Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

08 Nisan '11

 
Kategori
Bilgisayar
Okunma Sayısı
1510
 

Balıkesir-Edremit Körfezi’nin güvenlik kameralarını Virtus yapıyor

Balıkesir-Edremit Körfezi’nin güvenlik kameralarını Virtus yapıyor
 

Virtus Güvenlik Sistemleri


Balıkesir ilinin Edremit ilçesinde faaliyet gösteren Virtus Bilgisayar ve güvenlik kamera sistemleri güvenlik kameraları sisteminde bir numara. Körfezin tüm güvenlik kamera ekipmanlarını yapan Virtus Bilgisayarın gece görüşlü, plaka okuma özelliği olan kameraları çok revaçta, Havran Köylerinin güvenlik kamera ağını Virtus Bilgisayar örüyor. Virtus Bilsiyar’ın adresi şöyle; Yılmaz Ak Pınar Bulvarı No: 48/a Edremit Telefon: 0 266 373 41 73 nolu telefondan bilgi alabilirsiniz. 

Balıkesir ilinin Havran ilçesinin Küçükdere Köyü’nde hırsızlara geçit yok. Köy Muhtarı Kadir Özülkü kendi kaynakları ile 4.500 tl ye mal olan 16 gece görüşlü kamera kayıt DVR sistemi ile köyü 24 saat kayıt altına alıyor. Havran Kaymakamı Orhan Balcı, Havran Jandarma Komutanı Alim Yıldırım, Havran Belediye Başkanı Hasan Lofçalıoğlu geçtiğimiz gün Küçükdere köyündeki DVR 16 gece görüşlü kamara gözetleme merkezini hizmete açtılar. Artık Havran Küçükdere köyü 24 saat hırsızlara karşı kızıl ötesi , gece görüşlü, plaka okumalı sistem ile kayıt altına alınacak. Açılışta bir konuşma yapan Kaymakam Balcı ‘’ Küçükdere Köy muhtarı Kadir Özülkü’nün kendi kaynakları ile yapmış olduğu gece görüşlü, kamera kayıt merkezinin herkese örnek olmasını istiyorum. Tüm muhtarlarımızın kamera kayıt sistemlerini köylerine kurmalarını tavsiye ediyorum. Diyerek Muhtar Kadir Özülkü’yü takdir etti. Jandarma Komutanı Alim Yıldırım gece görüşlü kamera kayıt sistemini çok beğenerek, özellikle plaka okuma sisteminin de kurulmuş olması işimizi kolaylaştıracak. Kameralar plakalara kadar okuyor. Muhtarımızı tebrik ediyorum. Havran’da bir ilki gerçekleştirdi. Şu an Havran merkez ve köyler de dahil olmak üzere merkezi kamera sistemi yok. Sadece Küçükdere Köyünde var bu ilktir dedi. Tüm muhtarlarımızı güvenlik kamerası merkezi kurmaları konusunda duyarlı olmaya çağırıyoruz diyerek. Vatandaşların huzur içinde yaşamaları için tavsiyelerde bulundu. Kamera gözetleme merkezini çok beğenen muhtarlar en kısa zamanda bu sistemleri köylerine kuracaklarını dile getirdiler. 

Muhtarlar Öğretmen Lojmanlarını Tamir ediyor 

Havran Kaymakamı Orhan Balcı’nın başlatmış olduğu köylerde eğitim seferberliğinin bir parçası olan Köy Öğretmenleri köylerde oturacak projesine muhtarlardan büyük destek geldi. Kaymakam Balcı muhtarlara basının önünde hatırlatma yaparak yeni eğitim ve öğretim sezonuna köy lojmanlarını yetiştirin, tadilat, bakım ve onarımını yapın talimatı verdi. Yeni eğitim ve öğretim yılında Havran ilçesinin 27 köyü öğretmenleri köylerde ikametgah edecek. 

Beytullah Yılmaz web: www.beytullahyilmaz.com.tr web: www.korfezdepolitika.com msn: bilgi@beytullahyilmaz.com.tr mail: korfezdepolitika@gmail.com Gsm: 0 544 864 95 26 Basın Büro: 0 266 432 42 88 

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 2071
Toplam yorum
: 106
Toplam mesaj
: 7
Ort. okunma sayısı
: 749
Kayıt tarihi
: 04.01.11
 
 

Beytullah Yılmaz 1977 Yılında Balıkesir ilinin Edremit ilçesinde doğdu.   İlyada fotogrametri Har..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster