Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

11 Ekim '19

 
Kategori
Güncel
Okunma Sayısı
92
 

Barış Pınarı Harekatı

Bin atlı akınlarda çocuklar gibi şendik...

        Bilmem zaman o zaman mıdır? Ancak bildiğim bu kan yine aynı kandır. Seferin Türklerden, zaferin Allah'ın (c.c.) ,Gayenin ise yine mazlumlar olduğudur.

        Şanlı ordumuz tarihinde nice zaferlere koşmuş ve Allah'ın (c.c) inayetiyle bu zaferlere muvaffak olmuştur. Yakın tarih diye adlandırdığımız son asırda da nice şanlı zaferlerin sevincini bu millete yaşatmıştır. Ancak bu yola koyulma sebepleri hiç bir zaman kendi gayrimeşru emelleri için olmamıştır ki tarihin hiç bir safhasında böyle bir emel gütmemişlerdir. Yalnız çağrıldığı yere gitmiştir. Çünkü Türk beklenendir. Mazlumlar bekler, küçük bir çocuk bekler, dağ başında yaşlı bir nine bekler. Kim mazlumsa o Türkü bekler. Çünkü bilir ki Türk vefalıdır. Türk adaletlidir. Türk yardım severdir. Bunu öyle bir işlemiştir ki gönül coğrafyasına Türk olmayan bir çocuk dahi “BEN BÜYÜYÜNCE TÜRK ASKERİ OLACAĞIM" diye bilmektedir.

        Türk var oldukça onun şanlı ordusu şevkle, sevinçle, ölümden korkmayarak ‘kalırsak vatan bizim, ölürsek cennet' nidaları atarak zalime korku, mazluma umut olacaktır inşaallah. Taşıdıkları ilahi muştu sancağını şerha şerha toprağın suya susaması gibi bağrı yanık insanlığa ulaştıracaktır. Onun gölgesinde Al Bayrak ile adalet, hoşgörü, merhamet dağıtacaktır.

        Bugünde Ortadoğu’da sınırımızın hemen yanı başında bizleri bekleyen bayrağımızın gölgesini üzerinde hissetmek isteyen mazlumlara umut olma gayesiyle Fırat Kalkanı, Zeytin Dalı ve şuan devam etmekte olan Barış Pınarı Harekatını düzenlemiştir. Rabbimden Mehmetçik'imize muvaffakiyetler diliyorum. Rabbim yâr ve yardımcıları olsun.

        Gazaları mübarek olsun.     

 

cdenizkent bu blog'u önerdi.

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 31
Toplam yorum
: 3
Toplam mesaj
: 0
Ort. okunma sayısı
: 39
Kayıt tarihi
: 24.09.19
 
 

Çalışma Eko.Uzm. ..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster