Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

20 Kasım '07

 
Kategori
Mizah
Okunma Sayısı
907
 

BGTV sınır ötesinde!

BGTV sınır ötesinde!
 

Geçtiğimiz aylarda kurduğumuz ve yayın hayatına izleyicilerin büyük ilgisiyle başlayan BGTV, artık bundan böyle sınır ötesinden yayın yapacak. Ve yayıncılık tarihinde daima ilk’leri izleyici ile buluşturan BGTV, özellikle seçkin yazar ve muhabirleriyle daima sevgiden yana taraf bir yayın politikasıyla insanlığa insanca yaşamaları için sadece sevginin yeterli olduğunu yayınlarında işleyecek.

BGTV yeni yayın döneminde izleyicilerimizin ısrarlı talepleri üzerine Coşkun bey sadece BGTV için hazırladığı programı ‘’Coşkun Karabulut Şiir Saati ‘’ ile şiir sevenlere duygulu anlar yaşatacak.

Geçen yayın döneminde olduğu gibi bu yayın döneminde de ünlü moda tasarımcısı Yeşim Koç’un hazırladığı ve sunduğu ‘’moda ve trendler’’ programı özellikle hanım izleyiciler tarafından kaçırılmaması gereken bir program olacak.

Yine bulutlu dağın ötesinde sizler için ikamet ettiği Ormana köyünde BGTV adına izlenimlerini aktaracak yürekli doktorumuz (Ormana’daki ilk gecesi hariç) Yeşim Özdemir’in bu köydeki güzel insanları ve şirin kapıları duygu yüklü paylaşımlarla aktaracağını müjdeliyoruz.

Başka kimler var diyorsanız ezeli ve ebedi BGTV yazarlarımızdan Ayna, Fulya ve Feyhan, (Bu üç yazar da insanı yazılarıyla yüreğinden yakalıyor ve çok ilginç şeyler yaşıyorsunuz) farklı saatlerde sizlere ilginç deneyimlerinden zevkli sohbetler aktaracaktır.

Bal Damlaları çiftlikteki kuzu sesleri arasından seslenecek ve o çok sevdiği doğayı getirecek ekranlara.

Bu yayın döneminde tiyatro oyunculuğuna soyunan ve Kuşadası’nda Ada Oyuncuları gurubuna katılan Duru Dal ise BGTV’de tiyatro izlenimlerini aktaracak.

Yılbaşı gecesi programımız da bu dönemde çok zenginleşecek. Jennifer Lopez’i BGTV ekranına taşımayı istiyoruz. Gerçi hamile olan bu sanatçı bir azizlik yapıp erken doğum yapmazsa yılbaşına kadar mutlaka bizim ekranda yer alacaktır.

Adana’dan arkadaşımız Necip Köni sanatla ilgili yorum ve eleştirileriyle Akdeniz’den güzel esintiler taşıyacaktır BGTV ekranına.

Almanya’dan Mine hanımda bu ekranda trafik sorunlarına çözüm üreten bir program yapmak için can atıyor. Bu konu onun fena halde canını sıkıyor.

Özlem Akaydın’da bu ekranda çocuklar için eğitici ve eğlendirici yayınlarıyla bizlere hoş vakit geçirtecektir. Böylece kendi çocukluğunu da rahat rahat yaşayacaktır ekranda.

Böylesine güçlü bir kadro ile BGTV yeni yayın döneminde diğer TV kanalları arasında her zaman olduğu gibi bir numaraya yükselecek.

İşte sınır ötesi bir sevgi anlayışıyla yoktan var ettiğimiz BGTV kanalımızın yeni yayın döneminin ülkemize, milletimize, insanlığa, sevgiye ve MB blog üyelerimize hayırlı olmasını diliyor, hepinizin TV alıcılarını bu kanalın frekansına ayarlamanızı bekliyoruz.

‘’BGTV kapandı’’, ‘’Artık yayın yapacak kadro bulamıyor’’, ‘’BGTV borç batağında’’, ‘’BGTV yabancılara satılacakmış’’ gibi dedikodulara sakın inanmayın.

Bu nadide kadromuzla dimdik ayaktayız.

Sloganımız ise çok farklı.

‘’Sevgiyi seçenlerin tek TV’si’’ BGTV

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
 
 

MB içinde yer alan bütün şair arkadaşlarıma öncelik vereceğimi gururla bildiriyorum. Lütfen bana şiirlerini geçsinler. Okumaktan zevk olacağım. Verdiğiniz görevi her zaman olduğu gibi başarıyla yerine getireceğime behamahal güvenim tamdır. Saygı ve sevgilerimle

Coskun Karabulut 
 21.11.2007 19:15
Cevap :
Siz de bu görev aşkı olduktan sonra bizim TV'yi kimse geçemez. Geçen sefer nasıl büyük usta Çetin Altan'ı BGTV'ye getirmiştiniz, şimdi de ünlü şairlerimizi bir araya getirirsiniz. Sevgiyle ve şiirle kalın.  21.11.2007 19:44
 

Sonucta ben de yillarimi verdim Tiyatroya o programi Duru ile sunmak isterim, durun su issiz adadan bir kurtulalim da:)))

OKAN TINMAZ 
 21.11.2007 15:50
Cevap :
Duru Dal hep tek olmak ister ama bakalım onun star ruhunu ikna edebilecekmisiniz? Sevgilerimle  21.11.2007 19:46
 

Aslına bakarsanız hani yıllardır izleriz ya Nuray Yılmaz ile "Gezelim Görelim" türü bir program yapmak gibi bir hayalim var. Sonuçta bir tiyatro geçmişim var. Diksiyonum da iyidir. Hem sunarım. Yönetmen ve görüntü yönetmenliğini de yaparım. Ehh metin yazarlığı ve müzik seçiminde de fena sayılmam. Yanihiç masrafımolmaz:)Bir kameraman buldum mu , ben hazırım:) Sevgilerimle...

Yeşim Özdemir 
 21.11.2007 12:17
Cevap :
İçindeki televizyoncu çıktı bir yazıyla. Senin yeteneklerinle benim aşk'la eylemlerim bir araya gelse dünyayı küçültür, BGTV içine getirebiliriz. Ben en çok Barış Manço'nun gezilerini izlerdim. Kısmet olursa böyle bir program gerçekleşir yakın gelecekte. Sevgiyle kal.  21.11.2007 19:51
 

Her zaman hazırım efendim:) Bilgilerinize sunarım:) Sevgi ve dostluk dileklerimle...

Özlem Akaydın 
 20.11.2007 13:40
Cevap :
Siz her zaman bizim kalbimizdesiniz. Özellikle çocuklar için yapacağınız sürpriz programları sabırsızlıkla bekliyoruz. Sevgilerimle  20.11.2007 20:21
 
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
 
 
Toplam blog
: 137
Toplam yorum
: 548
Toplam mesaj
: 94
Ort. okunma sayısı
: 1036
Kayıt tarihi
: 05.01.07
 
 

1951 İstanbul doğumluyum. Bireysel ve Kurumsal Gelişim Danışmanlığı, Moda Tasarımı ve Marka Danışman..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster