Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

19 Mart '09

 
Kategori
Otomotiv
Okunma Sayısı
1511
 

Bas gaza yavrum bas gaza

Bas gaza yavrum bas gaza
 

Yaşasın,

Dün itibariyle ÖTV indirimi müşterilere yansıtılmaya başlatıldı. Üretici ve satıcı firmalar bu indirimin yanında bal-kaymak niyetine ücretsiz check-up, faizi, belli ay süresi için sıfırlamak, ÖTV yetmez, al bende de o kadar indirimi, fazladan uzatılmış garanti süresi, fiyatımı da indiririm, işsizlik sigortamı da yaptırırım kampanyası, gel gel takas indirimine gel diyenlerin yanı sıra 1 yıl ücretsiz yol yardımı, yolda kalırsan beni cepten ara, al sana cep telefonu hediye, kredini ödeyemezsen ödeyeyim güzelim, araba benden, yakıtı benden, birde oyuncak kampanyası. Aklıma gelmeyen daha neler neler ile arabaların üzerlerindeki anahtarlar bizleri oto bayilerinde bekliyorlar.

Batan geminin malları bunlar niyetine; dolar yükseldi, stokları zararına satıyoruz, alan aldı, almayan düz yolda şaştı, bak almazsan 10 sene daha beklersin böyle fiyat insin diye, malum son 10 senenin en düşük fiyatları yönlendirilmesiyle (ki doğruluk payı var) piyasaya yeniden canlansın diye herkes elinden geleni yapıyor. Satan memnun, alan memnun bir nevi.

Otomotiv sektörüne destek veren 13.ülke olarak 13 ün uğursuzluğu düşmez üzerimize umarım. Satışlar bol olsun ama alan tüketicide bilinçli olsun. Malum ne kadar araç, o kadar yakıt demek. Yakıt demek, eğer doğru seçilmezse hava kirliği demek. Araçların kirlenmesi demek yıkanması demek. Bu da suyun tüketilmesi demek.

Hepimize hayırlı uğurlu olsun ÖTV indirimi. Malum bu indirim sektörün canlanmasının yanı sıra; otoparkçıların, oto yıkayıcıların, benzincilerin daha çok para kazanması gibi kazançları da mevcut. Umudum var. Hadise ve ÖTV.’den. Bas gaza yavrum Düm Tek Tek.

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
 
 
Toplam blog
: 119
Toplam yorum
: 101
Toplam mesaj
: 33
Ort. okunma sayısı
: 1387
Kayıt tarihi
: 11.02.09
 
 

Ben kimim? Tüm sıfatlarımın dışında doğduğum günden beri bu sorunun cevabını bulmak için sürekli ..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster