Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

15 Mayıs '16

 
Kategori
İnançlar
Okunma Sayısı
1356
 

Beş Muhammed; Beşi de gerçek ama ikisi görmezden geliniyor

Beş Muhammed; Beşi de gerçek ama ikisi görmezden geliniyor
 

Hz Muhammed Filminde Hz Muhammedi canlandıran Aktörün resmi


Mahir Zain adlı İllüminati şarkıcısı Hz Muhammed ile ilgili yaptığı şarkıda da belirgin bir hal alarak Müslümanların uyutulduğu bunun gibi adamların aracılık ettiği misyon değirmenine malesef bizler de su taşımaktayız. 

Maher Zain'in İllüminati sembollü ( Piramit ve içinde göz, Uyanış -Awakening yazılı giriş) videosu Hz Muhammedi Kutlu ve putlu konuma çıkarmakta. Şarkıda tek bir kelime bile onun KUL (Abd) yanı Abdullah yanı bahsedilmemekte. 

Dinlerken müziği benimde sağ beynime hoş gelmekte. Tüylerimi diken diken yapmakta. Ki yapılanı (Peygamberi İnsan olma dışına çıkartma çabası) sol beynim sorgulayıp görüp eleştirse de...

Ya Nebi

Ya Rasul

Ya Habib 

Selam aleyke

Şarkının sözlerini benim ilkokula giden kızım da yazar. İçeriği tamamemen Peygamber nostaljisine bezenmiş izleyeni salak yerine koyan bir video. Chicago İtfayiye departmanında çalışan siyahiye üzerinde arapça yazılı bir zarf veriyor o da gülüyor.

Görünüşte ne var canım denebilir değil mi?

Değil...

Bu Hz Muhammed'in Kimliğini öne çıkaran kişiliğini geriye atan Hz İsa ile s.dik yarıştıran bir video. Tıpkı geleneksel islamcılığın algısına uygun. 

Oysa ABDUHUYU kelimei şehadette söylerken Rasulün önünde söylenir.

Niye?

Çünkü Emekçi Ameli öne çıkaran bir isim ABDULLAH.

Ümmetin unuttuğu ve artık çocuklarına demode isim diye koymadığı isim ABDULLAH. Yani Allahın KULU.

Yani eksiği olan, yani hata yapabilen ama hatasını anlayınca özür dileyen ve af dileyeni de affeden. Tahammüden günah işlemeye korkan ve sorumluluklarını bilen insan. Komşusu açken tok yatmayan insan.

Neden böyle bir isim toprağın altında yaşarken Nebi Habib Rasul şişiriliyor?

Çünkü Bizans Kralı Konstantin'in Muvahhit İseviliğe yaptığını Emevi İmparatorluğu İslama yapmıştır.

Dört Muhammed var....

Habib Nebi Rasul

ama Abdullah toprağın altında yatmakta...

Peki neden ABD (KUL) Muhammed gömüldü?

Neden Ebu Leheb'in ve Zeyd'in adı Kur'an da yazan tek kafir ve tek Müslüman olduğunu araştırtmayan Emeviyye elbette ilk ve en önce söylenen ABDULLAH'ın oğlu ABDULLAH MUHAMMED'İ gömecekti. 

Kim Muhammede tapıyorsa Muhammed öldü. Kim Allaha tapıyorsa bilsin ki Allah ölmez. Hz Ebu Bekir 

Hz Muhammed'in sünneti seniyesini onun yemek yeme şekli sanış abartış onun paylaşımı ve amelini (Emeğini) de AB ile beraber toprağa gömmüştür.

Peygamberim KİM olduğu (Arap, Elçi, Sevgili) oluşu değil bizi ilgilendiren, onun etik ve adil davranış şekilleriydi.

Ya Arap Muhammed?

Elle yemek yiyen, intikamcı ( Hz Hamza öldüğünde ki tavrını Cebrail ve Kur'an engellemese hataya düşecekti), zengin ve güç sahiplerine meyletmesi ( Abese Suresinde yine Cebrail müdehalede bulunmuştur ve bu müdehalenin yapıldığının belirtilmesi  - Isra 74), Arap erkeği olması ve aşık erkek oluşunun ifşa edilişi Ahzab 37) gibi bir çok konu örtbas edilerek Onun bir insan ve KUL oluşu Arap ve erkek oluşu bilerek Emeviler tarafından örtülerek Tahtın ve devletin birliğinin kaba güç ile sağlanması için Hz İsa'yı Allahın Oğlu Yapan Konstantin'in ayak izleri takip edilerek Vahiy ve onun Peygamberce ABD Kişiliği ile hayata yansıtılması meselesi bitirilmiştir. Eften püften yağlı göbeklerimizi şişirmek için abartılmış yemek ayetleri Emevi ziyafet sofralarından günümüze sünnet diye kakalanmıştır.

Hz Muhammed'in hayatını en realist ve tüm yönleriyle ÖZGÜRLÜK PEYGAMBERİ adlı eserinde yazan Abdurrahman Şarkawi'den Allah razı olsun....

 

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
 
Toplam blog
: 722
Toplam yorum
: 418
Toplam mesaj
: 14
Ort. okunma sayısı
: 3585
Kayıt tarihi
: 23.01.09
 
 

A.Ü İktisat Fakültesi mezunuyum, daha önce Kazakistan ve Hollanda'da eğitmenlik ve tercümanlık iş..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster