Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

1947 yılında Erzurum'da doğdu. Başak burcundadır. Eğitimini  Ankara'da sürdürdü. DTCF Alman Filolojisi  1972 yılı mezunudur. Dışişleri Bakanlığı İç ve Dış Teşkilatlarında Uzman, İdari Ataşe - Muavin Konsolos olarak görev yaptı. 2012 yılında emekliye ayrıldı.öncelikle TSM, halk müziği ve Klasik Batı müziği sever. Şiir denem..

Devamı
 
 

Yazdığım Kategoriler

 
Ahtapotlar

Sevgili ablacığım, gerçekten enteresan bir türe ilişkin aydınlatıcı bilgiler vermişsin. Bir yandan düşünürken, bir yandan da muzip düşünceler akla gelmiyor değil. Ahtapotun 3 kalbi olduğuna işaret ediyorsun. Eminim, ikisini, gönül ilişkilerine birisini de doğanın hayranlık bırakan varlığına hasretmiştir bu kalpleri. Ancak karşı cinsle ilişkilerini düzenleyen iki kalp çalışsa da, tüketilen doğa karşısında, sekteye uğrayan kalp, herhalde onun ölüm nedeni olmalıdır. Sevgi ve selamlar.

10 Temmuz 2019 13:04
İnledin

Sevgili ablacığım,çok güzel, ancak yürek yakan bir şiir. Sevgili Akif'i rahmet, sevgi ve özlemle anıyorum.

10 Temmuz 2019 12:54
Bu Gıdalara Dikkat

Sevgili ablacığım, ülkemizde kanser vakaları o kadar çoğaldı ki, tükettiğimiz gıdaların uzun süre kalabilmesi için, terkibine zerk edilen kansere neden olan kimyasallar yanısıra, dna'sı değiştirilen ve bozulan tohumların ve diğer kimyasal artıkların kansere neden olduğu inkar edilemiyor. Senin işaret ettiğin bilgi ve yön veren bu güzel ayrıntılar yanı sıra kansere neden olan sayısız nedenler, bana gülümseten aşağıdaki fıkrayı anımsattı. Almanya'da ters istikamette otobana giren bir sürücü için, polis radyo anonsu ile tehlikeyi duyurmaktadır. "Dikkat otobahnda ters istikamette seyreden bir deli vardır" Haberi dinleyen ilgili, kendi kendine söylenir: "bir mi, bir mi, binlerce" Sevgi ve selamlar. Refik

08 Temmuz 2019 12:26
 
Toplam blog
: 42
Toplam yorum
: 302
Toplam mesaj
: 25
Ort. okunma sayısı
: 508
Kayıt tarihi
: 30.12.12
 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster