arzunuz ve zorluklarla baş edebilme gücünüz yüksektir.

İletişim, Haberleşme, Yolculuklar

10 Şubat -28 Şubat
17 Mart-2 Nisan
10 Haziran-25 Haziran
3 Ekim-20 Ekim
9 Kasım – 1 Aralık

Yukarıdaki tarihler arasında iletişimden haberleşmeye, yolculuklardan çevre ilişkilerine kadar her konuda kendinizi sözel ve yazı anlamında rahatlıkla ortaya koyabilir, bilgi birikiminizi ve etrafınızla olan bağlantılarınızı düzgün bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Başkalarıyla olan her türlü temasınızda zihinsel manada gerilimden uzak, mantıklı düşünmeye açık ve olayları iyi kötü veya yanlış doğru anlamıyla değerlendirebilirsiniz. Gözlem gücünüz yüksektir. Kıvrak zekanızla, algılama gücünüzle, iletişim ve konuşmalarınızla etrafınızda hayranlık uyandırabilirsiniz. Meraklılığınız bir çok alanda bilgi toplamanızı sağlayabilir. Bu bilgileri başkalarıyla paylaşabilir, takdir görebilirsiniz.

2010 Yılı Gezegenlerin Geri Hareketlerinin Siz Kovalar Açısından Etkileri

20 Aralık 2009 – 10 Mart 2010 : Mars geri hareketi(Aslan burcunda) : Karşıt burcunuzda oluşan geri hareket nedeniyle, ciddi ilişkiniz, iş ortaklığınız, sözleşme ve yasal konularda lütfen dikkatli olunuz. İlişkinizle ilgili konularda inatlaşmayınız. Sen ve ben demek yerine biz olunuz. Yeni bir ilişkide hemen karar vermeyiniz. Dikkatlice gözden geçirmelerde bulununuz.

26 Aralık 2009 – 15 Ocak 2010 : Merkür geri hareketi(Oğlak burcunda) : Geri planda işle alakalı konularda düşünme dönemi. Çok dikkatli olunuz. Yarım kalan işlerinizi bitiriniz. Ustalarınızla patronlarınızla ilişkinize dikkat ediniz. Karamsar düşünmeyiniz. Kendinizi dış dünyadan izole etmeyiniz. Ancak iyi bir karar için analizlerde bulununuz. Gizli saklı bilgilerinizi iyi saklayınız. Bilgisayarınızdaki bilgileri depo ediniz.

17 Nisan – 11 Mayıs : Merkür ikinci geri hareketi. (Boğa burcunda) : Aile hayatınız, güvencenizle alakalı konularda dikkatli olunuz. Emlak, ev yatırımı veya eviniz sınırları içindeki değişimler için beklemede kalınız.

20 Ağustos – 12 Eylül : Merkür üçüncü geri hareketi. (Başak burcunda): Maddi ve manevi çıkarlarınızın söz konusu olduğu alanlarda lütfen dikkatli olunuz. İş hayatınızla ilgili paylaşımlarınızda dengeli davranınız. İş hayatınızı ilgilendiren parasal konulardaki sözleşmelerinizi iyice inceleyiniz veya işle ilgili başvurularınızı beklemede tutunuz. Ani kararlar vermeyiniz.

8 Ekim-8 Kasım : Venüs geri hareketi(Akrep burcunda) : Sosyal hayatınızla ilgili konularda, yeni projelerde, güçlü insanlarla olan bağlantınızda dikkatli olunuz. Projelerinizi yürürlüğe koymadan önce iyi inceleyiniz. Kimlerle iş birliği veya temas halinde iseniz bu kişileri dikkatlice gözden geçiriniz. Parayla alakalı meselelerde aşırı bir yükün altına girmeyiniz.

8 Kasım-18 Kasım: Venüs geri hareketi(Terazi burcunda): Yüksek eğitiminiz, işle alakalı yeni girişimleriniz, yurtdışı bağlantılı görevleriniz veya mesleki akademik çalışmalarınızda dikkatli olunuz. Etrafınızla olan her türlü münasebetinizde ılımlı ve dengeli paylaşımlara özen gösteriniz.

10 Aralık-18 Aralık : Merkür geri hareketi : (Oğlak burcunda) : Geri plana çekilerek iş veya özel yaşamınız, toplumsal aktivitelerinizle ilgili konularda düşünme zamanı. Karamsar düşünmeyiniz. Bir geçiş dönemi olduğunun bilinci içinde kendinizi rahatlatınız. Elinizdeki işlerinize öncelik tanıyınız. Sağlığınızı ihmal etmeyiniz.

18 Aralık-29 Aralık : Merkür geri hareketi: (Yay burcunda) : Sosyal ilişkilerinizde durgunluk, iletişimle ilgili konularda yavaşlıklar görülebilir. Bu sizi yıldırmasın. Sakin olunuz ve resmin bütününü görmeye çalışınız.

*******Balık Burcu 2010 Astro Analizi********

İnancın Zaferi, Kazancın Dengeli Paylaşımı

Sevgili Balıklar Zodyak kuşağının evrenle bütünleşebilen, ego sınırlarını aşabilmeyi çoktan başarmış, hiç kimsenin kişisel bilincinin kavramayacağı durumları sezgileriyle keşfeden yüce gönüllü insanları. 2010 yılı ortak paylaşımların maddi ve manevi anlamda dengeye oturtulması, ruhsal gücünüzün zirvelerde dolaşması, özgün fikirlerinizi dış dünyada ifade edilebilmesi açısından son derece önemlidir. Yaratıcılığınız dış dünyaya sunabilir, gizli güçlerinizi uyandırabilirsiniz. Bütün bunlar için şimdi önünüzde yepyeni bir yıl var.

Satürn gezegeninin 2, 5 yıl sürecek seyri esnasında, uzun vadeli planlar yapmaya ve birikimlerinizi doğru şekilde kullanmaya çalışınız. Parasal ve cinsel hayatınızla ilgili konularda, hayaller yerine gerçekleri merkez alın. Bankalarla alakalı borçlarınız, kredi girişimleriniz kısaca başkaları vasıtasıyla elde edilecek her türlü girişimde tek başınaymışsınız gibi düşünün. Kendinizi yeniden ortaya koymak, yeni bir dönüşümde bulunmak için başkalarıyla olan ilişkilerinize dikkat edin. Çıkarlarınızı ön planda tutun. Verici ve cömert yanlarınızı göstermeden önce, karşınızdaki kişileri iyi tanıyın. Al gülüm ver gülüm demeyi unutmayın.

Sorumluluklarınızın artacağı, maddi yükümlülüklerinizin yoğunlaşacağı özellikle Aralık 2009-Mart 2010 tarihleri arasında iş anlamında zorlanacağınız bu süreci rahat geçirmenin tek yolu, uzun vadeli düşünmeniz ve birikimlerinizi doğru şekilde kullanmanızla birebir alakalıdır. Vergi, miras, hukuk konuları, ortak iş ve eş kazançları mevzularında zorluklar yaşanabilir. Bu mevzularda önleminizi almalı, ılımlı şekilde hareket etmeye özen göstermelisiniz. Destek gördüğünüz veya destek verdiğiniz insanların kayıp ve kazançlarında yanlarında olmak durumunda kalabilirsiniz.

Jüpiter gezegeni 12 yıl sonra burcunuzda ilerlemeye başlıyor. Bu güçlü enerji sizler açısından son derece yararlıdır. Ancak yukarıdaki kısa paragraflar yani Satürn etkisi gözetilmezse bir işe yarar. Yoksa rehavet içinde yanlışlıklar yapabilirsiniz. Jüpiter önümüzdeki bir yıl boyunca gelişimler göstermeniz, büyümeniz ve ilahi yardımlarla donatılmanız açısından sizi taçlandırıcıdır. Şifalı bir el gibi tedavi edicidir. Gelir, yaralarınızı sarar ve sizi karanlıklardan aydınlığa çıkarır.

Kişisel gelişiminizle alakalı her konuda Jüpiterin güçlü elini sırtınızda hissedebilirsiniz. O sizi kötülüklerden ve size gelebilecek tehlikelerden koruyucudur. Güven duygunuzu yükselticidir. Ancak dediğim gibi iyimserlik, cömertlik ve özveri sınırlarınızı iyi çizmeniz halinde bu gücü misliyle kullanabilirsiniz. Böylece finansal konularda yaşanabilecek zorlukları kolaylıkla aşabilirsiniz.

Karşınıza çıkabilecek fırsatları lütfen iyi değerlendirin. Jüpiterin size getireceği bereketi geleceğinizi düşünerek iyi değerlendirin. Dostlarınızı iyi seçin. Çıkarlarınızı iyi koruyun. Kimseye kendinizden daha fazla güvenmeyin. Özellikle ortaklaşa konularda alacak-verecek hesabınızı iyi yapın.

Pluto, tabiri caizse, sığ sularda yaşamak yerine, derin denizleri keşfetmenizi sağlayan etkisi uzun yıllar içinde anlaşılacak büyük bir kuvvettir. Bu güç, hedefe odaklanmanızı, güven duygunuzu kaybetmeden ilerlemenizi, sosyal aktivitelerde yer almanızı, fırsatlardan yararlanmanızı sağlar. Organizasyonlar, grup faaliyetleri, sizin aynı amacı paylaşan insanlarla bir araya gelerek dikkat çekmeniz kolaydır.

2010 yılının bir Güneş gibi üzerinize doğmasını, sizi ışıklandırmasını, taçlandırmasını diliyor tüm dileklerinizin, hayallerinizin gerçekleşmesini temenni ediyorum.

2010 YILI ASTROLOJİ TAKVİMİNİZ

Aşk ve İlişkiler

25 Aralık 2009 – 17 Ocak 2010
11 Şubat- 6 Mart
1 Nisan-24 Nisan
20 Mayıs-13 Haziran
8 Eylül-8 Ekim
30 Kasım-7 Ocak 2011

Yukarıdaki tarihler arasında burcunuzla uyumlu görünüm yapacak olan enerjiler sayesinde, aşk hayatınız ve birebir ilişkileriniz canlanmaya başlar. Sosyallik ve sevgi ihtiyacınız, karşı cinsle temaslarınız gayet olumludur. Barış, güzellik ve estetik duygunuz yükselir. Bu yükseliş güzelliklere olan tutkunuzu yoğunlaştırır. Yeni bir aşkın müjdecisi olan bu tarih aralıklarında kendinizi ilişki konusuna gayet rahat ifade ettiğinizi hissedebilirsiniz. Fiziksel manada size güzellik, çekicilik getiren bu tarihleri ajandanıza kaydetmeniz faydalıdır. O ay içinde farklı alanlarda zorluklar yaşansa bile bu enerjiler aşk anlamında sizi rahatlatabilir. Ayrıca bu tarih aralıklarında duygularınızı göstermek, etrafınıza uyum sağlamak, zevk ve konfor içinde yaşamak ihtiyacınız diğer zamanlara göre çok daha ön plandadır.

İş, Kariyer ve Para

21 Aralık 2009- 20 Ocak 2010
18 Şubat-20 Mart
7 Mart – 31 Mart
20 Nisan-21 Mayıs
21 Haziran-23 Temmuz
15 Eylül-27 Ekim
23 Ekim-22 Kasım
22 Aralık 2010- 20 Ocak 2011

Yukarıdaki tarihler arasında burcunuzla uyumlu görünüm yapacak enerjiler altında, İş hayatınız ve kariyerinizle ilgili konularda yaratıcı özelliklerinizi olumlu bir şekilde ifade edebilirsiniz. İstek ve canlılığınız oldukça yüksektir. Bireylik duygunuz ve mücadele gücünüz her türlü girişimde ön saflarda yer almanızı sağlar. Yaratma ve bir amacı gerçekleştirme dürtünüz yüksek olduğundan engelleri kolayca devre dışı bırakabilirsiniz. Kendinizden oldukça eminsinizdir. Yaşam arzunuz ve zorluklarla baş edebilme gücünüz yüksektir.

İletişim, Haberleşme, Yolculuklar

16 Ocak- 10 Şubat
1 Mart-17 Mart
2 Nisan-16 Nisan
11 Mayıs-9 Haziran
25 Haziran-9 Temmuz
21 Ekim-9 Kasım
1 Aralık-10 Aralık

Yukarıdaki tarihler arasında iletişimden haberleşmeye, yolculuklardan çevre ilişkilerine kadar her konuda kendinizi sözel ve yazı anlamında rahatlıkla ortaya koyabilir, bilgi birikiminizi ve etrafınızla olan bağlantılarınızı düzgün bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Başkalarıyla olan her türlü temasınızda zihinsel manada gerilimden uzak, mantıklı düşünmeye açık ve olayları iyi kötü veya yanlış doğru anlamıyla değerlendirebilirsiniz. Gözlem gücünüz yüksektir. Kıvrak zekanızla, algılama gücünüzle, iletişim ve konuşmalarınızla etrafınızda hayranlık uyandırabilirsiniz. Meraklılığınız bir çok alanda bilgi toplamanızı sağlayabilir. Bu bilgileri başkalarıyla paylaşabilir, takdir görebilirsiniz.

2010 Yılı Gezegenlerin Geri Hareketlerinin Siz Balıklar Açısından Etkileri

20 Aralık 2009 – 10 Mart 2010 : Mars geri hareketi(Aslan burcunda) : Çalışma hayatınız, sağlığınız konularında lütfen dikkatli olunuz. Özellikle beslenme ve kalp sağlığınıza özel önem veriniz. İş hayatınızın sağlıkla ilgili güvence kısmına özel önem gösteriniz. Aşırı çalışma veya tümüyle çalışma hayatınızla ilgili sorunlarınızı gözden geçiriniz. Yenilik anlamındaki girişimleri mercek altına alınız. İş çevrenizle alakalı konularda agresif davranmayınız. Sanatsal konularda yoğun bir dönem geçirebilirsiniz.

26 Aralık 2009 – 15 Ocak 2010 : Merkür geri hareketi(Oğlak burcunda) : Sosyal ilişkileriniz, işle ilgili grup faaliyetlerinizde özellikle otorite konumunda bulunan kişilerle iletişiminize dikkat ediniz. Acele kararlar vermeyiniz. Gözden geçirmelerde bulunmadan hiçbir konuda bir proje altına imza atmayınız. İş güvenliğiniz ve grup içindeki liderliğiniz konusunda dikkatli olunuz. Yarım kalan işlerinizi bitiriniz. Yeni teklif ve planlamalarda bulunmak yerine eskileri gözden geçiriniz.

17 Nisan – 11 Mayıs : Merkür ikinci geri hareketi. (Boğa burcunda) : Yakın çevrenizle ilgili olan her türlü paylaşımınız, eğitim hayatınız, iletişim, yolculuklar ve parasal konularda lütfen dikkatli olunuz.

20 Ağustos – 12 Eylül : Merkür üçüncü geri hareketi. (Başak burcunda): Karşıt burcunuzda meydana gelecek geri hareket nedeniyle özel ilişkinizle ilgili mevzularda gereksiz konuları büyütmeyiniz. Karşılıklı yapıcı manada konuşmaya deneyiniz. Yeni iş teklifleri, ortaklık ilişkileri ve iş sözleşmelerinde dikkatli olunuz. İmza atmadan önce etraflıca gözden geçiriniz.

8 Ekim-8 Kasım : Venüs geri hareketi(Akrep burcunda) : Mesleki konularda yapılacak yolculuk, parasal alışveriş, başkalarıyla olan ortaklık veya paylaşımlar konusunda özellikle dikkatli olunuz. İlişkilerinizde yaşanabilecek kıskançlık ve güç savaşlarında çıkarlarınızın zedelenmemesi için herşeyi dengeli bir şekilde yerine oturması için sakin olunuz. Ani kararlar vermeyiniz.

8 Kasım-18 Kasım: Venüs geri hareketi(Terazi burcunda): Maddi ve manevi konularda size destek olanlar veya sizin destek olduğunuz kişiler varsa bu kişilerle olan ilişkinizde dikkatli olunuz. Gücünüzü aşan sözler vermeyiniz. Tutkularınız, cinsel paylaşımlarınızda takıntılı davranmayınız. Olur olmaz kişilerle ilişkiye girmeyiniz.

10 Aralık-18 Aralık : Merkür geri hareketi : (Oğlak burcunda) : İş hayatınızla ilgili mevzularda kimlerle işbirliği halinde iseniz bu kişilerle olan iletişiminize özel önem veriniz. Karşınıza çıkabilecek yeni iş teklifleri veya organize işlerde beklemede kalınız. Eskiyle alakalı işlerinizi bitiriniz.

18 Aralık-29 Aralık : Merkür geri hareketi: (Yay burcunda) : İş hayatınızı ve kariyerinizi ilgilendiren konularda, seyahatlerinizde ve iş görüşmelerinizde lütfen dikkatli olunuz. Yabancılarla yapılacak sözleşmelerde acil hareket etmeyiniz. Bulunduğunuz alanda güçlü hale gelmek için geri hareket süresince araştırmalarda bulunabilirsiniz. Ancak yenilik anlamındaki teklifleri gözden geçirmeden okeylemeyiniz.

Burcunuza göre 20 etkili tavsiye: http://blog.milliyet.com.tr/Blog.aspx?BlogNo=219542

2010 yılı astroloji yorumlarınızı ay ay ''Melekler Yüreğinizden Öpsün'' sayfasından ve "2010 Astroloji Günlüğü" adlı kitaptan takip edebilirsiniz.

Burçların farklı özellikleri ve yorumları: http://blog.milliyet.com.tr/Arsiv.aspx?UyeNo=612144&KategoriNo=3

İremSu
Mynet Astroloji Danışmanı
astrologunuz@mynet.com

Gönül Notum: Mynet Astroloji Danışmanı Sevgili İrem Su Hanımefendiyle yapmış olduğum özel görüşme sonucunda, kendisinden aldığım yüksek izinle, bundan böyle; ''Melekler yüreğinizden öpsün'' sayfasının bir astroloğu var..

Astroloji ve burçlar hakkında öğrenmek istediklerinizi Astrolog Sevgili İrem Su'ya iletebilir ve aynı zamanda yine bu sayfadan aylık burç yorumlarınızı takip edebilirsiniz.. Astrolojiyle ilgili bilgi ve birikimlerini bizlerle paylaştığı için, kendisine bir kez daha teşekkür ediyor ve sevgilerimi gönderiyorum..

Sabiha Rana

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
 
 

Yüzde doksan beni tarif ediyor efendim, Bozcada projemi hızlandırmam gerektiğini öğrenmiş oldum sayenizde, bu yıl içerisinde gerçekleşmezse sipaliler iade değil mi:-))

Arif ÖĞÜTÇÜ 
 27.03.2010 21:20
Cevap :
İyilik ve güzelliğin yakanızı bırakmaması dileğimle sevgiler gönderiyorum.. :)  29.03.2010 20:27
 

burçlar ve futbol insanoğlunun uğraştığı en boş ve saçma iki şey...

Aysunca yazılar 
 12.02.2010 20:03
Cevap :
Bu boş uğraşıları boş geçmeyip yorumladığınız için teşekkür ederim. :)  13.02.2010 10:20
 

umarım, mutlu ve umutlu bir yıl olur, kaderim bile yanımda değilken; umarım bu yıl mutluluklar, bu Başak kadınını bulur, iyi yıllar sevgiler.

Ruksan İLDAN 
 20.12.2009 19:52
Cevap :
Sevgili Ruksan İldan, bende sizlerle aynı anda bilgilendim. Heyecan içinde ''Yengeç Burcunu'' okudum. Ummayalım inanalım diyorum. Gelen yıllar en güzeliyle gelecekler inşallah. Umutlarınızın bitmemesi ve murad ettiklerinizin gerçekleşmesi dileğiyle size sevgiler gönderiyorum. Mutlu Yıllar efendim. :)  20.12.2009 21:44
 
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
 
Toplam blog
: 1988
Toplam yorum
: 5389
Toplam mesaj
: 722
Ort. okunma sayısı
: 4907
Kayıt tarihi
: 26.10.06
 
 

Gazeteci - Yazar (NLP Uzmanı - İlişki ve Yaşam Koçu) Yaşarken dünyayı dolaşmayı, topraktan güneşe..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster