Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

04 Kasım '12

 
Kategori
Futbol
Okunma Sayısı
249
 

Aykut eğer başa düşecek olan taşsa, Alex bir meteordur dünyaya çarpan!

Aykut eğer başa düşecek olan taşsa, Alex bir meteordur dünyaya çarpan!
 

Böbrek taşını çıkarıp blogların ortasına atan yazarlara


Sevda anakara kadar, yurt kadar büyük olunca biçimlenmesi ve yorumlanması da o kadar farklı boyutar gösterebiliyor. Asıl amacın Kanarya'nın her daim bu topraklarda şakıması olmasına rağmen, bazen hangi tonda ve hangi desibelde şakıması çatışmalara neden olabiliyor. Fenerbahçe'yi yazan bilumum blog ahalisinin hem fikir olduğu tek konu Fenerbahçe'nin mutluluğu buna inancım tam ama ayrışılan nokta bu mutluluğun nasıl ve kim tarafından getirileceği. Siz Aykut'dan yana  olabilrsiniz, biz etikten ahde vefadan, biz demokrasiden terden, siz Aziz Yıldırım'a biattan. Bunların alayı araçtır asıl amaca ulaştıran. Lakin eğer ortak sevdamız için yazma cesaretini gösteren blogistler bilmeliler ki tek kelam Fenerbahçe yazdıklarında her türlü yoruma açık olmalılar. Çünkü Fenerbahçe kimsenin babasının malı olamıyacak kadar büyük ve yüce bir değerdir. Aykut'u savunacağım diye taş düşürmeye kalkıp ''Hııı bakın bi yazı yazacağım başınıza Aykut Kocaman kadar taş düşsün'' demek aleni böbürün kendi yazdıklarını gökten zembille inmiş görmenin dışa vurumudur. Pamuk Prensesi beyenmeyen kötü cadının aynasına mı bakıp güne başlıyor bu yazarlar? Yazarsan her ne konu olursa olsun yorum yeme hakkın var ha bunu adabıyla karşılarsın ya da gargara yapar kusarsın o senin kabiliyetine kalmış.

Akhisar'da galibiyet beklenmedik bir ayaktan 3 buçuk Selçuk'tan gelince sosyal alem sarsılmış. Bu Selçuk konusunda aslında tek masum Selçuk'tur. Selçuk'un Sabri ile atbaşı giden şanı sadece kendileri için değil onları o kadar değerli zanneden, zannettiren çalıştırıcıların vebalidir. Selçuk Şahin Fenerbahçe'de torpilin resmi geçididir. Bunu herkez bilir, görür ama ucu Aykut'a dayanacağından bi kısım taşlı yazar bunu kaleme almak istemez. Komutanı olmayan ordu, öğretmeni olmayan haylaz talebeler sınıfı gibi oynuyoruz artık. İdrar basıncı ile en basıt takımları bile yenmek zafer tacı takmasına neden oluyor  gelinen seviyede.

Limasol karşısında sahaya sürülecek bol turnusol kadrosu bu maçtan da yüzünün akı, Aykut'un ahkamı ile çıkacaktır. Tabela severler bundan da ne hikmetler çıkaracak şimdiden okur gibiyim. Ve sonra...

Aykut kadar bizim başımıza taş düşse pek bişey olmaz bu bir çakıl taşı etkisi yaratır ama Alex kadar başınıza taş ki buna taş denmez meteor denir o zaman ne yapardınız acaba? Tavsiyem kasksız yazmayın her an bir meteor düşebilr biatçı kafanıza.

 

 

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
 
 

O meteor kafana çarpsa da düzelsen gari...Aykut Kocaman'nın bir jose mourinho olduğunu söyleyen yok.Bizim gördüğümüz ve doğru bulduğumuz şey buna Aziz Yıldırım ne kadar izin verir bilmeyiz.Taraftar ne kadar sebat gösterir bilmeyiz.Futbolcuların Takımı olmaktan çıkarıp Teknik Direktörün Takımı olmak için çalışıyor.Bunu da doğru buluyoruz.Hata var mı? var.Eksiklik var mı?var her şey düzgün mü hayır.ama HEDEF DOĞRU.Biz bekleyeceğiz.Beklemek istemiyorum dersen Aykut Kocaman'a en azından saygı göster.

mehmet binlik 
 04.11.2012 21:21
Cevap :
haklısın Aykut Kocamana saygıduymalıyım bir palamutun kırmızı bisiklete ihtiyaçlığı kadar... Saygı sana duyulur, merte dobraya ama sinsiye kumpascıya samanaltıcıya asla.en azından   05.11.2012 12:10
 

Gönderme yapacağına adımı ve yazımın linkini ver de insanlar kararını öyle versin.MBlog yazarı Ahmet Aydın bunu yazmış ama ben de başka birşey söylüyorum deme delikanlığını göster önce, öyle Nihat Genç'in,Yılmaz Özdil'in ismini profiline yaz.Yazılarım yoruma açık.Senin yorumlarında sayfada duruyor.Söyleyeceğin birşey varsa delikanlıca yaz,millet ne olduğunu bilsin.Yazdıklarına gelince,benim nazarımda bir kıymeti yok.Çünkü bir fikir tartışmıyoruz.Benim yazılarıma katılırsın ya da katılmazsın umurumda değil.Ayrıca kimseye de biat etmem,bunu böyle bil.

Ahmet AYDIN 
 04.11.2012 13:57
 
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
 
Toplam blog
: 220
Toplam yorum
: 683
Toplam mesaj
: 10
Ort. okunma sayısı
: 200
Kayıt tarihi
: 14.08.12
 
 

İşimiz gücümüz  finasalpara, ama sevemedik hiç bir daim kendi malımız gibi bedenini. Neyse bize b..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster