Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

27 Şubat '18

 
Kategori
Eğitim
Okunma Sayısı
199
 

Başarıya Giden Yol

Başarıya Giden Yol
 

Başarıya giden yolda ilerlemek için yapmanız gerekenler aslında kolay ama bir yandan sıkıcı olabilir ama daha iyi bir hayata kavuşmak için yapılması gerekir. İlk okul ve lisede zaman bulamayanlar üniversitede istediğiniz kadar vaktiniz ve eğlence olacak ama bunları yaparken almanız gereken bazı sorumluluklarında olduğunu farkına varmanız gerekiyor.

Her gün yabancı dizi film veya oyun oynamaktansa biraz daha çaba sarf edip hayatınızı daha iyi bir hale getirebilirsiniz hatta oyunlara ayıracağınız vakti paraya da çevirebilirsiniz en azından gelir kaynağınız olur mesela okuldan sonra yarı zamanlı bir işte çalışabilirsiniz ama eğer o kadar vaktim yok diyorsanız artık internetten de para kazanmak mümkün sadece istemelisiniz.

Bir şeyler üretmek için çaba sarf edin fikir üretin hiçbir fikir şekillenmiş şekilde çıkmaz o fikri siz şekillendirmelisiniz başarısız olabilirsiniz bir daha deneyin tekrar mı başarısız oldunuz bir daha deneyin en iyi başarılar başarısız olma özgürlüğünden gelir tekrar deneyin pes etmeyin bir gün başarılı olacaksınızdır.

İleride oyunlardan, dizilerden ve filmlerden sıkılacaksınız ve diyeceksiniz keşke bunu yapsaydım. Keşkeler hiçbir işe yaramayacak o zaman çok geç olacak o yüzden filmleri dizileri ve oyunları bırakıp biraz çaba gösterin iyi bir gelecek için uğraşın başarı hemen gelmeyecektir ama pes etmeden uğraşmanız gerekir.

Belki istediğiniz şeylere hemen sahip olamayacaksınız ama zamanla istediğiniz her şey sizin olacak sadece istemelisiniz. Ben bunu istiyorum diyerek olmaz onun için savaşmalısınız ve istemelisiniz.

 

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 5
Toplam yorum
: 0
Toplam mesaj
: 0
Ort. okunma sayısı
: 733
Kayıt tarihi
: 18.02.18
 
 

Trabzon meslek yüksek okulunda bilgisayar programcılığı okuyorum ilgi alanlarım film izlemek müzi..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster