Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

15 Aralık '09

 
Kategori
Aşk - Evlilik
Okunma Sayısı
496
 

Ben Seni Sevdiğimde

Ben Seni Sevdiğimde
 

Bir hüzünlü şarkı duydum bu sabah, sanki beni, sanki bizi, sanki tüm yaralı aşıkları anlatan. “Ben seni sevdiğimde” diye başlıyordu. Bir kalp çarpıntısı ile başlayan heyecanlı bakışmaların, sıcacık sevgi dolu kucaklamaların ardındaki Ey Aşk! Neredesin? Güneşin kavurucu gölgesi düşmeden toprağa bahar esintileri ile gelir; kuş cıvıltıları ile girersin kanımıza.

Deli kanlar kıpırdamaya başladığı ana kadar bekler, kasırga kadar sert ve savruk bir rüzgarla kalbimizi de alıp götürürsün. İşte Kalp, o zaman delice bir şarkının melodisinde ağlayan sözler kadar öksüz kalır. Bu denli kanımızı kıpırdatan bir duygu nasıl olurda yokluğunda bu kadar can alıcı olabilir? Nasıl bunca severken birden yapayalnız kalabiliriz.

Aşk, uçucu bir gaz mı yoksa? Önce sarhoş edip bayıltacak kadar etkili, bir aseton kokusu kadar hızla yok olabilen bir gaz… Her ne kadar canımızı acıtsa da, delice bir sevdanın kollarında bahar sarhoşluğu ile kelebek misali uçmak. Hızla bir yokuşu tırmanmak kadar yoğun bir kalp çarpıntısı yaşamak, sonuna başından katlanarak, bir gün aşığın, aşığını terk edeceğini bile bile bir uçurumun kenarından aşağı düşmenin heyecanını yaşamak hangi çılgını vazgeçirebilir Aşk’tan?

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
 
 

Öyle olmalı ki... Gülümsetebilmeli seni, çekip gittiğinde. Acılara değil, yaşanmış o çok özel anlara teslim olmalı insan gidişinin ardından. Gözlerde bir ışık olarak kalabilmeli. Ve dudaklarda hafif bir tebessüm... Keyifle okudum. Sevgimle.

Olgun Ekinci 
 29.12.2009 15:42
Cevap :
İçten yorumunuz için teşekkür ederim.:)  29.12.2009 16:37
 

İçerde varsa bir şeyler... en basit sözler, en basit sesler bile anlam kazanır..

Ahmets 
 17.12.2009 14:17
Cevap :
:) Teşekkür ederim.  20.12.2009 15:18
 
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 24
Toplam yorum
: 39
Toplam mesaj
: 6
Ort. okunma sayısı
: 678
Kayıt tarihi
: 23.10.09
 
 

İstanbul'da yaşıyorum. Bilgisayar Eğitimi veren bir firmada satış ve organizasyon görevi yapıyoru..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster