Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

08 Ağustos '13

 
Kategori
Güncel
Okunma Sayısı
43
 

Beykozspor alt yapısında yeni dönem

Beykozspor alt yapısında yeni dönem
 

Beykoz 1908 A.Ş.Futbol Altyapısı / Futbol Akademisi çalışmalarına devam ediyor.


Bu sezon yeniden yapılanmaya giden ve 5 yıl gibi uzun vadede projelendirme yapan Beykoz 1908 A.Ş.Futbol Altyapısı / Futbol Akademisi çalışmalarına devam ediyor.
 
Bu sezon yeniden yapılanmaya giden ve 5 yıl gibi uzun vadede projelendirme yapan Beykoz 1908 A.Ş.Futbol Altyapısı / Futbol Akademisi çalışmalarına devam ediyor. Mehmet Şahin başkanlığındaki bir heyetin devraldığı altyapı takımlarında ilçenin değişik takımlarından toplanan yetenekli isimler buluşmaya devam ediyor. Bülent Cömert'in Baş antrenörlüğünde deneyimli bir ekibin görev yaptığı sarı-siyahlılar müsabakalarının başlamasını ise heyecanla bekliyor. Beykoz 1908 A.Ş.Altyapı Takımlar Sorumlusu Mehmet Şahin yaptığı açıklamada," Öncelikle tüm Beykozluların, amatör spor dünyasının Mübarek Ramazan Bayramlarını kutlar, hayırlara vesile olmasını temenni ederim. Bilindiği üzere bir asrı aşan mazisi ile Türk Futbolunda önemli bir konumu olan Beykozspor zaman içerisinde arzu edilmeyen noktalara geldi. İşte biz bu andan sonra bir proje kapsamında altyapıdaki tüm sorumluluğu alacağımızı, bunun için de 5 yıllık bir sürecin gerekliliğini yönetime sunduk. Onlarda konuya olumlu bakınca vakit geçirmeden çalışmalarımıza başladık. İnşallah Beykozspor'un geleceğine yönelik çok ciddi bir oluşa gidildi ve başarıda gelecektir." diye konuştu.

Altyapı Takımlarında yetenekli isimlerden oluşan bir teknik kadronun işbaşında olduğunu açıklamalarında belirten Mehmet Şahin," Her biri altyapı takımlarında, futbol okullarında pişmiş deneyimli antrenörlerden kurulu kadromuz, öncelikle ilçe genelinde uzun bir süre futbolcu taraması gerçekleştirdi. Ardından belirlenen isimler için oynadıkları kulüplerin kapısı çalındı, bazıları konuya olumlu bakıp gelecekte kendi açılarından bir hak kaybı yaşamamaları da dikkate alınıp futbolcularını bünyemize dâhil ettirdi. Bazı kulüpler ise futbolcularını vermekte isteksiz davranınca teşekkürlerimiz iletip meseleyi kapattık. Şu anda her yaş kategorisinde liglere girebilecek gibi projelendirmede bulunduk. Tabii ki araya Ramazan ayı girince randımanlı çalışmadık. Ancak Bayram sonrasında adeta nefes almadan antrenmanlarımızda bir diğer aşamaya geçeceğiz.

Bu projenin uzun vadeli olarak düşünüldüğü ortada iken oynayacağımız maçlarda inişli-çıkışlı günlerimiz de olacaktır. Ancak hiçte aceleci olmayacağız. Üzerimizdeki sorumluluğun Beykozspor'un geleceği açısından son derece önemli ve büyük olduğunu biliyoruz" şeklinde konuştu.

DOST BEYKOZ

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 141
Toplam yorum
: 16
Toplam mesaj
: 1
Ort. okunma sayısı
: 492
Kayıt tarihi
: 04.09.12
 
 

1972 yılında Rize Güneysu'da doğdu. Eğtim hayatını orada tamamladı. Zaman içinde Avrupa'nın bir ç..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster