Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

24 Kasım '12

 
Kategori
Haber
Okunma Sayısı
1162
 

Aydın'da yılın öğretmeni Söke'den

Aydın'da yılın öğretmeni Söke'den
 

Söke'den Behiye Hanım İÖO Görsel Sanatlar Öğretmeni Ayla DURSUN.


24/11/2012
Aydın'da yılın öğretmeni seçilen Behiye Hanım İÖO Görsel Sanatlar Öğretmeni Ayla Dursun Söke'nin gururu oldu

AYDIN'DA YILIN ÖĞRETMENİ SÖKE'DEN

Aydın'da yılın öğretmeni seçilen Behiye Hanım İÖO Görsel Sanatlar Öğretmeni Ayla Dursun Söke'nin gururu oldu. Milli Eğitim Bakanlığımızın bu yıl Türkiye genelinde başlattığı "Öğretmenlik Mesleğinde Fark Yaratanlar" isimli projesinde yaptığı başarılı çalışmalar sonucu okulumuz Görsel Sanatlar Öğretmeni Ayla Dursun, Aydın ilinin fark yaratan öğretmeni seçildi. 81 ilin fark yaratan öğretmenlerinin Ankara'ya gideceği bu proje kapsamında,Söke Behiye Hanım İÖO Ayla Dursun'un da Aydın'ı temsil edecek olması Söke Milli Eğitim Camiasında sevinçle karşılandı. 22-23-24 Kasım 2012 tarihlerinde Ankara'da Milli Eğitim Bakanımız, Başbakanımızla çeşitli görüşmeler yapılıp Cumhurbaşkanımızla 24 Kasım Öğretmenler Günü münasebetiyle Çankaya Köşkünde yemeğe katılacak Ayla Dursun ,son yıllarda hazırladığı projelerinin kabul göremsi ile dikkat çekmişti. Aydın da yılın öğretmeni seçilen Söke Behiye Hanım İlköğretim Okulu Görsel Sanatlar Öğretmeni Ayla Dursun,bu gün yapılacak olan etkinliklere katılmak üzere önceki akşam Ankara ya gitti.

Haber: Necati Maldar.

Bu haberi Aydın ili Söke İlçesinde yayımlanan Söke Ekspres'ten aldım. Milli Eğitim Bakanlığı'mızın almış olduğu  bu kararı  sevinçle karşılıyorum. Çalışan öğretmenlerimize  hak verilmelidir. Çalışan kazanıyor. Atatürk'ün bile bu konuda  güzel bir sözü vardır : Tek bir şeye ihtiyacımız vardır O da: Çalışmak, çalışmak ve yine çalışmaktır " diye.

Söke Behiye Hanım İlköğretim Okulu  Görsel Sanatlar dalında yılın öğretmeni seçilen bu  saygıdeğer ve başarılı öğretlmenimiz  Ayla  DURSUN'u  ve tüm okulda görevyapan  tüm öğretmenlerimizin  24 Kasım öğretmenler Günü'nü candan kutluyorum. Söke'mizin  adını onurla  Ankara'ya taşıdıkları için. Tekrar candan kutluyorum.

Abdülkadir Güler

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
 
 

Kocaman yürekli Öğretmenim bu güzel haberi bizimle paylaşan o güzel yüreğiniz dert görmesin.SEVGİLER.

Şennur Köseli 
 24.11.2012 16:10
Cevap :
Merhaba Şennur Hanım, evet böyle çalışkan öğretmenlerimiz vardır.Daha nicesine. Teşekkürler.  24.11.2012 20:09
 

Değerli öğretmenim , Ayla Dursun öğretmeni kutluyorum.Bilgilendirdiğiniz için teşekkür ederim.Selam ve saygılar.NAHİDE ÇELEBİ

NAHİDE ÇELEBİ 
 24.11.2012 14:51
Cevap :
Evet Nahide Hanım, böyle başarılı öğretmenlerimiz vardır. Onun için gönülden tebriklerimi sundum, size de nica 24 Kasımlar diliyorum.Selamlar.  24.11.2012 20:12
 

Kıymetli Üstat,saygıdeğer Öğretmenimiz Sayın Abdulkadir GÜLER: Söke Behiye Hanım İlköğretim okulu öğretmeni Ayla DURSUN'u kutluyoruz,başarılarının devamını diliyoruz.Böyle bir günde onun bu başarılarını okurlara aktardığınız için size ayrıca teşekkür ediyor.Selam ve saygılarımızı sunuyoruz.

Mehmet Burakgazi 
 24.11.2012 12:44
Cevap :
Sağ olunuz, var olunuz aziz kardeşim. Selamlar ve sevgiler sunuyorum...  24.11.2012 20:13
 
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
 
Toplam blog
: 2117
Toplam yorum
: 4636
Toplam mesaj
: 223
Ort. okunma sayısı
: 824
Kayıt tarihi
: 27.06.09
 
 

1946 Mardin ili, Kızıltepe ilçesi'nin Esenli köyünde doğmuştur. İlk ve ortaokulu Kızıltepe'de bitir..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster