Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

Merhaba... Aktif bir futbol vespor takipçisiyim. Beden Eğitimi öğretmeniyim. Gençliğimde 2 yıl amatör kümede aktif futbol oynadım. Bunu yanı sıra basketbol, voleybol ve tenis sporlarının takipçisiyim. Şu an ise aktif olarak tenis oynamaktayım. Amacım fikirlerimi paylaşmak ve yaygın görüşlere farklı bir bakış açı..

Devamı
 
 
Hıncal Uluç Ekolü

hınç al uluç hakkındaki tüm görüşlerinize katılıyorum. olmazı değil oluru anlatan yapıcı insanlar lazım artık bu ülkeye.

10 Aralık 2009 23:45
Fenere yakıştı-2 (Ders-4)

ne yazıkki ilk paragrafını okuduktan sonra evet 1 okuyacak yazar kazandım dedim kendime ve kendi özeleştirisini yapabilen bir sportmen. ama sonrası yine aynı terane. bu tür yazılar size birşey kazandırmayacak mirim. takımınızın haklarını koruduğunu zanneden bir çok insandan daha özel olamayacaksınız bu tür yazılar yüzünden. bırakın kimin hakkının daha çok yendiği kime daha çok hakem hatası yapıldığı tartışmaları kahvelerde ya da benzeri yerlerde yapılsun. sizi uyarmıştım ama bir daha bir dost olarak uyarayım ve hatırlatayım. Bir blog yazarısınız. yazılarınızı sadece fanatik takımdaşlarınızın değil tüm spor severlerin okumasını istiyorsanız ben daha uzağa tükürürüm yaklaşımından çıkmalısınız. son uyarımdı beni affedin niyetim bir fanatik kaybetmek bir spor yazarı kazanmak. iyi günler...

10 Aralık 2009 14:54
Aziz Yıldırım'ın her cümlesi sportmenlik (!) dolu..

dileğim sadece fenerbahçe başkanı çıkıp veryansın edince yazı yazmak yerine her seferinde bunu yazabilecek insanların blog yazması. başlığından ve yazından hangi takımın amigosu olduğunu anlayabiliyorsam nasıl senin yazılarını yansız yazıyor diye okuyabilirim. bunlar benden sana kardeş önerileri.

07 Aralık 2009 17:05
 
Toplam blog
: 24
Toplam yorum
: 7
Toplam mesaj
: 3
Ort. okunma sayısı
: 524
Kayıt tarihi
: 12.11.09
 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster