Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 
 

Sabiha Rana Melekler Yüreğinizden Öpsün

http://blog.milliyet.com.tr/sabiharana

10 Ocak '09

 
Kategori
Magazin
Okunma Sayısı
5329
 

Bir ''Melek'' Evlendi

Bir ''Melek'' Evlendi
 

Yurdagül'le Erkan Çiftine mutluluklar... :)


Sevgili Yurdagül'e ve Sevgili Erkan'a Ömür Boyu Bitimsiz Mutluluklar Diliyorum!

Büyükçekmece Belediye Başkanı Sayın Dr. Hasan Akgün’ün ve Sevgili Eşi Sayın Hatice Akgün Hanımefendinin büyük kızları, Sevgili Yurdagül Akgün, sevgisi, saygısı, hanımefendiliği, akıllılığı, çalışkanlığı,( en önemli özelliği de) mütavaziliği olan, güzeller güzeli, (benim gönlümde) ''o bir yeryüzü meleği'' dünya evine girmiş..
(GERÇEKTİR! Yağ bal laf olsun diye yazmadım! ) Sevgili Yurdagül, Allah ve melekleri sizi sonsuzluğa kadar korusunlar. (Amin.) Bu mutlu beraberliğinizi bütün kalbimle kutluyorum..

Dün akşam Yurdagül Melek ve Sevgili Erkan Beyin, Büyükçekmece Kaya Ramada Plaza’da düğünleri vardı. Onlar ermiş muradına davetliler çıkmış kerevitlerine. Ve herkes onlarla birlikte çok mutlu olmuşlar..

Darısı, Akgün Ailesinin diğer evlatlarının ve bütün bekarların başına diyorum!

<ımg height="640" src="http://www.turkei.net/images/news/26364.jpg" width="417">

-Akgün karar için 7 ay düşündü…
-Damat Erkan Akyollu , Yurdagül Akgün’ü Gerhard Rehberg ile istedi…
-Şahitler siyasi ve spor dünyasından…

Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün’ün en büyük kızı Yurdagül Akgün, Erkan Akyollu ile dünya evine girdi. Genç çiftin nikahı Avcılar Belediye Başkanı Mustafa Değirmenci kıydı.

Büyükçekmece Kaya Ramada Plaza’da yapılan düğün töreninde sanat camiasından politikaya 1500 davetli katıldı. Yurdagül Akgün, Erkan Akyollu çiftinin evlenme süreçlerinin çok uzun yollardan geçtiği bunun için Başkan Akgün 7 ay karar vermek için beklediklerini söyledi. Çiftin nikah şahitliklerini Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Eski Başbakanı Derviş Eroğlu, Aydın Valisi Mustafa Malay, CHP İstanbul Milletvekili İlhan Kesici, CHP İstanbul İl Başkanı Gürsel Tekin, Schalke 04 Futbol Kulübünün onursal Başkanı Gerhard Rehberg yaptılar.

Düğünün açılışında konuşan Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün bir kız babası olarak hayatının en mutlu ve ayrıca en hüzünlü günlerinden birini yaşadığını belirterek “Bugün burada siz değerli dostlarımızla Akgün ailesi adına hayatımızın en mutlu günüyle beraber, en zor günlerinden birini yaşıyoruz. Benim ilk kızım olan Yurdagül dünya evine giriyor. Her ne kadar bu düğünde nikahı benim kıymamı isteseler de ben öyle yapmayacağım. Komşu belediye başkanım Mustafa Değirmenci bu önemli günde nikahı kıyacak. Hepinize bizleri yalnız bırakmadığınız için sonsuz teşekkür ediyorum” dedi. Yurdagül Akgün’ün annesi Hatice Akgün, kardeşleri Gülin, Merve ve Emre Akgün’ün de ablalarının en mutlu gününde, oldukça sevinçli oldukları gözlendi.

Nikahı kıyan Avcılar Belediye Başkanı Mustafa Değirmenci damat Erkan Akyollu’ya Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün’ün kızının nasıl istemeyi başardıklarını sordu. Damat Akyollu’da her şeyin nasip ve kısmet olduğunu, bu süreçte Schalke 04 Onursal Başkanı Gerhard Rehberg’in kendilerine çok yardımcı olduğunu söyledi. Kız istemeye onunla gittiğini söyleyen, bir ömür boyu mutlu olacağı inandığı insan ortaya çıkınca olayların çok daha zor ve güzel geliştiğini dile getirdi.

Düğün törenine politikanın yanı sıra sanat dünyasından da değerli isimler katıldı. Ünlü sanatçılar Bülent Serttaş ve Nuri Sesigüzel düğünde söyledikleri şarkıları Yurdagül ve Erkan çifti için okudular.

Kaya Ramada Plaza’da yapılan düğün törenine Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Eski Başbakanı Derviş Eroğlu,Devlet Eski Bakanı Bülent Akarcalı, CHP İstanbul Milletvekilleri İlhan Kesici, Esfender Korkmaz, Mehmet Ali Özpolat, CHP MYK Üyesi Erdoğan Toprak, Schalke 04 Onursal Başkanı Gerhard Rehberg, Aydın Valisi Mustafa Malay, CHP İstanbul İl Başkanı Gürsel Tekin, Emekli Tuğgeneral İdris Koralp, Gelibolu Belediye Başkanı Cihat Bingöl, Avcılar Belediye Başkanı Mustafa Değirmenci, Küçükçekmece Belediye Başkanı Aziz Yeniay, Hadımköy Belediye Başkanı Ali Osman Çolak, Muratbey Belediye Başkanı Bayram Ali Üner, Tepecik Belediye Başkanı Rafet Yıldız, , Sanatçılar Sinan Özen, Bülent Serttaş, Nuri Sesigüzel, İbrahim Erkal, İzzet Yıldızhan ile çok sayıda davetli katıldı.

Kaynak ve fotoğraflar: Büyükçekmece Belediyesi Başkanlığından tarafıma aktarılan bilgilerden oluşuyor.

<ımg id="imgResim" src="/Images/Blog/131/15/155153.jpg">Melekler seven yüreğinizden öpsün.

Sabiha Rana

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
 
 

Ben de onlara ömür boyu mutluluklar diliyorum. Bir yastıkda kocasınlar.

Ahmet Üstündağ 
 12.01.2009 23:47
Cevap :
Bütün evli çiftler adına amin diyorum. Teşekkür ederim.  13.01.2009 0:15
 
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
 
Toplam blog
: 2099
Toplam yorum
: 5355
Toplam mesaj
: 722
Ort. okunma sayısı
: 4461
Kayıt tarihi
: 26.10.06
 
 

Gazeteci - Yazar (NLP Uzmanı - İlişki ve Yaşam Koçu) Yaşarken dünyayı dolaşmayı, topraktan güneşe..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster