Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

19 Kasım '19

 
Kategori
İlişkiler
Okunma Sayısı
54
 

Bekâretse Erkek de Bakir Olsun

Hayır hayır bekareti savunan biri değilim, bekaret ruhtadır ruhun ahlakıdır, beden insanı küçültmez!

Ama bekâreti savunanlar var onlar için bekâret önemli değerli; bu nedenle onların düşünceleri de benim için değerli. Katılmadığım düşüncelere bile insanlarımın hatırına saygı duyarım.

Bekâret istiyorsan sen de bakir olacaksın.

Orada burada dolaş sonra elin el değmemiş kızını al, yok böyle bir dünya. Ben bakire bir kız olsaydım böyle birinden rahatsız olurdum.

Bekârete değer vermek anormal bir şey değil ki. Bazıları bu konuda hassas olabilir. Yok özgürüm filan diyerek kendin gibi olmasını isteme hakkın yok. Eğer illa da öyle olacak diyorsan başka yerlere gideceksin.

Şurada burada dolaşan, yıllarca yemediği halt kalmayan erkekler iş evlenmeye gelince bakire olsun diyorlar. Tamam hakkın ama sen niye bakir değilsin. Biz kendimizi namusu tam ahlakı tam eşimize hazırlayalım ama onun dudaklarında geçmişteki kırıklarının öpüşleri!

Sen bekâret konusunu takıyorsan ben de onu takarım. Her iki tarafta da bekâret takıntısı yoksa sorun yok zaten. Ama bir taraf öyle diğer taraf öyle olamaz. Bekâret bekârettir erkek falan fark etmez. Nasılsa anlaşılmaz demeyin biz anlarız, gülüşün orada kalmış olabilir!

 

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
 
 

Şüphesiz doğru söylüyorsunuz da bir şeyler hep mi yanlıştı, insan olunca mı değişti diye düşünüyor insan. Genler, genetik ve üreme ile ilgili kurallarla çelişen birçok yönü olan biz insanlık bir yandan insan olmaya çalışırken diğer yandan da her şeye, her kurala çalım atma konusunda pek mahiriz. Sanırım yakın bir gelecekte bu durum da tamamen gündemden düşer, farklı bir nesille karşı karşıyayız. Sütten ayran olur, kesik olur Bozulan sütten geriye zehir kalır. Zor bir konu, doğrusu

ilhan Aydın 
 26.11.2019 20:00
Cevap :
Çok derin bir yorum olmuş. Her bir cümlenizi altını çizerek söylediklerinizi anlamaya çalıştım. Teşekkür ederim İlhan bey.   29.11.2019 21:01
 
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
 
Toplam blog
: 6187
Toplam yorum
: 15196
Toplam mesaj
: 283
Ort. okunma sayısı
: 636
Kayıt tarihi
: 21.09.08
 
 

Sadece sayfalarda kalan yazılar şaheser olsalar bile önemsiz ve anlamsızdır. İnsanlara ulaşan ve ..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster