Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

10 Aralık '13

 
Kategori
TV Programları
Okunma Sayısı
1185
 

Beni Böyle Sev / Ömer'in kıskançlığı.

Beni Böyle Sev / Ömer'in kıskançlığı.
 

TRT 1.in Üniversite gençlik dizisi “Beni Böyle Sev” 37.Bölümüyle ekranlara geldi dün akşam. Reytinglerde küçük de olsa yükselişler var. AB’de geçen haftaya göre iki basamak yükselerek 8. sırada, Total’de bir basamak yükselerek 20. Sırada yer aldı.

Nail Bey ile Eda Hanım o gece birbirlerinden habersiz Ayşem’ lerin evindedirler. Eda hanım, yatak odasında, Nail Bey salonda divanda yatar. Ömer ile son anda aralarında konuşunca fark ederler ve Ayşem babasına telefon eder. Olay ortaya çıkında, Eda Hanım panikler ve utanır. Ömer ile Ayşem eve gelip, babalarını alırlar eve gelirler. Ömer kayınpederini otele göndermez, kendi evlerine getir. Misafir odası boştur. Burak arkadaşında kalacaktı. Neticede Nail Bey kabul eder, huzursuz bir şekilde yatar. Sabah iş görüşmesine gidecek Burak’ı Nadide Hanım, uyandırmak için, kahvaltı tepsisiyle odaya girer, o an yaşanan şaşkınlıklar görülmeye değerdi.

Haluk Beyin oğlu Deniz ile baba oğul nesil çatışması devam etmektedir. Her iki tarafı dinleyen Nezih, bunların durumlarını Ömer ile Reha Beye benzetmektedir.

Ertesi gün Eda Hanım, İlyas Beylere gelir. Eda Hanım gece rüyasında dükkanın ruhsatının çıkmadığını gördüğünü anlatır. İlyas’tan ruhsatı ister, İlyas o zaman çıkmadığını anlatmak zorunda kalır. İlyas ile Safiye arasındaki tartışmayı Eda da şahit olur, onları kavgadan ayırır.

Reyhan ile Nezih okulun bahçesinde bantla oturur sohbet ederler. Reyhan ben nikahtan yeni döndüm laf söz olmasın der. Nezih çok alınır ve kırılır. Bir Cafeye gidip çay içerler, arkasından yemek yerler. Reyhan, gezdin geldin, yediklerini değil de gördüklerini anlat der. Birbirlerini ilk defa tanıyor gibi tuhaflıklar olur.

                    .

Ömer fotoğraf yarışma için çekime gidecektir. Ömer’in Pınar ile gitmesi, Ayşem’i tedirgin eder, kıskançlık krizine girer. Fotoğraf çekimini öğrenmeye karar verir. Ömer, gece çekimleri yapacağından, eve geç gelecektir. Ayşem, Burak ile akşam evde beraberdirler. Renk küpünü yapmasını ister. Ömer, geldiğinde yeğeni Burak ile şakalaştığını görünce çok bozulur. Ömer, karısı Ayşem’i resmen kıskanmıştır. Karşılıklı kıskançlıklarını sonra gülüp, geçerler ve sarılırlar. Gece yatınca insan sevince kıskanıyormuş diyerek gülüşürler.
 
 
Seda, Taner ile buluşmasını Furkan’a anlatır. Furkan çok sinirlenir. Bana yalan söyledin, gitmemeliydin der. Tartışırlar, birbirlerini gereksiz kırarlar. Daha sonra Furkan Seda’dan özür diler. Furkan, Akçaabat köftesi yedireyim deyip, babasının dükkana gelirler. Taner de onları dükkana kadar takip eder. O arada Reyhan ve Fahriye de gelir. Daha sonra, Nezih, Haluk Bey ve oğlu Deniz de gelir. Dükkan dolmuştur, köfte sevisi başlar.

Ömer, Karısı Ayşem'i yeğeni Burak'tan resmen kıskanır, öyle ki, kıskançlıktan gözleri döner.

Ayşem ile Ömer evde tartışılar. Annesinin kendisini çok kötü davrandığını Ömer’e anlatır. Annen senin için katlanıyor bana, bir defa bile kızım demedi bana der ve o anda arkalarında duran Burak ve Nadide Hanım her şeyi duymuş onlara bakıyordur. Ayşem ve Ömer ile göz göze gelirler bölüm burada biter.

BSK Yapım’ın bu güzel dizisi bayağı keyifli oldu. Ben kendi adıma beğenerek izliyorum. Seven insan kıskanır diyorum, Ayşem (Zeynep Çamcı) ve Ömer (Alper Saldıran) birbirlerini seven bir çift. Zaten, kıskaçlık insanın doğasında var. Allah mutluluklarını daim etsin diyorum.

Keyifli seyirler.

Saygılar, sevgiler.

Abdurrahman Balcılar

Twitter: abdurrahman balcılar@abbalcilar

Mail : ab.balcilar@hotmail.com

Blog: milliyet.com.tr/cansever

Not: Görsel fotoğraflar internetten ve Dizifilm.com'dan alınmıştır.

 

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
 
Toplam blog
: 1935
Toplam yorum
: 384
Toplam mesaj
: 14
Ort. okunma sayısı
: 3024
Kayıt tarihi
: 18.06.12
 
 

Emekliyim. Doğayı, Sabahın erken saatlerinde doğada yürümeyi, Hayvanları, bilhassa köpekleri çok se..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster