Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

08 Aralık '18

 
Kategori
TV Programları
Okunma Sayısı
71
 

Bartu Ben

Bartu Ben
 

Bartu Küçükçağlayan’ı tanımayanımız yoktur sanırım. Herkes onu Bartu olarak tanımaz belki ama mutlaka Orçun diye tanıyan vardır. Yalan Dünya’nın Orçun’u olarak piyasayı kasıp kavururken aslında onun oyunculuğunun temelini merak edenlerimiz az oldu. Bartu, bazen müzik ile bazen oyunculuğu ile hep bizlerle beraber oldu. Bartu, tanınmakta güçlü çekmeyecek kadar iyi bir oyuncu ve mühtiş bir ses...

Tiyatro, sinema, diziler derken şimdiler de BluTv kanalında ‘’ Bartu Ben ‘’ olarak sevgilileri ile buluşuyor. Benzeri yapılmamış bir işe imza atarak Bartu’yu ve popülasyonun enteresan tanımı yaptığı kahkaha dolu bir iş. Bartu’yu sevmek, Bartu ile yaşamak, Bartu olmak ya da Bartu olamamak... Her birinde resmen Bartu var.

Günümüzde internet temelli işlerin ne kadar ön planda olduğunu daha önceki yazılarımda belirtmiştim. Bartu’nun da bu işlere adım atmış olması onun ne kadar keyifli bir adam olduğunu görereceğiniz eşsiz bir fırsat olacak. Yaşayış, izlenim ve Bartu olmak ile gelen herşeyi siz izleyicileri ile paylaşıyor ve bunu müthiş bir doğallık ile yapıyor.

Etrafındaki kabullenilmesi sorun haline gelmiş yaşam stillerini eğlenerek kabullendiren be eğreti bakışlara resmen bir çizik attığı yeni işini çok seveceksiniz. BluTv ile Bartu Ben’e kavuşmak ve onu daha yakınan tanımak çok kolay... Hemen Bartu’ya bir merhaba demelisiniz.

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
Toplam blog
: 99
Toplam yorum
: 10
Toplam mesaj
: 0
Ort. okunma sayısı
: 109
Kayıt tarihi
: 30.03.18
 
 

Merhaba :) Herkesin yazmaya olan isteği ve hayranlığı ile burada buluşabiliyor olmasından çok büy..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster