Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

11 Ocak '12

 
Kategori
Alışveriş - Moda
Okunma Sayısı
604
 

Başak Temel ile Sosyal Ekran'da stil danışmanı ve yazar Aysun Kaba'dan 2012 stil önerileri

Başak Temel ile Sosyal Ekran'da stil danışmanı ve yazar Aysun Kaba'dan 2012 stil önerileri
 

Başak Temel


Merhabalar :) Sosyal Ekran programımın planlama aşamasındayken moda konusu listemin ilk sıralarındaydı. Neden derseniz güzel görünmek, “trendy" olmak gibi anlamların dışında artık iş hayatından, siyasete kadar geniş bir yelpazede önem arz ediyor moda ve stil konuları.

Biliyorum bu yazının okuyucularını çoğunlukla kadınlar oluşturacak ama erkekler de artık gözle görülür şekilde moda ve stile ilgililer. Önemli toplantılara giderken ona uygun renklerde giyinen erkeklerin sayısı artık hiç te az değil :) En yakın zamanda erkek giyimine yönelik bir program da yapmak istiyorum…

 

 

Her ne kadar “görünüşümüzle karşılanıp kişiliğimizle uğurlanırız” desek de inkar edilemeyen bir gerçek önümüzde…

Bu süreç içerisinde karşımıza son birkaç yıldır “stil danışmanlığı” kavramı da sıkça çıkmaya başladı. Ev hanımlarından siyasetçilere kadar giyim kuşam konusunda danışmanlık almaya başlayan insanların sayısı, televizyonda yapılan programların sayısı arttı.

Bir yandan da Sosyal Ekran programım yayına başladığından beri takipçilerimizden hep bu konuya dair sorular, çekim istekleri alıyorduk :) Bana düşen de hemen harekete geçmek oldu. Basından da tanıyacağınız stil danışmanı ve köşe yazarı Aysun Kaba’yı aradım. Pratik öneriler ve 2012 modasını içeren bir program olsun dedik.

Sevgili Aysun’la çekimimiz oldukça keyifli geçti. Bu arada çekim sırasında bize sağladıkları kolaylıklardan ötürü DKNY Filistin mağazasına da teşekkür etmek isterim.  

Hem konuştuk hem de kıyafet örnekleri üzerinden gitti programda. Bence yararlı oldu, umarım sizler de beğenirsiniz :) Neler mi konuştuk? Önce sevgili Aysun Kaba’ya moda ve stil farkını sordum. Ardından; Stil sahibi olmanın ipuçları. Her kadının gardırobunda olması gereken parçalar nelerdir?
Kurtaran kombin önerileri. Kıyafet, çanta ayakkabı uyumu nasıl olmalıdır? 2012'de neler moda? ve farklı tarzlar için kombin önerileri ile programa devam ettik.

Bu bölümümüz kadınlara yönelik oldu ama en kısa zamanda erkeklere yönelik bir bölüm yapmak istiyorum. Farklı tarzlar nasıl yaratabilirler, erkeklerin giyimde en çok yaptığı hatalar nelerdir, pratik kombin önerileri neler olabilir türünden bir çekim sanıyorum beğenilir :)

 

Bilmeyenler için hatırlatayım her bölüm çekimimiz öncesinde twitter sayfamdan sorularınızı ve yorumlarınızı alıyoruz. Bölüm içerisinde yer veriyoruz.

Sevgiyle kalın…

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 22
Toplam yorum
: 12
Toplam mesaj
: 4
Ort. okunma sayısı
: 669
Kayıt tarihi
: 12.04.11
 
 

Ortadoğu Teknik Üniversitesi Sosyoloji Bölümü mezunudur. Stratejik planlama, kurumsal iletişim, p..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster