Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

13 Kasım '11

 
Kategori
Resim
Okunma Sayısı
779
 

Bedia Bıçakçı'dan Atatürk resimleri ...

Bedia Bıçakçı'dan Atatürk resimleri ...
 

 

 

 

 

Beni görmek demek, mutlaka yüzümü görmek demek değildir. Benim düşüncelerimi, benim duygularımı anlıyorsanız ve hissediyorsanız bu yeter."

 
 Kemal Atatürk

 Bedia  Bıçakçı'nın  Atatürk portreleri   sergisindeyim. Bıçakçı, beni telefonla arama inceliğini göstererek Taksim Atatürk Kitaplığı'nda açacağı Atatürk Porteleri Sergisi’ne davet etti. 13.11.2011 pazar günü saat: 15.00'te sergi salonunda oldum. Cansıcaklığı ile karşıladı!

Sergide birbirinden değerli özgün 22 tablo var. Bu ayın sonuna dek sergi gezilip görülebilir. Salon, ilgi duyanların ya da sevenlerinin katıldığı yüzlerce insanla doldu. “Muhsin Bey merhaba!” diyen ressam Ümran Zeren’in sesiyle  irkildim! Sonra Bıçakçı'yı da yanımıza alarak tablolar önünde görüntü verdik. 

Şimdiye dek onlarca kişisel ve karma sergiye de katılan sanatçı, BASAD ve GESAM üyesi olup, eserleri yurt içi ve yurt dışında değişik koleksiyonlarda yer almaktadır. Bu mekandaki sürenin bitimi sonarsında Profili Sanat Merkezi'nde Atatürk portreleri   sergisi  illinenlerin il     ,  ,, davenin      s ni       .....  gö  ...............                     görülebilir.

Düşüncelerime katılacağınızı beklerken gözünüzün ve gönlünüzün dinleneceğini umarım. Sergiyi görmenizi salık veririm. Sanatçıyı  4. kez kutlar, başarılarının artarak sürmesini dilerim.

                                                                                            *                    

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
 
Toplam blog
: 664
Toplam yorum
: 471
Toplam mesaj
: 45
Ort. okunma sayısı
: 1370
Kayıt tarihi
: 18.08.08
 
 

Kırşehir Erkek İlköğretmen Okulu'nu, İzmir Buca Eğitim Enstitüsü Türkçe Bölümünü, İstanbul Çapa M..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster