Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

Klasik Türk Musikisi, edebiyat, tiyatro, ülkeler, sosyoloji, psikoloji, tasavvuf gibi olgular ilgi alanı içerisindedir. Ney icrası ile uğraşmakta olan Behram Su, tiyatro oyunculuğu, yazarlığı ve yönetmenliği de yapmaktadır. Şiir ve masallar üzerine çalışmaları mevcuttur.

 
 

Yazdığım Kategoriler

 
En çok okunan bloglar!

Temmuz 2010 tarihinden bu yana MB'deyim. Blog kategorisi nedir, ne işe yarar hiç irdelemedim. MB'ye çok az yazı bırakan bir yazarım. Sakıncalı görüldüğü için olsa gerek; yazma tarihinden günler sonra yayınlanan ve bu yüzden ana sayfada görüntülenmeyen bir-iki yazım hariç büyük bir çoğunluğunun blog kategorisinde bulunan yazıların çoğundan fazla okunma aldığını görüyorum. Buradan da blog kategorisinin, diğer kategorilerden daha fazla izlendiği tezinin doğru olmadığını düşünüyorum. Elbette ki yazılarımın daha çok kitleye ulaşması benim de emelimdir. Kaldı ki hepimizin anlatmak istediği bir derdi var. Ancak bunun yolunun, yazılarımın blog kategorisinde yayınlanmak olduğunu 19 ay sonra öğrenmiş olmama rağmen, böyle olmadığını görmüş bulunuyorum. Ben bir işgal varsa eğer, bunun en azından beni rahatsız etmediğini de belirtmek isterim.

24 Şubat 2012 21:24
Yoğurt tatlısı

Fincanı fincanına uydum tarife. Enfes bir tatlı çıktı ortaya. İlk kez denediğim yoğurt tatlısını afiyetle yedim oğlumla.. Teşekkürler..

21 Şubat 2012 22:11
Böyle yazarlık olmaz!

Kitap kapakları bile eskiye nazaran çok daha resimli. Daha önceleri hiç resimsiz ciltli kitaplar raflarda yerini alırken, sonraları o ciltlerin üzerine kuşe kağıtlı resimli yamalar geçirildi. Bir süre sonra da, kitabı koruyan o güzelim ciltler piyasadan kalktı ve yerini önce karton daha sonra da kağıt kapaklar aldı. Hepsi resimli neredeyse. Size katılıyor olmama rağmen, yazıların okunabilirliği için resim olumlu bir etki yaratıyor ise, bunu kullanmakta bir sakınca yoktur diye düşünüyorum.

21 Şubat 2012 19:02
 
Toplam blog
: 28
Toplam yorum
: 69
Toplam mesaj
: 0
Ort. okunma sayısı
: 667
Kayıt tarihi
: 17.07.10
 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster