Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 
 

Sabiha Rana Melekler Yüreğinizden Öpsün

http://blog.milliyet.com.tr/sabiharana

19 Kasım '09

 
Kategori
Astroloji
Okunma Sayısı
61492
 

BAŞAK BURCU - Olumsuz Yönleri? Astrolog İrem Su Yorumluyor

BAŞAK BURCU - Olumsuz Yönleri? Astrolog İrem Su Yorumluyor
 

İnternet


BAŞAK BURCU ve Olumsuz Yönleri?

İhtiyaçlarını ve duygularını kafalarının içinde bir türlü tam olarak oturtamadıklarından sürekli kendilerini eleştirir, mükemmel olmadıklarını düşünebilirler.

Nasıl biri olduğunuzdan daha çok, nasıl olmanız gerektiğini düşünür, boş yere kendinizi üzebilirsiniz.

Sürekli başkalarının yükselişine tanık olur. Radikal gelişimlere kapalı durabilirsiniz. Bu yüzden de çoğunlukla ikincil roller üstlenebilirsiniz.

Kendinizde ve başkalarında sürekli eleştirecek bir şeyler bulur, her uyarıya açık ve sinirli bir biçimde tepki gösterebilirsiniz.

Reddedilmekten hiç hoşlanmaz, kırılmaktan oldukça korkabilirsiniz.

Gereksiz bir sürü işi üstlenir, sonra da zamansızlıktan şikayet edebilirsiniz.

Çoğu zaman utangaç, oldukça huzursuz, sağı solu belli olmayan bir insan haline gelebilirsiniz. Kendi öneminiz hakkında net bir fikriniz yok gibidir. Birileri iyi olduğunuzu söylese bile buna inanmakta zorluk çekebilirsiniz.

İlla herşeyi düzene sokmak, pürüzleştirmek zorunda gibisinizdir. Size göre mükemmelliğin sınırı yok gibidir.

Yeni bir gelişmeye ancak yıllar sonra alışabilir, herşeyi didiklemeden rahat edemeyebilirsiniz.

Herkesin kendisini eleştirerek doğruyu bulması gerektiğine inanır. Kusurları, aksaklıkları herkesten önce görür, bu yüzden de rahat edemeyebilirsiniz.

Yardım etmeye bayılır, hatta bu yüzden gereksiz yüklerin altına girebilir. Bu yardımı istemediklerinde oldukça sıkılabilir bu kişileri anlamakta zorluk çekebilirsiniz.

Genellikle hataları, yanlışlıkları olan kişilerle ilişki kurar, onları düzeltmeye kalkışırsınız. Fakat partnerlerinizin çoğunluğu inatçı ve kendini kusursuz gören tiplerdir. Bu yüzden ilişkilerde kurban durumuna düşebilirsiniz.

Herşeyi mutlaka doğru, faydalı şekilde yapmaya çalışır. Bu yüzden hayatın tadını çıkarmakta geç kalabilirsiniz.

İçe kapanmaya yatkınsınızdır. Bazen kendi kendinizi bilerek cendereye sokabilirsiniz.

İçinizden geldiği gibi davranamaz, herşeyi kontrol etmek ihtiyacı duyabilirsiniz.

Kendinizi ve başkalarını olduğu gibi kabullenmekte zorluk çekebilirsiniz.

Eksiklerinizi, insanlara özverili davranarak, hizmet ederek veya onların yükselmelerine yardımcı olmaya çalışarak kapatmak istersiniz. Oysaki yükselmesi gereken kişi sizsinizdir. Fakat bunu yapmaya yanaşmazsınız.

Detaylarda kaybolmadan bütünü görmeye çalışmanız gerektiği halde bunun tam tersini yaparak zaman kaybedebilir, sonra da zamanınız kalmadığından dolayı endişelenebilirsiniz.

Olumsuz yönleriyle diğer burçlar: http://blog.milliyet.com.tr/Arsiv.aspx?UyeNo=612144&KategoriNo=3

İremSu
Mynet Astroloji Danışmanı
astrologunuz@mynet.com

Gönül Notum: Mynet Astroloji Danışmanı Sevgili İrem Su Hanımefendiyle yapmış olduğum özel görüşme sonucunda, kendisinden aldığım yüksek izinle, bundan böyle; ''Melekler yüreğinizden öpsün'' sayfasının bir astroloğu var..

Astroloji ve burçlar hakkında öğrenmek istediklerinizi Astrolog Sevgili İrem Su'ya iletebilir ve aynı zamanda yine bu sayfadan aylık burç yorumlarınızı takip edebilirsiniz.. Astrolojiyle ilgili bilgi ve birikimlerini bizlerle paylaştığı için, kendisine bir kez daha teşekkür ediyor ve sevgilerimi gönderiyorum..

Sabiha Rana

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
 
 

çok da kötü biri degilmişim:) önemli olan karşımdakinin kalbini kırmamam, zarar vermememdir. Ne yaparsam kendime yaparım. selamlar sevgiler.. teşekkürler..

sema öztürk 
 19.11.2009 8:30
Cevap :
Yağmur kötü olur mu? Başta bereket, sonra iyilik güzellik ve huzurdur efendim.. Ben bulut suyunu çok severim. Fırsat buldukça da şifa olsun diye içerim.. :) Sevgilerimi gönderiyorum iç bahçenize.. Saygılarımla. Sabiha Rana.  20.11.2009 10:34
 

Kova burcu sırası bekliyorum efendim, hafta sonu seyahate çıkacağım, rezervasyon yaptıramadım:-)) Gerçekten merak ediyorum efendim, özellikle sizin kaleminizden.. Saygılarımla..

Arif ÖĞÜTÇÜ 
 19.11.2009 1:37
Cevap :
Önce şunu bilmelisiniz ki, son bloglarınızı özellikle okumamış havasındayım. Bilerek okumamış, duymamış o yüzden de bişicik dememiş oluyorum. Bilmem anlatabildim mi efendim? Araya başka yazılar girince İrem Su Hanımefendinin yorumları istemeden de olsa azcık gecikmeli olarak yayına alıyorum. Yakında diğer burçlarda tamamlanacak.. Ailede kova burcumuzda var. Onlarda sizin gibi heyecanla sırasını bekliyor.. :) Üstad ben yazdıklarınızı seviyorum ve postamı gözlüyorum.. Hani bidaha bilesiniz dedim. :) Bazı şeyler bana çok saçma geliyor.. Sizi seviyorum biliyorsunuz. Bugün tam telefon açıp size ağzıma geleni söyliyecektim ki melekler engel oldular. Arif Beye biz hissettiririz sizin kendisine diyeceklerini dediler ve vazgeçirdiler.. İşte böyle sevgili üstadım.. :)  19.11.2009 2:02
 
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
 
Toplam blog
: 1987
Toplam yorum
: 5389
Toplam mesaj
: 722
Ort. okunma sayısı
: 4895
Kayıt tarihi
: 26.10.06
 
 

Gazeteci - Yazar (NLP Uzmanı - İlişki ve Yaşam Koçu) Yaşarken dünyayı dolaşmayı, topraktan güneşe..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster