Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

Merhaba...  Üniversite mezunu Kamu İdaresinde  çalışan bir bayanım. Ankara'da iki oğlumla yaşıyorum.Ankara'da yaşamaktan da çok memnunum. Okuma yazma öğrendiğim günlerden beri şiir, anı, masal ve diğer düz yazı türlerinde birşeyler yazar dosyalarım.yazmak, vazgeçemediğim sevdam.Bazen sözler beni mecbur bırakıyor, şiir yazmadan ..

Devamı
 
 

Yazdığım Kategoriler

 
Tanrıbizibebekgibigeriistiyor

Etkileyici ve kendi fikirlerimden parçalar da bulduğum bir yazı. Beğendim.

14 Ocak 2021 13:58
Şehit

Haber izlerken şehitlerin o fotoğraflardaki yüzlerine bakamayan birisiyim. Dayanamıyorum çünkü. Bir de şehit için cenaze namazı kıldıran hoca "hakkınızı helal edin" dediğinde; "onlar gencecik fidanlar, hayallerini, ömürlerini vatan için feda etti asıl onlar bize hakkını helal eder İnşallah" diye düşünmeden edemiyorum. Şehitlerimizin mekanı cennet olsun ve Rabbim anne baba ve sevdiklerine bu en büyük acılarında sabır versin İnşallah. Başınız sağolsun. Sözün bittiği yer.

11 Eylül 2018 23:14
Kurtarıcı

Haklısınız. Futbolla fazlaca ilgim yok ama insaniyete hepimizin ilgisi var. Üslup çok önemli. Kendisi gibi olmayan, farklı düşünen ve rakibi olan kişiyi sevmese de beğenmese de o insana saygı ve tahammül gösterebilmek. Söz ve davranışlarında sakin, huzur verici ve olgun olabilmek.Ali KOÇ, kazandığı andaki tavırlarıyla bu meziyetlere sahip birisi olduğu izlenimi verdi. İnşallah değişmez. Değişmezse, kendisi, FB + bütün spor dünyası ve içinde yaşadığı toplum yani ülkemiz kazançlı çıkar. Malum, sinerji meselesi. İyi özellikler gibi kötü özellikler de dışa yansır. Hepimizin huzura, hoşgörüye, saygıya ihtiyacımız var. İyi günler.

07 Haziran 2018 12:46
 
Toplam blog
: 130
Toplam yorum
: 212
Toplam mesaj
: 58
Ort. okunma sayısı
: 415
Kayıt tarihi
: 21.09.07
 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster