Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

02 Ekim '20

 
Kategori
Kişisel Gelişim
Okunma Sayısı
34
 

Bioenerji

Bioenerji ile fiziksel ağrılarda şifalanmak mucize mi? Evet, gerçek bir mucize... Bioenerji, birçok ülkede Tamamlayıcı Tıp adı altında kullanılan;Kronik ağrılar, migren, başağrısı, siyatik, , diz ağrıları,mide ağrısı, uykusuzluk, kas ve kemik ağrıları, sırt ağrıları,  ameliyat ve kemoterapi sonrası semptomlar ve daha pek çok rahatsızlıkta etkili bir teknik. Bu tekniklerin kullanımı sorunun giderilmesi, hafifletilmesi ve bağışıklık sisteminin güçlenmesine de yardımcı olmaktadır.

Bioenerji Nedir?

Bioenerji, yaşam enerjisidir.  Bu enerji sürekli olarak bedenimizde bulunmaktadır. Hastalıklar veya rahatsızlıkların temeli bioenerjinin bedende rahat akamamasından kaynaklanır. Bioenerji akışını bozan temel unsur da strestir. Stresin meydana getirdiği enerji blokajları bioenerji dengesi’nin bozulmasına neden olur.

Doğadaki tüm canlılarda olduğu gibi insan da kendini iyileştirme gücüne sahiptir. Bu güç bedenin kendi zekasından dolayı sağlanır.

Bioenerji Uygulaması

Kişinin beden bütünlüğüne aktarılan yüksek frekanslı bir enerjisi dengeleme çalışmasıdır. Bu uygulama; şifacının, avuç içindeki enerji merkezinden aktarılmasıyla sağlanır. Kişinin bedenine dokunmadan eller ile aktarılan enerji, bedende bulunan enerji kanallarını (meridyenleri) ve enerji merkezlerini (çakraları) dengeye alır, bütün stres kaynaklı hastalıkların bedenden çekilmesini sağlar.

Tijen Özpınar

ETEM SEVİK bu blog'u önerdi.

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 35
Toplam yorum
: 2
Toplam mesaj
: 0
Ort. okunma sayısı
: 107
Kayıt tarihi
: 18.07.16
 
 

Davranış Bilimleri Kişisel Gelişim Uzmanı, Profesyonel Yaşam Koçu, NLP Koçu, Spiritül Yaşam Koçu, N..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster