Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

07 Mart '07

 
Kategori
Basın Yayın / Medya
Okunma Sayısı
3532
 

Bin Yapı' da deprem var...

Bin Yapı' da deprem var...
 

Bin Yapı’ da hayat durdu , işler durdu, dünya çapındaki projeler yarım kaldı.. Çünkü Bin Yapı işi gücü bırakıp iki kadının derdine düştü.. Tabi bu durum Bin Yapı’daki diğer bayanları kıskançlık krizlerine soktu.. Eeee haklılar yani kendi açılarından, biri sürekli lüks restoranlarda yemeklerde, diğeri at çiftliklerinde....

Yani Bin Yapı Holding’ e aşk, nefret, kin, intikam, duygularının yanı sıra, son olarak mafya da işin içine girdi hiçbir eksiğimiz kalmadı Allah’a şükür..

Binbir Gece’nin ilk başlardaki gizemi ve sürükleyici tarzı sanırım giderek kayboluyor.. Olaylar geliştikçe komik, tezat, doğal olmayan film kareleri ortaya çıkmaya başladı..

Onur’un, Şehrazat’a olabildiğince samimi olmasına karşın Şehrazat’ın ona hala ‘’Onur Bey’’ diye hitap etmesi birbirini örtüştürmüyor.. Diziye hem soğukluk, hem de komiklik kattığını bir izleyici olarak söyleyebilirim...Ya Onur şu an için Şehrazat’a bu kadar yakın davranmasın, ya da Şehrazat ‘’Onur Bey’’ demekten vazgeçsin. Dizinin doğallığı kalmıyor.

Ve bir diğer nokta.. Şehrazat’ ın inadı.. Gereksiz anlarda gereksiz inatlarla ve anlayamadığı anlardaki bön bön tavırlarıyla inanın izleyiciyi geriyor..

Yani Binbir Gece’ de tehlike çanları çalıyor.. Konuyu ve gizemi dizi ilerledikçe dağıttılar ve kaybettiler..

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
 
 

o zaman ben izlemeiyeyim. :)

erol aslan 
 13.03.2007 15:08
Cevap :
Siz bilirsiniz:)  13.03.2007 15:09
 

çok yaşayın:) evet, " kerevetine " olacaktı. bir iki defa kısa kısa izledim ama pek aram yok tv ile sanırım. devam ediyorsa bir bölüm izleyebilirim ama sizin için .

erol aslan 
 13.03.2007 14:41
Cevap :
Seyretseniz çok birşey kazanmış olmayacaksınız , seyretmeseniz de birşey kaybetmiş olmayacaksınız o sebebepten siz bilirsiniz diyebileceğim...  13.03.2007 14:49
 

onlar ermiş muradına biz çıkalım .... ( unutum bak işte !) sonuçta dizi gidiyor sanırım ve konuşuluyor. pek izlemediğim için yorum yapamıyorum peki neden mi yorumlamaya çalışıyorum :) ilk cümlemi yazacaktım son kelimesini unuttum. :)

erol aslan 
 13.03.2007 13:34
Cevap :
''Biz çıkalım kerevetine'' olacaktı..izleyin izleyin..  13.03.2007 14:18
 

her zamanki gibi yazinizi ciddiyetle okuyup tam kafamda canlanan yorumu yazmaya hazirlanirken yazinin bir tv dizisi oldugunu kesfetim. Ulkeden ayri olmak populer kulturden ayri olmak anlamina geliyor galiba. Saglikla

Newyorker 
 07.03.2007 18:51
Cevap :
:)) Evett bu bir dizi yorumuydu..Dizinin ilk bölümleri reyting rekorları kırarken son yayınlanan bölümlerinde konuyu dağıtmaya başladıkları için çekiciliğini yitirdi bana göre...Bunu anlatmaya çalıştım..Çok şey kaçırmış sayılmazsınız sy Newyorker..Sevgiler  08.03.2007 0:21
 
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 529
Toplam yorum
: 2369
Toplam mesaj
: 481
Ort. okunma sayısı
: 3612
Kayıt tarihi
: 29.08.06
 
 

İstanbul'da doğmuşum... Dünyalar tatlısı bir kızım var... Herkesi kolay kolay sevemem... ..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster