Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

29 Aralık '09

 
Kategori
Deneme
Okunma Sayısı
316
 

Bencil Sevdam

Bencil Sevdam
 

Neydi beni sana bağlayan? Neydi hiç vazgeçemediğim? Her gidiş, bir dönüş oldu sana. Ne seninle, ne sensiz yapamadım. Sessizce girdin kanıma, damarlarıma ılık ılık aktın. Ne olduğunu bile anlayamadım. Ta içime ruhuma işledin. Çok sevdim seni. Seni sevmenin beni bu kadar yıpratacağını bilseydim, sever miydim yine?

Ya gözlerimdeki pınarları kurutacağını, aklıselimimi alacağını bilseydim ya? Şimdi kalbim avuçlarında tıpkı bir kuş misali. Hani kuşları nasıl tutarsın da kaçmak için çırpınırlar, ama çok çaba da sarf etmezler ya. Hani bırakırlar bir süre sonra çırpınmayı, hani kaderlerine razı olurlar. Özgürlüklerini kaybedeceklerini, kim bilir belki de yaşayıp yaşamayacaklarını bile bile. İşte bende bıraktım öyle, teslim ettim hayatımı ellerine.

Ben seni bunca severken nasıl kaçacağım? Nasıl yakalayacağım sensiz özgürlüğü? Sensiz, sen olmadan tadı çıkar mı bu hayatın? Aslında gerçekten özgür olmak isteyen var mı? Bıraksan beni uçsam en tepelere, umarsız plansız gökyüzüne, mutlu olur muyum sen arkamdan bakarken? Yapamazdım biliyorum. Bunları düşünmekle ihanet mi ettim sevgime? Dağ gibi seni seven yüreğime? Yok, yok istemem! Sensiz olan hiç bir şeyi, ne havayı, ne suyu, ne özgürlüğü istemem. Bir gün beni bitireceğini, yok edip sileceğini bilsem de istemem. Anlık mutluluklar yeter benim avunmama. Sensiz katlanamam ne özgürlüğe ne hayata…

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
 
 

Zaman nasılda ilerliyor kendi bildik rotasında degilmi? bir gün daha sensiz bitti bana aldırmadan artık gözlerimden utanıyorsam bu yüzden gece yine kendimle kaldığım binlerce geceden biri ve sağır uvarlarda senin dalga dalga hayalin gülümsemeleri karanlıklarda yitip giden bütün aynalar kendiliginden kırılmış yalnızca sağır duvarlardasenin dalga dalga hayalin kimbilir kaçıncı kez sana seni kendimi yazıyorum adına umut dedigimiş aldanışlar....DİYE EKLEMEK İSTEDİM..Keyiflerle okudum. Sevgimle.

Olgun Ekinci 
 29.12.2009 17:31
 
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 24
Toplam yorum
: 39
Toplam mesaj
: 6
Ort. okunma sayısı
: 677
Kayıt tarihi
: 23.10.09
 
 

İstanbul'da yaşıyorum. Bilgisayar Eğitimi veren bir firmada satış ve organizasyon görevi yapıyoru..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster