Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

21 Mayıs '17

 
Kategori
Güncel
Okunma Sayısı
95
 

Atatürk'e neden küfürlü iftiralı saldırılar yapılıyor?

Atatürk'e neden küfürlü iftiralı saldırılar yapılıyor?
 

Yetmiş küsur yıl önce ölmüş bir insan bugün bu küfürle, iftiralar neden atılıyor? Aslında hedef şaşırtma yapılıyor. Amaç laik, demokratik cumhuriyeti yıkmak, yerine dini esaslara dayalı bir devlet kurmak. Bu damar gittikçe genişliyor. Güya müslümanlar, bile bile günah işliyorlar. Onlara göre günah değil, aksine büyük ecir var.

Bakıyorum ellerinde Türk bayrakları molla kıyafetli insanlar demokrasi yürüyüşü yapıyorlar. Kimler inanır bilmiyorum demokrasiyle alakaları olmadıklarını ben biliyorum

Bir de Osmanlıcılık furyası başladı. Ne yapmak istiyorlar, padişahlığı geri mi getirecekler?

Sosyal paylaşım sitelerinde R.T.Erdoğan için akla ziyan paylaşımlar yapıyorlar. İsterse karısı olurum gibi. Daha neler neler. Bu insanlarda hiç mi namus, onur kavramı yok.

Bakınız PKK yıllardır Kürt devleti kurabilmek için terör eylemi yapıyorlar, binlerce şehit, onbinlerce terörist öldürüldü. Neden bağımsız bir devletimizin değeri bilinmiyor, anlamakta zorluk çekiyorum.

Tabi bu ahlaksız eylemlerin arkasında da bazı odakların olması muhtemel dahilindedir. Cumhuriyetin varlığı ciddi bir tehdit altındadır. Zamanında birisinin dediği gibi, kanlı mı olacak, kansız mı? Kanlı olacak tabi.

Toplum olarak aklımızı başına almalıyız, gereken önlemleri hayata geçirmeliyiz. Yoksa iş işten geçmiş olacak.

Cemile Torun, Nil ALAZ bu blog'u önerdi.

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
 
 

Bu ulkede bir cok iran vatandasi yasar. Cogu sah zamani bitiminde goc etmis. Ortak soylemleir; Bir gun uyandik ki mollalar yonetimi ele almis, hic bir sey yapmamanin uzuntusyle yasiyoruz...!

Newyorker 
 02.06.2017 3:59
Cevap :
Baskıyla,silah zoruyla,zulümle inanç olmaz ki,laik sistemin önemini anlatmaya çalışıyorum,herkesin inancı kendine,o zulümle nasıl yaşanır,İran solcuları islam devrimine destek verdi,sonra kellelerinmden oldular,ibret alınmalı uzaktan da olsa selamlar,esenlikler.  02.06.2017 14:03
 

Bir bilim dalı olarak tarh ciddiyet ister. Bazılarının ellerindeki iki ucu kirli değnekle ' araştırmacı tarihçiliğe soyunmaları ' ne yazıkki belge uydurmaktan öteye gitmiyor. Böylece şekillendirilen tarih anlayışı genç dimağlarda kirli tortular bırakıyor ve bunu ( tarihçilerden başka ) temizleyecek bir elektirikli süpürgesi yok. Saygılarımla.

Mehmet Emin Yolsal 
 01.06.2017 12:59
Cevap :
Değerli yorumunuz için teşekkür ederim. Din gibi bilim de siyasetin emrine girerse yanlış bilgilere hurafelşere inananlar maalesef artış gösteriyor ülkemizde olduğu gibi,saygılar,esenlikler.   01.06.2017 13:59
 

Merhaba, kurulmuş büyümüş ve gerilemeye başlamış, matbaayı red etmiş bir İMP luğun neyiyle gurur duyuluyor anlayamıyorum... Gönül hoşluğuyla.

Kadri KANPAK 
 31.05.2017 15:43
Cevap :
Evet,aynen dediğiniz gibi sayın Kanpak,saygılar esenlikler.  01.06.2017 11:19
 
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
 
Toplam blog
: 427
Toplam yorum
: 322
Toplam mesaj
: 18
Ort. okunma sayısı
: 226
Kayıt tarihi
: 15.03.11
 
 

A.İ.T.İ.A Yönetim Bilimleri Fakültesini bitirdim. Kütüphaneci ve Maliyeciyim. Emekli oldum. İlgi ..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster