Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

24 Mart '10

 
Kategori
Ben Bildiriyorum
Okunma Sayısı
1436
 

Atlantis uygarlığı Ay'da olabilir mi?

Atlantis uygarlığı Ay'da olabilir mi?
 

Atlantis uygarlığı gerçekten kurulduysa, güneş sistemimizde bulunmayı bekleyen parmak izleri vardır.


Tüm dünyada konu ile ilgilenenlerin peşinde olduğu ve yerini bulmaya çalıştığı Atlantis Uygarlığı acaba dünyamızın uydusu diye bildiğimiz Ay’da olabilir mi?

Konu aklına geldikten sonra internette arama yapmaya başladığını belirten araştırmacı ve yazar H. Ertuğrul Şahin, beklemediği bazı bilgilere ulaştığını belirterek, birkaç yıl önce çıkan bazı haberlerde eski bir NASA çalışanının Ay’daki uygarlık izlerinden bahsettiğini söyledi.

Zaman zaman Ay’ın yapay bir uydu olduğu yolunda spekülasyonlar yapıldığını da belirten H. Ertuğrul Şahin, “aslında Ay’ın dünyamızdan daha yaşlı ve daha farklı bir yapıya sahip olduğunu düşünüyorum” dedi.

Şahin, yerçekiminin, gök cisimlerinin kendi etraflarında dönmesi ile oluştuğu yolundaki bilginin de tekrar gözden geçirilmesi gerektiğini belirterek, “geçtiğimiz yıllarda dünya manyetik alanının, dünya çekirdeğini oluşturan magmadan kaynaklandığı söyleniyordu, ancak belirli sıcaklıkta manyetik alan geçerliliğini yitirir, bunun farkına geç de olsa varılmış olmalı ki artık bu konuyu açıklamak için başka formüller aranıyor” dedi.

Tüm bu açıklamalardan sonra, kendi öngörüsünü açıklayan Şahin; “Atlantis değilse de, Atlantis’in nerede olduğunu gösteren bilgiler Ay’da olabilir” dedi.

Araştırmacı ve yazar H. Ertuğrul Şahin, “NASA’nın aslında Ay’da olan bilgiler üzerinde çalıştığını düşünüyorum ve son olarak gündeme gelen, Ay’da önemli miktarda su bulunduğu haberlerinde de, su ile kastedilenin önemli miktarda bilgi olduğunu sanıyorum” dedi.

Ve sözlerini şöyle tamamladı: “NASA, belki aynı zamanda Ay’ın nerden geldiğini de araştırıyordur, çünkü Ay, dünyamıza ait değil gibi duruyor”.

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 73
Toplam yorum
: 19
Toplam mesaj
: 18
Ort. okunma sayısı
: 595
Kayıt tarihi
: 07.02.07
 
 

Ertuğrul Şahin, 1968 Mersin doğumlu. Karadenizli. Çukurova Üniversitesi, İktisadi ve İdari Biliml..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster