Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

07 Ağustos '08

 
Kategori
Sivil Toplum Kuruluşları
Okunma Sayısı
220
 

Başarı ödüllendirildi

Başarı ödüllendirildi
 

“Hedeflere ve ölçümlenen performans sistemine bağlı olarak üstün performans göstererek katma değer yaratan veya iş ve kişisel hedeflerini gerçekleştirmek konusunda özveride bulunan ve başkalarına örnek teşkil eden çalışanlar ödüllendirerek bütün kurumlara örnek olacak bir motivasyon oluşturmayı amaçlıyoruz.”

Memur Sen Konfederasyonuna bağlı Samsun Büro Memur- Sen, çalıştığı kurum içerisinde başarı göstererek ‘Kurumda Yükselme Sınavı’nı kazanan üyelerini teşekkür belgesi ile ödüllendirdi.

Memur- Sen samsun İl Binası’nda gerçekleşen ödüllendirme töreninde konuşan Büro Memur- Sen Samsun Şube Başkanı Fevzi Gül, “Çalışanlarımızın performansının, emeğinin ve başarısının takdir edilmesi gerektiği inancıyla, çalışanlarımıza teşekkürlerimizi ifade edecek, başarısını daha somut ve daha kapsamlı kriterlerle değerlendirecek bir Başarı Programı geliştirilmesi gerektiğine inanmaktayız” dedi.

Gül, “Hedeflere ve ölçümlenen performans sistemine bağlı olarak üstün performans göstererek katma değer yaratan veya iş ve kişisel hedeflerini gerçekleştirmek konusunda özveride bulunan ve başkalarına örnek teşkil eden çalışanlar ödüllendirerek bütün kurumlara örnek olacak bir motivasyon oluşturmayı amaçlıyoruz.” Diye konuştu.

Büro Memur- Sen Samsun Şube Başkanı Fevzi Gül, Örnek olayların, benzer başarıların devamının sağlanması amacıyla tüm çalışanlarla paylaşılması gerektiğini belirterek, “ödül alanlar kurum panolarında insanların görebileceği yerlerde ilan edilmelidir. Bu tür çalışmalar çalışanın motivasyonunu sağlamak ve başarısını artırmak açısından son derece önemli bir konudur. Bu manada Samsun Valiliği ve Defterdarlıkta Görevde Yükselme Sınavına girerek başarı göstermiş, Mehmet Hayri Şen, Dursun Teke, İsmail Öztürk, Rasim Aydın ile Selçuk Karahan isimli personellerimiz duruşlarıyla tavırlarıyla örnek teşkil ederek bizleri de memnunun etmişlerdir. Arkadaşlarımıza yeni görevlerinde başarılar diliyorum” dedi.

Başarı ödül törenine Büro Memur-Sen Samsun Şube Başkanı Fevzi Gül’ün yanı sıra Toplu Görüşme Ve Mevzuat Sekreteri Ümmet Yanık, Teşkilatlandırma Sekreteri Kazım Alakuş, Adliye İşyeri Temsilcisi Süleyman Özen ve Mali Sekreter Aygül de katıldı.

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 51
Toplam yorum
: 3
Toplam mesaj
: 7
Ort. okunma sayısı
: 594
Kayıt tarihi
: 03.08.08
 
 

1973 Samsun- Bafra doğumlu olup, ilk ve lise öğrenimini Samsun'da tamamladı ve  Anadolu Üniversit..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster