Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

13 Mart '08

 
Kategori
İlişkiler
Okunma Sayısı
258
 

Bahtsız Juliyet spor'da

Bahtsız Juliyet spor'da
 

Biliyorum rejim yapmak gerçekten de irade isteyen bir uğraştır. Zaten bugüne kadar bunu başarabilmiş Ulu Kadın sayısı eminim çok azdır. Tabiiki de bendeniz önemli bir şahsiyetim ve böyle basit Dünyevi uğraşları fazla çaba sarfetmeden başarabilirim ama gelin görün ki bu çabalar için yeterli motivasyona sahip değilim.

Lafı fazla uzatmadan, rejim işini 3. gününde yarıda kesitiğimi söylemek zorundayım. Aslında bunu gizli de tutabilirdim ama benim gibi asil ruhlu insanlar yalan söylemezler, gizli saklı iş yapmazlar.

Sonuçta baktım zayıflayamıyacağım, destek için spora başlamaya karar verdim. Küçük burjuva bendeniz, Anadolu yakasında yeni açılan bir otelin spor salonuna yazılır. Ne kadar hevesli olduğumu anlatmak için gerekli kelimeleri bulamıyorum ama, zayıfladığım zaman siz hevsimin geçici değil, kalıcı olduğunu anlamış olacaksınız. İşte o zaman karşınızda bambaşka birini bulacaksınız.

Spor salonunda, özellikle yoga ve pilates derslerindeki maceralarımı en yakın zamanda paylaşacağım ama önce maceraya doğru gitmem lazım...

Tüm Juliyetlere selam olsun, Romeolara da olsun :)

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 125
Toplam yorum
: 313
Toplam mesaj
: 76
Ort. okunma sayısı
: 1733
Kayıt tarihi
: 24.05.07
 
 

Bir gün elle tutulabilen, mürekkep kokusu içine çekilebilen GERÇEK bir gazetede köşe yazıları yaz..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster