Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

18 Haziran '08

 
Kategori
Güncel
Okunma Sayısı
195
 

Barış

Barış
 

BAYRAK


Bu kapatma olursa ne olur? Bundan önceki kapatmayı hatırlayın, yanlışlarıyla da olsa iyi giden devlet idaresi bitti. Bu arada birilerinin cebine yaklaşık 40 milyar girdi.

Halka ne oldu, bir sessizlik.... Ekonomi tam bir felç.

Kaç yıl sürdü, 10 yıl.

AKP geldi işler yoluna girmeye başlayınca yine aynı çevreler aynı senaryoları uygulamaya başladılar.

Halk olarak tekrar 10 yıl geriye gitmeyi ve oyunların kıyamete kadar her 10 yılda bir tekrarlanmasını istiyor muyuz? Ben bir vatandaş olarak istemiyorum.

Artık ülkemde herkesin yüzü gülsün istiyorum.

Bu oyunların son bulması, güzel Türkiye'mizde yine eskiden olduğu gibi
barış ve huzur içinde yaşamak istiyorum.

Herkesin birbirinin inançlarına saygılı olduğu ülkemi istiyorum.

Biraz sabırsızca hareket ediyoruz. Halk olarak bizim yanlışlarımız olacağı gibi, devleti idare edenlerinde yanlışları olabilir. Bu zamanda kimse peygamber değil, kimse başkasından peygamber davranışı beklemesin. Sürekli başkalarının yanlışlarını görmek yerine biraz da kendi hayat kitabımıza bakalım. "Gözünün üstünde kaşın var" demek kolay.

Bu ülke için, millet için biz ne yaptık. Siyasi görüşüne bakmadan bu ülkeye, millete hizmet eden herkesi desteklemek lazım. Siyasi muhalif diye doğrusuna yanlışına bakmadan herşeye itiraz etmek bu ülkeye ve millete iyilik değildir.

Bulunduğu makamı su-i istimal etmek tam bir yanlıştır.

AKP'yi bu millet tekrar niye seçti. Çünkü hiçbir kimseyi ayırmadan hizmet etmeye çalıştılar. Niye seçtiler; çünkü bu ülkeyi ileri götürmek için bir programları var.
Hangi tarihte ne noktada olacakları belli ve türlü türlü engellemeye rağmen programlarını uyguluyorlar. Söyledikleri hedeflerin hemen hemen hepsine söylenen tarihlerde ulaşılıyor. Elbetteki hesapta olamayan şeyler olacak 1-2 yıl program gecikebilir. Ama sonuçta hedef belli. Tıpkı eskiden olduğu gibi insanımıza yakışan mükemmel bir TÜRKİYE. Birikmiş bilmem kaç yıllık çöplüğün temizlenmesi öyle birkaç yılda olmaz.

Küslükler, dargınlıklar... Bir tarafa bırakmalıyız. Bence hep beraber elele verirsek hayal gibi görünen günleri bizlerde görür ve yaşarız. Çorbada herkesin tuzu olduğu için herkes memnun olur.

Bence bu mahkeme savcı yaptığı yanlıştan dönmesiyle hemen bitmelidir.

Bir vatandaş olarak ARZ ve RİCA ederim.

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
 
 

DEDiGiNiZ COK DOGRU,BENCEDE ARTIK BU SiYASET OYUNLARI KABAK TADI VERDi DOGRUSU...RESMEN SiYASETiN CILKINI CIKARTTILAR...! BEN AKP DUSNCESiNDE DEGiLiM,ANCAK BU AYAK OYUNLARINADA YETER ARTIK...HERKES GiDER MERSiNE,BiZLER GiDERiZ TERSiNE..! iNANIRMISINIZ MiLLET SiYASET ve POLiTiKADAN BIKMIS ve TiKSiNMiS VAZiYETDE...MiLLET ARTIK RAHAT ve HUZURLU BiR iDARE iSTiYOR,EKONOMiYi ALAN DAHA DiBE GOTURUYOR VURDURUYOR EVELALLAH..! SiZE AZERBAYCAN`DAN SEVGiLER ve SAYGILAR...GUZEL GUNLERE DOGRU iNSALLAH...ARTIK HERKES MiLLETiNi SEVEN iYiCE DUSUNSUN,iKTiDARI iLE MUHALEFETi iLE...!!! NECiP KONi - BAKU / AZERBAYCAN

Necip Köni - Adana / TR 
 18.06.2008 23:51
 
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 14
Toplam yorum
: 20
Toplam mesaj
: 2
Ort. okunma sayısı
: 114
Kayıt tarihi
: 29.03.08
 
 

Mehmet Haras İlkokul mezunuyum. Çiftçilik yapıyorum. İnternet benim için iyi oldu, yeni sistemler..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster