Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

24 Ağustos '12

 
Kategori
Futbol
Okunma Sayısı
21
 

Aykut Kocaman da Jose Maurihno ne ?

Teknik Direktörler sürekli yanlış yapıyor. Futbolda bir kazanan var. Teknik Adamlar. Yaptıkları iş ya da başardıkları ne ?

Aykut Kocaman CL maçları önünde ve sonunda yaptığı konuşmalar skandal. TD kişiliğini yansıtmayan konuşmalarda Kocaman bir edebiyatçı iddiası sergiliyor. Uzun hemde çok uzun cümleler küçük anlamlar taşırken kafalarda karışıklık yaratıyor. Eğer oyuncuları ile de böyle konuşuyorsa vay çevirmenlerin haline. Kimin ne anladığını sahada görüyoruz. Moskova maçı 2-1 bitmiş. Dünyanın her yerinde bu deplasman takımı için avantajdır. Ancak Aykut a göre bu avantaj olmuyor. Neden olmadığı da meçhul. Senin takımın turu geçmek için gereken skoru ilk maçta aldı. Rakamlar ve istatistikler böyle söylüyor. %70 senin takımın turu geçer Aykut.

Jose Maurinho dünyanın en büyüğü. İlk Barça maçında çöktü. Barça oyun ve skor olarak Reali ezecek bir takım olduğunu bir defa daha gösterdi. Jose ne görüyor. Takımını Barça ayarına getirebilmek için ne yapıyor ? Üstelik Real gibi zengin kulüpte. Hiç bir şey yapamıyor ve yine Barça hatalarını beklemekten başka yol bulamamış. Bu bir büyüğün davranış şekli olamaz.

Teknik Direktörler, futbolun en zayıf halkaları. Çok para alıyor olmaları gerçeğini de dikkate alırsak onlara neden katlandığımızı çok düşünmemiz gerektiğinde hemfikir oluruz.

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 246
Toplam yorum
: 23
Toplam mesaj
: 0
Ort. okunma sayısı
: 181
Kayıt tarihi
: 08.09.09
 
 

01.04.1956 doğumluyum. İnsanca yaşamın en önemli değer olduguna inanırım. Paylaşmanın önemine ina..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster